Demon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

THRON

Kayıtlı Üye
Selam ben demon cagirimcam ama kafama cok takilan sorular var bilgili kisiler lutfen cevaplasinlar
1)Demon cagirma kac yas ustudur veya gerektirir?
2)Demon geldiginde isimiz bittiginde nadil geri gondericez?
3)Ben Agares i Cagirmak istiyorum ama geceleri evde adamlar oluyor sabahlari cagirsam olurmu?
Sorum Bu kadar bilgili kisiler lutfen cevaplasinlar
Tesekkurler

origanum

Yönetici
1. Yaşla alakası yok, sağlam bir majisyen olmalısınız ki bunun şartları böyle bir aileden gelip bu alanda eğitilmek için sizin varis gösterilmiş olmanız ve ergenliğe geçmeden başlayıp orta yaşa kadar usta olabilmeyi başarmış olmanız gerekmekte. Sonra da demonik yolu tercih edenler arasından bu alanda sıkı bir çalışma yapmış ve kendine has davet yapmasını vahiy ile almayı başarmış ve bundan sonraki gerekenleri harfiyen yılmadan uygulayabilir olmak gerekmektedir. Tüm bunlar çok güçlü bir enerji gerektirir, bu da farklı bir genetik kod ile dünyaya gelmiş olmak anlamına gelir. Görünüş normal insandır ama bedendeki elementlerin oranı farklıdır.
2. Siz yapamayacağınıza göre anlamı yok ama bu alanda ilk eğitim getirmekten önce göndermeyi öğrenmektir, bunu da usta kendi seçtiği çırağına özel olarak anlatır.
3. Elbetteki olmaz. Gerçi farketmez gece bile gelmez hiçbiri zira onların istediği enerji miktarı normal insanlarda yoktur, saniyesinde ölecek insan için boşuna kımıldamazlar.

Not: Tüm bu tip sorular soran üyelere genel cevap:
Artık yaratıldığınız gibi yaşamakla barışsanız, neden herkes olmadığı bir şeyi isteyip boş hayaller peşinde heba eder kendini?
Biz gibi olan insanlar kendilerinin ne olduğunu 5-6 yaşından itibaren bilirler, sormalarına bile ihtiyaçları yoktur bildikleri için de. En küçük tereddüte mahal yoktur, bilirler.
Biz gibi olmayanlar ise sadece merak duyarlar ve heves ederler, biz de yapabilir miyiz, nasıl yapabiliriz diye, sorgulayıp dururlar. Ama olmayan birşey olmaz, mümkünü yoktur. Ben nasıl balık olurum, nasıl çalışırım da yapabilirim gibi imkansız bir soruya cevap bulmak gibidir istediği şey. Balıklar hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz ancak balık olamazsınız. Genleriniz farklı yaratılmış.

Seuta

Kayıtlı Üye
1.şikta anlattiginiz vahiy olayı nedir origanum anladigim kadariyla biz normal insanlardan farkli bir durum cvp verirseniz sevinirim

Mrtyşlmn

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
kendisini secilmis olarak gormek sadece kibirdir sevgili dostum sana verilmis bir lutuf olabilir psisik yeteneklerin ama bu direkt olarak verilmeyen birinin yapamayacagi anlamina gelmez bence kibir bir musallattir ve sizde musallatli oluyorsunuz bu duruma gore ilim arastiranin ogrenenin ve uygulayanindir kucuklukten gelen yetenekler sinirlidir ve ayni sekilde arastirarak ogrenerek gelisir dogustan yetenekli biri sadece bir adim onde baslar ama sonradan ogrenen kisi cok calisirsa ve azmederse aradaki farki kapatir

origanum

Yönetici
1- başkanlık sistemiyle 18 e düşecek inşallah
2- 3 gulhü 1 elham
3- pas

Dalga geçmeseydiniz keşke. Hem soru soran kişiye kabalıktır hem de bilmediğiniz konuda yorum kirliliği.

1.şikta anlattiginiz vahiy olayı nedir origanum anladigim kadariyla biz normal insanlardan farkli bir durum cvp verirseniz sevinirim

Tam da anladığınız gibi evrenden gelen bilgidir. Burada sadece peygamberler gibi Cebrail A.S. aracılık etmez. Direk kişinin içine doğma tarzı bir his yaşanır. Zaten bu yüzden anlaşılır olsun diye bilindik ve duruma en yakın kelime olan vahiy ifadesini kullandım. Herkesin içine birşeyler doğar ancak buradaki doğma tarzı biraz daha farklı, uygun ortam koşulları içinde ve meditatif halde evrenden istediğiniz bilginin gelmesidir.

kendisini secilmis olarak gormek sadece kibirdir sevgili dostum sana verilmis bir lutuf olabilir psisik yeteneklerin ama bu direkt olarak verilmeyen birinin yapamayacagi anlamina gelmez bence kibir bir musallattir ve sizde musallatli oluyorsunuz bu duruma gore ilim arastiranin ogrenenin ve uygulayanindir kucuklukten gelen yetenekler sinirlidir ve ayni sekilde arastirarak ogrenerek gelisir dogustan yetenekli biri sadece bir adim onde baslar ama sonradan ogrenen kisi cok calisirsa ve azmederse aradaki farki kapatir

