Gördüğüm ilginç rüya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demoncubaba31

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yaklaşık 1 haftadı haftadır merak ettiğim beynimi kemirem rüyayı sizle paylasmak istedim.Uzunca bomboş bir koridordaydim yanimda ise yaşlı guler yuzlu bir adam vardi.Önüme döndüğümde bana doğru yaklaşan 3 kişi gordum.Ondekinin agzi sinirden kopuruyordu ve gozleri kipkirmiziydi.Yanimdaki yasli adam bana onlar insan degil cinni dedi.Ben ise zerre korkmamıştım hala şaşırıyorum.O 3 kisi karşımıza geldi ve benle en öndeki konusmaya basladi:
"Hadisene diger tarafa gel ne oldu korkuyor musun yoksa ?"
Adama tamam diye cevap verdim ve yurumeye başladık.Ondan sonra biryere ışınladık galiba mağara gibiydi heryer taştı ve pisti.Adam ise karşımda tek kişi olarak duruyordu ve bana şeytani sekilde gülüyordu.O anda bilincim açıldı rüyam bir lucid'e dönüştü.Korkmaya başladım ne yapacağım derken aklima bu benim ruyam olduğunu onunla savasabilecegimi kendi kendime söyledim.Bilgilerimi kurcalarken o kişiyle altimiza bir süleyman muhru cizdigimi aklimdan geçirdim ve oldu.Adamin o şeytani gülüşü kaybolmaya başladı korkuyla ustume koştu.Okumaya başladım ayet el kursi nas felak kafirun ne varsa okudum.Adam yanmaya başladı ve sonunda kül olup kayboldu.Içinden kafasi büyük yapis yapış fetuse benzeyen ama insan olmayan hareket eden birsey düştü.Yerden alip kaldırdım bunu neden soyledim bilmiyorum ama o yasli adama dedim ki "Bunu alin ve iki dagin arasındaki dereye götürün".
Uyandim nefes nefeseydim sanki cidden savaşmış gibi.Bu ruyanin anlami nedir biri yardimci olabilir mi ?

sansa

Kayıtlı Üye
Acaba bir filmden bilinçaltına girmiş olabilir mi? Film gibi çünkü. Ben de görüyorum bu tarz anlamsız sürükleyici rüyalar ve kendimi bilinçlatından geldiğini düşünerek biraz rahatlatıyorum :/

farkl1

Kayıtlı Üye
Aynısı olmasada bir benzerini ben de yaşadım. Aniden bilincin açılması, mühür gibi, hatta gördüğüm kişinin resmini çizmeye çalıştım becerebildiğim kadar :D. Sebebini ben de bilmiyorum. Gerçek miydi, bilinçaltım mıydı? Tabi sıradan bir rüya olma ihtimalide var sonuçta gerçekmiş gibi hissettiren rüyaları çok görüyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...