aşık cin

whispers

Kayıtlı Üye
Her şey iki sence önce başladı arkadaşlar bir gece uyurken su içmek için kalktım ki ben geceleri uyumam gündüzleri uyurum hep sessizliği sakinliği karanlığı sevmişimdir arkadaşlar ve cidden bu cin vs gibi şeylerden asla korkmam.Kalktığımda koridorda bir kız gördüm orta boylu orta kilolu beyaz tenli uzun siyah saçlı üzerinde krem rengi bir pardesüsü olan birisi bana bakıyordu bana gülümsedi ve yanımdan geçip yürüdü o sırada korkmuyordum ama bilirsiniz şaşırıyor insan sonra ben din konusunda filan iyi değilimdir yani nasıl desem inancım sağlam değildir ve o sıra felak nas okumak geldi okudukça geri çekildi sonra odaya sıkıştı ve koltuğa oturdu ve bana bağırmaya başladı " beni bunlar ile korkutacağını mı sanıyorsun" dedi ağzım yamuldu ve o gitti tabi ben duş aldım kendime geldim arkadaşlar ve aradan bir yıl geçtikten sonra birlikte olduğum kız arkadaşım garipleşti benim hayalimin ona göründüğünü ve ona " onu haketmiyorsun " gibisinden kelimeler söyleyip bağırdığını hakaret ettiğini sokakta yürürken yılan gibi şeyler gördüğünü söyledi ve ben onun iyiliği açısından ayrıldım şuan korkmuıyorum ama bilmek istediğim ileride bana başka bir zararı dokunur mu arkadaşlar?Bu arada bana isminin lehuda olduğunu söylemişti yani ben pek bilmiyorum aydınlatır mısınız aczba

searcherofinside

Banlı Kullanıcı
Bırak senin şahsına fiziki veya psikolojik bir zarar vermesini bir kenera. Yaşını bilmiyorum ancak gün gelicek ve evlenmek istiyceğin biri giricek hayatına. Sen güzel bir yuvanın hayalini kurarken asıl büyük problem başlamış olucak. Bu durumun aynısı bir arkadaşımın yengesinde vardı. Arkadaşımın abisiyle yengesi evlendikten sonra o hâne halkının başına gelmeyen fenalık ve musibet kalmadı. Öyle ki herkesin başına bir bela geldi. Arkadaşımın yengesinin de evlenene kadar büyük bir şikayeti yokmuş sizin gibi o da korkmuyorum diyerek yaşamış o zamana kadar ancak bu güne gelindiğinde işler içinden çıkılmaz bir durum aldı. Allah onlarında sizin de yardımcınız olsun. Nacizane tavsiyem bu vâkanın üzerinde ehemmiyetle durun ve bu işlerin ehli olan kişilerden yardım alıp çok geç olmadan derdinize derman bulun. Selam ve duâ ile.

