cok garip seyler acil yardim delirmek uzereyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By Je

Kayıtlı Üye
son 1yildir parapsikoloji , Büyu ,Cinler,Demonlar, Astral bu gibi seylerle ilgilenip sabah aksam ugrasiyorum calismiyorum okulumda yok hergun her saat ugrasiyorum son 2 haftadir Aniden gozum kapaniyor ve karanlikda beyaz renkte yazilar goruyorum okuyamadigim bir dil ve cok sık oluyor aniden gozum kapaniyor tum sesler gorutuler hisler gidiyor korkmaya basladim lutfen yardim edin neyapmam gerek

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neyle ilgileniyorsanız bırakın bir iş bakının, biraz sosyalleşin. Sıkıntılı bir durum yok anlattıklarınıza bakarak.

Ori

Kayıtlı Üye
Size tavsiyem sayın Chillout'un dediği gibi bir iş bulmanız ve meşguliyet oluşturmanız. Mesela en basit örneğinden bir insan korku filmi izlerse akşamında psikolojisi ona eğilim gösterir. Belki daha öncede olan ayrıntılara o sıra dikkat etmeye başlar. Yanımdan karanlık birşey geçti gibisinden.. Bu tarz yanılmaları gerçeğe yorar çünkü o gece psikolojisi buna eğilmiştir. Sizinde durum bundan ileri değil. Buna benziyor. Yedi yirmidört bunlarla uğraşıpta başka bir meşguliyetinizin olmaması size çiçek böcek düşündürecek değil malesef.

T

Titania.

Arkadaşlar doğru söylüyorlar. Direk bırakın bakmayın denemeyin bile birkaç ay ara verin . Yeni hobiler bulun kitaplar okuyun dışarı çıkın gezin tozun falan. Hiçbirşey sizden önemli değil . Kafanıza çok takmışsınız . Ruh sağlığınız için ara verin bence .yoksa şizofreniye bağlarsınız .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Hassas bir zihin yapısına sahip olabilirsiniz.Bazı insanlar ilgilendiği konulara fazla hassasiyet gösteriyor sizde onlardansınız zannımca.Kendsini sosyal hayattan soyutlayan parapsikolojiyle ilgilenmese bile çok fazla sağlam psikolojileri yoksa bu tür veya buna benzer şeyler yaşıyabilir.

-Önceki yorum yazan arkadaşlar gibi bir iş bulmanızı öneriyorum bende

-Sosyal aktivitelere katılın (gezilere katılmak bir kursa gitmek vs.)

-Bir hoby edinin.

Kısacası dengeli bir yaşam sürmelisiniz ve gerçekten ney ile ilgileniyorsanız bırakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...