3 ay sonra öleceksin dediler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zaferson

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bir hocaya(!) gittim, hoca sadece doğum tarihim annen, baban sağmı kardeşin var mı sorularyla 3 ay sonra öleceksin dedi. Böyle bir şeyi bilme ihtimali var mı?

Furking

Kayıtlı Üye
Gaybı Allah bilir, bir de bu hoca müslüman olduğunu iddia ediyorsa durum vahimdir. Bundan 1 dakika sonrası bile belirsizken nasıl oluyor da size 3 ay yaşayacağınızın garantisini verebiliyor ?

Zaferson

Banlı Kullanıcı
Hoca birkaç muska verdi, bunların mantığı nedir deyince kem küm etti, sonra sinirlendi heralde cin mi musallat etti naptı bilmiyorum böyle dedi.

Zaferson

Banlı Kullanıcı
Meraktan gittim, adını duymuştum. Bakım yapmasını istemiştm.

Ansolo

Kayıtlı Üye
Bana da 2 sene önce annemin kurşun döktürmek için çağırdığı bir kadın 20 yaşında öleceksin demişti, hala yaşıyorum :D Böyle şeyleri insanların bilemeyeceğini düşünüyorum, hadi biliyor diyelim böyle bir özelliğin pat diye söyleyecek bir insana verileceğini sanmıyorum kendini buna şartlamamanı tavsiye ederim.

Ori

Kayıtlı Üye
Madem biliyor gün ve saati, nasıl olacağını gibi detaylar isteseydin. :D :D

T

Titania.

Hoca kafayı yemiş bence . O soruları sormasıda saçma. Bence verdiği şeyleri takmayın .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Benim bildiğim hocaya bir derdi olan gider.Yada çok basitte olsa bir sebep için gidilir.Sırf adını duydunuz ve meraktan hocaya gitmeniz çok büyük hata.Sizin ölümünüzü bilebilir mi ? Bakımda bu gibi detaylara uğlaşılırmı bilemem kişinin bu konuda bir özel yetkisi varsa olabilir belki.Hoca size 3 ay sonra işleyecek birşey yapabilir mi ? Pekala yapabilir.Sizin meraktan ona gitmeniz gibi oda bu gibi şeyleri mübah görebilir.Size tavsiyem sitemizde profösyönel bakım yapan "yule" ye başvurun.Her hocayım diyene de inanıp durmayın.Bizim milletin ağzı sakız gibi adamı göklere çıkartır gavsul azam yapar iki gün sonrada kafir eder.İnsanlardan aldığınız duyumlar ile fazla hareket etmeyin.

Ayrıca lütfen sorularınızı sorular bölümüne açın.

jensına

Kayıtlı Üye
Sabret 3 ay sonra hocanın yanına git bakalım ne dicek.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben bir hocaya(!) gittim, hoca sadece doğum tarihim annen, baban sağmı kardeşin var mı sorularyla 3 ay sonra öleceksin dedi. Böyle bir şeyi bilme ihtimali var mı?
Kendisi ne zaman ölecekmiş acaba?Sizi bildiğine göre kendi ecelinide biliyordur hoca efendi.Üç ay sonra bunu ona sorun bence..

Seuta

Kayıtlı Üye
Bilen birileri mutlaka çıkar ama böle şeylerin karşılığı bedelsiz olmaz o yüzden bir kere gördüğünüz biri sak die bunu size diyemez

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
İşin bir diğer boyutundan bakmak lazım. Hoca ile diyalog ne. Gitme maksadınız tam olarak ne. Bazı kişiler için öldürmek buna vesile olmak son derece basit ve 3 ay sonra öleceksinden kasıt öleceğin zamanı söylemek mi yoksa öldürülme planının içerisinde olduğun ve bunu sana aktaran bir zat mı. Bir örnek ahmet 3 ay içinde ölecek. Kader kısmından ziyade ahmet 3 ay içerisinde öldürülecek. Eğer hoca sizden ücret almadıysa ve anlatılanlar da hurafe bir insan olmadığı yönündeyse gidip hocam böyle demiştiniz aklıma takıldı sebepleri nedir gibisinden sormanız tavsiyemdir. Şayet 3 ay sonra ölmüş olursanız buradaki hiç kimsenin aklının ucundan bile geçmeyeceksiniz. Kendinize iyi bakın