Sizin şahsi görüşünüz.
Benim gördüğüm değil yaşadığım durum her önüne gelen insan tarafından algılanacak değil. Herkes kendi görebileceği kadar bir mesafeyi görebilir. Öyle yaratılmıştır. Yüzyüze görüştüğüm insanlar ne kadar alçak gönüllü olduğumu ve kibirin yanından bile geçmediğimi bilir. Bunu kimseye ispat etmek ya da aksini kanıtlamak ihtiyacında da değilim ayrıca. Kim nasıl görürse öyle bilebilir. Neysem oyum ve durduğum noktanın başkalarına göre konumunu söyleyince başka bir tarafta duranlar kibir olarak algılarlarsa bu sadece onların haset durumunu akla getirir.
Gelelim verdiğiniz bilgiye. Farklı taraftan bakınca görülmüyor olabilir elbet ama doğuştan bir farklı enerji potansiyeli ile gelmezse bu fani beden, ne kadar çabalarsa çabalasın diğer kıyıya geçemez. Yukarıdaki mesajımdaki son cümlemi tekrar okumak iyi gelebilir, kopyalıyorum tekrar, zahmet olmasın size: Balıklar hakkında pek çok bilgi edinebilirsiniz ancak balık olamazsınız. Genleriniz farklı yaratılmış.
Yıllardır bu konuda aynı şeyleri anlatıyoruz, kimse eski konuları okumadan tekrar soruyor, tekrar cevaplayıp duruyoruz. Herkes nefsine yenik düşüp başkalarının hayatlarına özeniyor. Uzanamayınca mundar olur hikayesi oluyor sonuçta. Kimi kendi başına işlere kalkışıyor, sonuç ise onların hüsranı. Eee balık gibi denizin dibinde yaşamaya niyet ederse insan elbetteki boğulmak kaçınılmaz sondur. Bunu baştan söylemek her ne kadar kiminin hoşuna gitmese de uyarmak boynumun borcudur.
Sitemiz konuları malum gen dizilimine sahip kişilerin yapabildikleri ile alakalıdır. Olmayanlar uygulama alanı olarak talim yapsın, yapamayanlar da kendini kabullenemeyip birilerine çatsın diye değil.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
@THRON: Hangi ekolde olursa olsun, bir başka boyutta var olan bilinçli bir varlığı, boyutlar arası etkileşime sokmak ciddi bir meseledir. Evrensel yasalara müteakip, enerji gereksinimi ve bu enerjinin dönüştürülüp yönlendirilmesi gibi çok ciddi iki ana mesele vardır. Her ekol öncelikle bu iki ana meseleyi çeşitli tılsım, obje ve usullerle kolaylaştırmak için çözümler üretir. Bu çözümler uzmanların veya doğuştan aktif eğilimlilerin işini kolaylaştırmak içindir, sıfırdan hiçbir anlam ifade etmez.

Bunu biraz daha dünyevi örneklersek; siz hayatında elektrik veya elektronik hakkında ne bir şey gördünüz ne de kullandınız diyelim.. Bir gün biri size televizyon gösterdi ve televizyon reklamlarında türlü ev aletlerinden haberdar oldunuz. Siz de evinize aydınlatma veya pişirme veya ısınma (veya televizyonun kendisi) için bir cihaz almak ve bunu çalıştırmak istediniz, özendiniz. Ala.. Oysa ki evde elektrik dahi yok? Haliyle her hangi bir markanın (ekolün) size sunacağı cihaz opsiyonları veya elektrik tasarruf planları veya benzeri kolaylıklar sizin için pek anlam ifade etmez. Haliyle önce bir elektik elektronik mühendisi, ardından tesisatı çekecek usta, en sonunda da gelip size cihazı tanıtıp eve monte edecek servis elemanları gelmeli. Siz ise diyorsunuz ki '' ben elektrik olmayan eve 4K UHD Curved 3D tv alacağım. Olmaz.

@Muratyesilmen: Yukarıdaki örneklemeyle Origanum'un dediğini açmak isterim ki siz de yanlış anlamayın, bu konu çok yanlış anlaşılıyor.
Doğuştan gelen durumlarda, kişinin evinde hazır çekilmiş elektrik tesisatı (DNA kodları müsaade ediyor) oluyor. Geriye çalışıp araştırıp bir cihaz almak ve doğru kullanmak kalıyor. Tabii kazık da yiyebilir veya aldığı cihazı da bozabilir ve hatta evde yangın bile çıkarabilir bu doğuştan tesisata sahip olanlar. Bir üstünlüğü yok ve bununla beraber avantaja sahip. Avantaj demek üstünlük demek değildir. Bu avantaj insana bela da getirebilmektedir.
Bazıları ise doğuştan hem evinde elektrik tesisatı, hem teknoloji uzmanı bir rehbere sahip oluyor. Bu da daha avantajlı, daha doğru tercihler yapma şansı olan ve hata yapma olasılığı daha düşük demek oluyor. Bu da her şeyi berbat edebilir elbette. Gördüğünüz gibi avantajlar üstünlük olarak kabul edilmiyor. Kaldı ki, üstün diye bir şey de zaten yok.
Bunlara ek olarak elbette insanlar (yine uygun olmak koşuluyla) bir şeyleri sonradan öğrenebilir ve gelişebilirler. Tabii bunun elektrik çarpması var, taklit ürünün prizde patlama olasılığı var, yani zorlu ve riskli bir süreci de var.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Geceleri evde adamlar oluyor sabahları çağırsam olur mu ?

Umarım bu konuda gerçek ve doğru bilgileri edinip amacınıza ulaşırsınız ve sorduğunuz bu sorunun ne kadar vahim bir duruma işaret ettiğinin ( zihinsel açıdan ) farkındalığına erişip bundan olumsuz yönde etkilenirsiniz. Bir artı bir eksi = hayat tecrübesi.
En azından aynı klasmanda değiliz gece rahat uyuyabilirim. Size başarılar diliyorum.

Seuta

Kayıtlı Üye
Çok güzel aciklamissiniz her ikinizde tesekkur ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...