Tarot ile ilgili sorularıma cevap arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Solomon Noah ZENGIN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Benim kısa ve öz sorularım olacaktır, ve bu konuda bana yardım eden, ve yardım etmeyen herkese şimdiden teşekkür ederim.

Sorularımı madde madde ayırıyorum, ve sizden rica etsem cevaplarınızı madde madde ayırır mısınız? Daha iyi anlaşılabilmesi için? Bu arada ben yeniyim burada, umarım beni seversiniz çünkü burada çok muhattap olacaksınız gibime geliyor. Benden size rahat gelmez sanırsam, çok meraklı ve geveze biriyim Her neyse başlayalım mı?

1) Tarot bakımı özel bir yenetek gerektirir mi? Yani seçilmiş insan mı olmak gerekiyor insanlara faydalı olabilmek için? (ben tarotta kendimi geliştirip, insanlara gerçekten iyi niyetle yardımcı olmak, onlara rehberlik etmek istiyorumda, hata payını en aza indirmek istiyorum)

2) Tarotta kendimizi geliştirebilir miyiz, kartlarla meditasyonlar, enerji alış verişi yapabilir ve kartlarla aramızda güçlü bir bağ kurabileceğini söylüyorlar. Nasıl oluyor bu iş, meditasyon nasıl yapılmalı, ne zaman yapılmalı, hangi aralıklarla yapılmalı?

3) Tarot destesine sahip olduktan sonra neler yapmalı, neler yapmamalıyız?

4) Tarotu şarj etme, arıtma gibi şeyler okudum. Nasıl oluyor bu iş. Ne kadar sürede oluyor, ne sıklıkla oluyor. Başka ne gibi şeyler yapılıyor. Bu saydıklarımdan ayrı?

Herkese şimdiden teşekkürler. Ben lise 3 öğrencisiyim. Bu sorulara çok takılıyorum lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.
Sevgi ve ışıkla kalın..

4

43887

Sitemize yeni üyelerimizde dahil mabet kurallarını okumuş sayarız ve ona göre hareket ederiz, fakat siz kuralları okumamış gibi art arda kural ihlalleri yapıyorsunuz.
-Farklı başlıklar altında aynı konu içeriklerinin paylaşımının yapılmaması gerekliliği. (Diğer açılan konunuz silinecektir)
-Konu başlığında 'çok acil, yardım gibi kelimeler hayati değer gerekmediği sürece kullanılmaması.
-Hangi konuda olursa olsun sorularınızı daha çabuk yanıt alabilmeniz için sorular bölümüne açılması.
-Soracağınız soru ilk önce sitede araştırmalı eğer yanıtı yoksa konu açmalı. (Sorduğunuz soruların hepsi sitemizde mevcut. Sitemizde taratırsanız bulursunuz. Ki daha fazla bilgi de edinmiş olursunuz.)
İyi forumlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1. Tarot kendi enerjisine sahip bir rehberdir. Yetenek gerektirmez fakat yetenekli birinde çok daha iyi sonuçlar verir.
2. Bu konu da sitemizde yeterli bilgi mevcut. Kısaca kartlar ile aranıznda oluşan bağ ile size bu konu da içsel olarak rehberlik sunar. Hissettiğiniz gibi yaparsınız hissettiniz zaman yaparsınız çok teknik olmak iyi değildir içsel olmak gerekir.
3. Sır kartları tarot bölümündeki tüm yazıları okuyunuz.
4. Tarot sizden, dünya dan gezegenlerden doğal olaylardan Işık'tan renkten kısaca herşeyden beslenir. Her ortamda her yerde her şekilde bakım yaparak kartlarla ilgilenecek şarz etme dediğiniz bağ kuvvetlenmesini sağlayabilirsiniz. Arındırma için tütsüleme yeterlidir. Özellikle bu iki konuyu okuyunuz

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=43014

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=12570

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...