Havas Başlangıç

Cio364

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik elektronik
Havas ilmine öncelik olarak neyle başlamamız gerek hangi kitap yada hangi yoldan

Angel8

Kayıtlı Üye
Bir iki dakikadır anket cevap seçenekleri için sorulmuş soruyu bulmaya çalışıyorum.Genelde soru sorulup seçenekler cevap oluşturacak şekilde ayarlanır.Cevapların soru olması olası da anket seçeneklerinin sorusunu gören var mı ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Anket yanlış açılmış. Daha doğrusu anket olmamış. Sadece sorular sormuşsunuz. Bu sorularınız da cevapları bir çok farklı şekilde, bir çok farklı başlık altında yanıtlanmıştır.
1 günlük üyesiniz, belli ki sitenin içinde hiçbir araştırma yapmadan, aklınıza gelen ilk soruları heyecanla soruvermişsiniz.
Önce site araştırılmalı ki, aynı sorular çok kere sorulmasın, çok kere standart aynı cevaplar verilmesin.

Cio364

Kayıtlı Üye
İş
Elektrik elektronik
Haklısın daha yeni üye oldum
Siteye baktım ilgimi çok çekti aklımdaki soruları sormak istedim cevap verirseniz çok mutlu olurum

Angel8

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=316
Bak senin yerinde olsam bu başlık altındaki her konuyu tarar.Yapabileceğin yapamayacağın konuları ayıklar.Başlangıç-orta-ileri seviye konuları ayıklar ve bilgi teorik verilmiş her konuyu bir deftere geçirir.Üzerine okur,araştırırım.Anlamadığım konularda o konu altından soru sorarım.
Sorduğun soru çok genel ve böyle sorular çok var ve ilk mesajın.
Kararımda samimi ve istekli olduğunu önce kendine sonra başkalarına kanıtlaman gerek ki dikkate alınasın

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Niyet niyet
Niyet önemli. Doğru niyetle kıssadan hisse alabilirsin.