habibi

Banlı Kullanıcı
İş
OTELCÄ°LÄ°K
Ben 45 yaşına geldim henüz hayatıma biri girmedi. Bu sebepten olduğunu söylüyorlar ve iş hayatında başarısızım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Her şey iki sence önce başladı arkadaşlar bir gece uyurken su içmek için kalktım ki ben geceleri uyumam gündüzleri uyurum hep sessizliği sakinliği karanlığı sevmişimdir arkadaşlar ve cidden bu cin vs gibi şeylerden asla korkmam.Kalktığımda koridorda bir kız gördüm orta boylu orta kilolu beyaz tenli uzun siyah saçlı üzerinde krem rengi bir pardesüsü olan birisi bana bakıyordu bana gülümsedi ve yanımdan geçip yürüdü o sırada korkmuyordum ama bilirsiniz şaşırıyor insan sonra ben din konusunda filan iyi değilimdir yani nasıl desem inancım sağlam değildir ve o sıra felak nas okumak geldi okudukça geri çekildi sonra odaya sıkıştı ve koltuğa oturdu ve bana bağırmaya başladı " beni bunlar ile korkutacağını mı sanıyorsun" dedi ağzım yamuldu ve o gitti tabi ben duş aldım kendime geldim arkadaşlar ve aradan bir yıl geçtikten sonra birlikte olduğum kız arkadaşım garipleşti benim hayalimin ona göründüğünü ve ona " onu haketmiyorsun " gibisinden kelimeler söyleyip bağırdığını hakaret ettiğini sokakta yürürken yılan gibi şeyler gördüğünü söyledi ve ben onun iyiliği açısından ayrıldım şuan korkmuıyorum ama bilmek istediğim ileride bana başka bir zararı dokunur mu arkadaşlar?Bu arada bana isminin lehuda olduğunu söylemişti yani ben pek bilmiyorum aydınlatır mısınız aczba
Ya hayli ilginç birisiniz ya da dürüst değilsiniz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak bunları söylüyorum, şahsınızı tanımam, haliyle ''whispers'' nickine yapıyorum yorumu şahsınıza değil.
Evin ortasında bir kız görüyorsunuz, tamam korkmayabilirsiniz de, sonra böyle gülüşmeler, yanından geçmeler oluyor, ardından ''din filan iyi değilimdir'' diyip ezbere Nas ve Felak okuyorsunuz. Sonra bu varlık bağırdı, ağzınız yamuldu yani kısmi felç geçirdiniz, yani kulak arkanızdaki facial sinirlerinizden en az 700.000'i elektrik akımıyla uyuştu felç oldu ama siz sadece ''tabi duşa girdiniz, kendinize geldiniz''.. Dedim ya, ya hakikaten ilginçsiniz ya da bir troll vakası daha görüyoruz.
Tabi isim vermesi ama buna rağmen size ve yakınınızdakilere saldırması da varlığı ciddi anlamda gerizekalı yapar. Zira bu tür saldırılı varlık işlerinde ilgili varlığın adını alabilmek için bile bir sürü zahmete girilebiliyor. İlginç..

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Benim kız kardeşiminde hayatına kimse girmemişti ve sürekli bir varlık hissettiğini kimseye izin vermediğini söylerdi. Dediğine göre onu koruyormuş. Bir yaz kız kardeşim arkadaşı olan bir erkeğin tacizine uğradı ve çok ağladı. Benim yanımda ilk defa varlığına ağlayarak seslenerek lütfen beni seviyorsan ona zarar ver dedi. Ertesi gün ortak bir arkadaşımıza gece sürekli birisini gördüğünü uyurken boğulduğunu, banyoya giderken içinden bir şeyin geçtiğini ve aynaya bakarken de karartılar gördüğünü delirdiğini felan söyledi. Bu bir süre devam etmiş ve delirmiş. Hastaneye yatmış. Kız kardeşimin ilk sevgilisi geçtiğimiz sene oldu ve hala onunla. O varlıktan kurulmak gibi bir olaya girişmedi ve şuanda da sevgilisi var. Sadece şöyle bir entresan durum olmuştu, bundan bir kaç yıl önce bir kafede otururken içeri bir adam girdi. Direk masaya gelip kardeşime senin varlığın var dedi. Kardeşimde ona seninde var dedi. Baya uzun muhabbet ettiler.

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Kimseye gerek kalmadan kendimi ihbar edebilirim. Soruna saygısızlık yapmak degildi niyetim sevgili @yay fakat Can sikintisindan direk aklima geleni yazdim..

ipkgrl

Kayıtlı Üye
Ya hayli ilginç birisiniz ya da dürüst değilsiniz. Anlattıklarınızdan yola çıkarak bunları söylüyorum, şahsınızı tanımam, haliyle ''whispers'' nickine yapıyorum yorumu şahsınıza değil.
Evin ortasında bir kız görüyorsunuz, tamam korkmayabilirsiniz de, sonra böyle gülüşmeler, yanından geçmeler oluyor, ardından ''din filan iyi değilimdir'' diyip ezbere Nas ve Felak okuyorsunuz. Sonra bu varlık bağırdı, ağzınız yamuldu yani kısmi felç geçirdiniz, yani kulak arkanızdaki facial sinirlerinizden en az 700.000'i elektrik akımıyla uyuştu felç oldu ama siz sadece ''tabi duşa girdiniz, kendinize geldiniz''.. Dedim ya, ya hakikaten ilginçsiniz ya da bir troll vakası daha görüyoruz.
Tabi isim vermesi ama buna rağmen size ve yakınınızdakilere saldırması da varlığı ciddi anlamda gerizekalı yapar. Zira bu tür saldırılı varlık işlerinde ilgili varlığın adını alabilmek için bile bir sürü zahmete girilebiliyor. İlginç..
Benimde dinle alakam yoktur ama bende felak nas biliyorum hatta ayetel kürsiyi bile ezbere biliyorum

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Aşk kelimesinin kullanımı yanlış olsa da aklıma takılan farklı sorular var. Diyelim ki karşı cins ile yakınlaşmanıza ya da başarılı olmanıza barikat kuruluyor.

