Varlik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Seuta

Kayıtlı Üye
Sizden 10 15 yıl boyunca sadece iyilik yapmanızı isteyen varlık ne olabilir ??

Seuta

Kayıtlı Üye
Böyle birşey olabilir mi diye merak ettim sadece, tabi ki cözmenizi bekleyemem.

Melekler direkt emir vermez diye biliyorum, yol gösterir.

eşinikaybedençorap

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Biraz daha detay verir misini? İletişim kuruyor musunuz? Kuruyorsaniz bu iletişimi nasıl kuruyorsaniz? Sizden ne tur iyilik yapmanızı istiyor? Ornek verir misiniz

Seuta

Kayıtlı Üye
İletişim kuran ben değilim sadece ruyalarda kurduğunu söylemişti bana bir arkadasim, siteyi bayağı araştırdım lakin bulamadim. Melek olabileceğini dusunuyorum suanlik bakmaya devam edicem biraz daha belki bisi atlamisimdir

farkl1

Kayıtlı Üye
İyilik için bile olsa bir şey istemek? Bana pek mantıklı gelmedi. (Böyle bir şeyin amacı güven kazanmak olabilir).
İyilik yapmak istiyorsak içimizden gelmeli.Başkalarının istemesiyle olmaz, olmamalı, ancak yol gösterilebilir.
Geriye kalanlar ise bizim seçimlerimiz sonuçta kendi irademiz var.

Seuta

Kayıtlı Üye
Neyin güveni kime gore.bana anlatılan yalanda olabilir. Hepsi muamma tabiki. Farklı bir görüş sunduğumuz için tesekkur ederim. Lakin ben herşeyin kendi irademiz olduğu görüşünde değilim, mutlaka kader de bir rol oynar.

farkl1

Kayıtlı Üye
Tabiki de öyle. Dediğiniz gibi doğruysa eğer arkadaşınız ile varlık arasındaki güven duygusuydu demek istediğim. Her şeyin kendi irademizle alakalı olduğunu söylemedim zaten. Arkadaşınıza iyilik yapmasını söylediğini belirtiniz ben de bu yöndeki düşüncemi beyan ettim. Belki arkadaşınızın irtibat kurması kaderinde yazılıydı, fakat öz iradesiyle yapıcağı seçimler de kaderini etkiliyecektir sonuçta seçtiği yollarla hayatını şekillendirir.

T

Titania.

Bir ton varlık var . Hemen melek damgası yapıştırmayın bence

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...