Bu korunma amaçlı mı ya da anlamı nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Furking

Kayıtlı Üye
Bence birisi kullandığı kalemin mürekkebini kontrol etmek için boş bir kağıda karalamış olabilir

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Emin misiniz bunu 21 gün taşıycaksn diye verdiler bna açmamıştım. Gün bitince açtm soruyum dedim tamamen anlamsız mı?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Eminiz, emin olmasak neden yazalım öyle değil mi?:) Anlamsız. Zaten anlamlı olsa da muska bile denmez buna.

Furking

Kayıtlı Üye
Emin misiniz bunu 21 gün taşıycaksn diye verdiler bna açmamıştım. Gün bitince açtm soruyum dedim tamamen anlamsız mı?

Bu muska için bir de para vermişseniz üstüne bir bardak soğuk su iyi gelir. Zira piyasada bu tür insanlar malesef ki mevcut.. En azından o kişi sayesinde yapılan bir yanlışın "yanlış" olduğunu farketmişsinizdir. Allah kullarim benden yardım istesin, Ben Rahman ve Rahim'im dedikce kullar hacıdan hocadan medet umuyor. Eğer cidden korunmaya ihtiyacınız varsa samimi bir şekilde Rahman'a sığının. Eğer bu sey karşılıksız olarak yapıldı ise de o kişinin amacını sorgulayın.

narsistkedi

Kayıtlı Üye
Bu tek değildi bunun gbi üç kagıt verdi 21 günde bir değiştrceksn dedi su verdi ondada böyle yazılar var. Muska falan gibi biley için gitmemiştm. Korunmaya ihtiyacım vardı ama düzgün birini bulamıyorm bir sürü oaram gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...