Sebebi :

Değişen duygu durumundan yeterli beslenememek mi ? (haliyle enerji yön değiştiriyor)

Yoksa açığa çıkan enerjinin dikkat durumuna da etki edip, Zihni meşgul etmesi mi ?

Alienist

Kayıtlı Üye
başıma bir şey gelmeyecekse fikrimi söyleyeyim; aşık cin olayı bana saçma geliyor, biz cinlere aşık oluyor muyuz ki? ya da ne bileyim bir hayvana, bitkiye? türlerimiz farklı, imkansız aşk. öyle değil mi?

Ben de senin gibi asla inanmazdım garip gelirdi okuduklarim ama ne yazık ki benim de başıma geldi bunu sadece yaşayanlar anlayabilir Allah herkesi korusun aşık çin olayi bir hastalık gibi bunu ancak kurtulunca anlıyorsun.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
başıma bir şey gelmeyecekse fikrimi söyleyeyim; aşık cin olayı bana saçma geliyor, biz cinlere aşık oluyor muyuz ki? ya da ne bileyim bir hayvana, bitkiye? türlerimiz farklı, imkansız aşk. öyle değil mi?
Sana katılıyorm. Güzle değindin. Konuyu açmak lazım.
Aşk kelimesi tamamiyle lafta kullanılıyor zaten.

Biz hayvanlara aşık oluyor muyuz mesela? Hayır tabiki de. Çok tatlı deriz, sevimli buluruz, bakarız, yardım ederiz (edilebilenlere tabiki) ama her şey bundan ibaret.
Cinelrde hayvanlar ve bitkiler gibidirler, hatta alemleri bile bizle aynı değil. O kadar da farklıyız.
Hiçbir varlık kendi cinsinden başkasıyla kendini eş değer görmez, göremez. Aşık olmak ise tamamiyle saçmalıktır.
Aşk tammalanmışlık duygusunu tattırır çünkü. Cinle insan tamamlanamazlar.

Düşünenler var ya işte onlar sapmıştır. Sapkındır. Hastadır lar.

Alienist

Kayıtlı Üye
Sana katılıyorm. Güzle değindin. Konuyu açmak lazım.
Aşk kelimesi tamamiyle lafta kullanılıyor zaten.

Biz hayvanlara aşık oluyor muyuz mesela? Hayır tabiki de. Çok tatlı deriz, sevimli buluruz, bakarız, yardım ederiz (edilebilenlere tabiki) ama her şey bundan ibaret.
Cinelrde hayvanlar ve bitkiler gibidirler, hatta alemleri bile bizle aynı değil. O kadar da farklıyız.
Hiçbir varlık kendi cinsinden başkasıyla kendini eş değer görmez, göremez. Aşık olmak ise tamamiyle saçmalıktır.
Aşk tammalanmışlık duygusunu tattırır çünkü. Cinle insan tamamlanamazlar.

Düşünenler var ya işte onlar sapmıştır. Sapkındır. Hastadır lar.

