Erk hayvanımı göremiyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bir konuda yardımınıza ihtiyacım var. Erk hayvanımla iletişime geçmek için çeşitli mesitasyonlar yaptım, rüyama girmesi için uyumadan önce istekte bulundum fakat işe yaramadı. Meditasyon sırasında önce farklı mekanlara gittim sonra bir ateş içinde buldum kendimi ve gözümün önüne çeşitli varlıklar geldi. Boynuzları ve kanatları olan atlar, insan görünümlü saf ışıklar, anka kuşuna benzeyen kartallar, geyik boynuzlu keçiler... Gördüğüm hayvanlar özel birer ışık saçıyordu falat net değillerdi ve zihnimin bir oyunu olduğunu düşündüm. Erk hayvanımın belirmesini ne zaman istesem bununla karşılaşıyorum.
Bana bu konuyla ilgili önerebileceğiniz şeyler var mı?
İletişime geçmek için ve görüğümün erk hayvanım olup olmadığını anlamak için napmalıyım?

lionandmeastro

Kayıtlı Üye
Merhaba bunun için meditasyonda bir imgeleme önerebilirim.bende birçok arkadaşımda işe yaradığını gördüm. Klasik nefes egzersizi ile başlayın kendiniz telkin edin herşeyin iyi olduğuna guvende oldugunuza dair. Sonra bir orman hayal edin yemyesil ormani tamamiyla hissetmeye çalışın.daha sonra kalbinizden cikan bir isigin size koruma oldugunu imgeleyin. Sevdiğiniz çalışmalar yaptığınız bir meleği yaniniza çağırın ve ondan Elk hayvaninizi görmek istediğinizi söyleyin üçe kadar sayın sonra önünüzdeki iki agacin arasından size koştuğunu görün umarim ise yarar sizde isikla kalin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...