Ekleme yapmak istiyorum ben fal bakan biriyim ve her falımda gördüklerimi yorumlarken şüphelerim ağır basar ve çoğunu açıkçası söylemem. Gördüklerimiz ve söylediklerimiz geçmişte şuanda ne kadar doğru olsa da yanılma payımız ve gördüklerimizin yanlış olduğu durumlar da bir o kadar fazla. Hoca bir duyum, görü almış ve bunu en basit şekliyle aktarmış olabilir yada her ne kadar hoca olsa da detaylarına inmekten kaçınmış olabilir. Söyleyecekleri belki sizi yaşatabilecek iken sizi içten içe yiyen boş bir vesvese de olma ihtimali var. İşin ucu yaradandadır ama yaradansa o hocaya gitmene vesile olan top sendedir. Benim görüşüm bu.

Zaferson

Banlı Kullanıcı
Hocaya dediğim gibi bakım için gitmiştim, sonra hocayı biraz sıkıştırdım açıkcası. Muska içeriğini fln sordum, iyice detay isteyip sıkıştırınca böyle dedi, ben de nedenin sormadım çıktım.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Hoca size bir şey söylemiş ve siz en az bizim kadar önemsemiyor gibi anlattığınız için benim diyecek bir şeyim yok kendinize iyi bakın.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Hocaya dediğim gibi bakım için gitmiştim, sonra hocayı biraz sıkıştırdım açıkcası. Muska içeriğini fln sordum, iyice detay isteyip sıkıştırınca böyle dedi, ben de nedenin sormadım çıktım.
Bence detay istediğiniz için,böyle hassas bir noktadan girip dikkatinizi dağıtmak için bu yola başvurmuş.Kısmende başarılı olmuş diyebiliriz.Buna odaklısınız şu an.

aslimcim

Kayıtlı Üye
3 ay sonra hocanın kapısına gidip onu yaşadığı yere rezil etmek şart olmuş bence. yani 37 yaşında insanım böyle bir saçmalık duymadım, hoca değil bildiğiniz şarlatan. gerçek bir medyum ya da hoca velev ki gördü öleceğiniz günü, eminim bunu dile getirmezdi.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu forumda bu yorumlar sadece benim mi garibime geliyor anlayamıyorum. Neye göre kime göre eminsiniz? Saçmalık diyorsunuz ama bazen bazı kişiler bu forumda da sayıları bir hayli fazla yakın gelecekten iyi veyahut kötü bir hissin engellemesi için çalışmalar, soru işaretlerine cevaplar üretilmiş yada denenmiştir. Size kısa bir örnek annemden. Bir gün ablası ile tren yolcuğu yapacaklar ve annemin içinde bir uğursuzluk detaylarında trenle yolculuk sırasında bir şey olacağı hissi oluşuyor. Teyzeme söylüyor ama bir şey olmayacağını söylüyorlar ve nitekim o trende kaza yaşanıyor. Şunu demek istiyorum. Sizin yaklaşımınız teyzemle aynı kefeye giriyor ve bu umursamamazlık yada ihtimalsizlik seviyesi size, cevap arayan birine tamamen yanlış bir yönlendirme ''yapabilir'' Yapar diyemiyorum. Yukarıda da bahsettiğim gibi doğru olmayan bir vesvese de olabilir detayları çok daha karmaşık da olabilir. Ama saçmalık vb. demek bu forumda kim ne derse desin benim şahsi fikrim sizin için gereksiz bilgilerin en azından benim içinde gereksiz bir insanın yani ''sizin'' bulunmanızı örnek gösterebilirim. Fakat kime faydası olur? Ortada bir bilgi varsa bir deneyim tecrübe varsa konuşulmalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...