Istenılen kısının ruyasına gırmek tarafımca tecrube edılmıstır.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
merhaba oncelıkle hepınızı selamlıyorum formulun uygulanisini maddeler halinde yaziyorum
1-Temiz Bir abdest alin :smash:
2-Meditasyon yapmayi biliyorsaniz meditasyon yapin
3-Niyet edin mesela niyet ettim allahim su kisinin ruyasinda ......... sekillerde gozukmek icin yuce isimlerini okumaya(burda noktali yere kisinin sizi nasil gormesini istiyorsaniz o sekilde yazin mesela sevdiginiz kisiye yapiyorsaniz su kisi beni ruyasinda yakisikli/guzel gorsun bana asik olsun gibi)
4-Eger amaciniz karsinizdaki kisinin sizi guzel bir sekilde gormesi ise oncelikle 1000 ya vedud okuyorsunuz(15 dk falan surer) ama sizden korkmasini istiyorsaniz 1000 defa ya kahhar okuyorsunuz.
5-336 defa ya musavvir 812 defa ya habir okuyorsunuz
6-Kad saddakter ru’yâ, innâ kezâlike neczîl muhsinîn. 21 defa bu ayet okunacak
7-tum bu okumalar yapilirken ruyasina girilecek kisi dusunulmeli ona yogunlasmalisiniz.Formulun uygulunasini verdigim sira ile yapiniz.
Okudugunuz icin tesekkur ederim sormak istediginiz birsey varsa yorum veya mesaj atabilitsiniz :cowboy: :D

Eger sadece gormesını ıstıyorsanız ılk denemede yada maxımum 3.denemede sonuc verır.

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
İşe yaracağına inanıyorum fakat rüyasını hatırlamayanlar için boşuna emek vermeyin tecrübeyle sabittir. :)
Ruyasini hatirlamayanlar kuranda gecen ruya ayetlerini bol bol okusunlar ruyalari hatirlamamanin bir sebebi ise negatif enerjilerdir ruyalarini hatirlamayanlar banyo suyuna kaya tuzu ve sirke koyup bununla yikansinlar veya gusul abdesti alsinlar

arduc

Kayıtlı Üye
Şöyle bir durum var ki, genelde hoşlandığımız kişinin rüyasına girmek isteriz fakat gelin görün ki bu kişi eğer gözü yükseklerde biriyse sizden hoşlansa dahi unutmayı bu durumun geçmesini tercih eder.. (Sadece bir örnekti)

Syringavulgaris

Kayıtlı Üye
Günlerdir aradığım uygulama nasıl mutlu oldum anlatamam çok teşekkür ederim :)Aklıma takılan birşey var ben kendi bedenimde değil başka bir bedende görünmek istersem bunu niyet edebilir miyim?