Neden böyle tabir edilmiş bilmiyorum ama zaten ''aşık'' tabiri bizim dünyamızda bildiğimiz aşktan gelmiyor. Saplantilik anlamında kullanılıyor. Tanidigim biri vardı çocuğunun anormal davranışları ve yaşadıgi olayları dolayısıyla sonradan öğrendi ki çocuğunda aşık cin musallati var ve çocuk sadece 5 yaşındaydı. Yani zaten bu genel olarak musallat tabiri olarak kullanılıyor anlamiyla örtüsmese de.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Sevgili @yay söylediklerine katılmayı ve bu tarz şeylerin imkansız olduğunu görmek isterdim,ama değil maalesef. En azından duyduklarımdan, okuduklarımdan ve yaşadıklarımdan bunu biliyorum. Biz cinleri değil onlar bizi gördüğü için genelde karşılıklı değil tek taraflı ve zorbalık kullanılan aşk oluyor. İnsan tarafı bu durumdan hoşnut olmasada, maruz kaldığı şeyler gücünün üstünde veya ötesinde olduğu için kurtulana kadar katlanıyor veya zamanla umudunu yitirip benimsiyor. Yani sen cine değil cin sana aşık olur ve hem bünyen hem imanının kuvveti nispetince senden faydalanır.

Bana aşık olduğunu (neyime olduysa), hatta evli olduğumuzu söyleyen musallat rüyamda evlendiğimizi, farkına varsam zaten kabul etmeyeceğimi, bu yüzden evlenmek için tasarrufun daha çok kendilerinde olduğu rüya yolunu seçtiğini söylüyordu. Ve ben yıllardır kurtulmak için her yola başvurdum. Mabette Algıları açık ve bakım yapabilen çoğu kişide onla görüştü. Onlardan biri zamanla çıktığım kişi, diğeride sevgili dmkol idi.

Bu benim kendi tercihim değildi. Ve bana musallat olma sebebini; "eski eşin büyü ile gönderdi..kendim sana aşık oldum.. Eski eşinin teyzesi sana büyü yaptı.. Vb" tarzında her defasında farklı birşey söylüyordu. Onlarla evlilik elbette bir insan ile evli olmaya benzemiyor. Kendilerince iletişime geçmek için bir çok imkanları var: uyanıkken telepati yoluyla konuşması, gece uykuluyken yanında yatan başka birini farketmen,tv izlerken gözünün yanıyla yan koltukta senle tv seyreden birini anlık olarak görmen,kirli çamaşırını eve gelince yıkanmış bulmak vs vs.. Bınlar hep yaşadığım şeyler. Ama hamdolsun imanım ve bünyem sayesinde aklımı yitirmedim. Yok eğer bunları yaşadığımı iddia etmem ruh hastası veya şizofren olduğumun kanıtı ise, hasta-dengesiz biri böyle bir durumda aralarında hakim, savcı, yarbay, doktor, öğretmen olan onlarca kişiye yıllarca fitness hocalığı yapamazdı. Hasta biri 27 sinde liseye kayıt olup akabinde 3 üniversite bitiremez ve hali hazırda istanbul üniversitesi gibi bir yerde 4.yü okuyor olamazdı. Hakkınızı helal edin riya-kibir yapmaya çalışmıyorum sadece örnek verdim.

Üstünlük ancak takvadadır. Kişinin musallatlı olması kişiyi üstün yapmaz. Ben tam aksine "ne günahım vardıda bu musallat bana sardı" diye hayıflandım hep. Dengesizlik bence musallatını gurur meselesi yapmaktır. Ha bir büyüğün yazısıyla anladım ki bu durum benim bu yoldaki imtihanım mış..

Son düzenleme:
Ü

Üye silindi 56746

@yay çinliler malum telefonların tuşlarını kendi parmaklarına göre çok ince yapmışlar. Bir tuşa basınca parmağım 2 tuşa basıyor. Bu yüzden anca yazabildim :)
Yazın için teşekkür ederim, bakımla birlikte temizlendi mi? Cinlerin temizlenmesi yok edilmesi nasıl oluyor bunu da merak ediyorum. Aslında uyusam iyi olacak ?

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Yazın için teşekkür ederim, bakımla birlikte temizlendi mi? Cinlerin temizlenmesi yok edilmesi nasıl oluyor bunu da merak ediyorum. Aslında uyusam iyi olacak ?
Hayır temizlenmedi. Çünkü bakım temizlik amacıyla değil musallatı tanıma, analiz etme amaçlıydı. Mesela adı,dini vb. Yok edilme olayları genelde işin ehli sağlam bir hoca tarafından rukye ayetleri okunarak yakılnaları-öldürülmeleri yoluyla oluyor veya rahat bırakmak üzerine anlaşma yoluyla.

Bencede uyu :)

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bu tür olaylar genelde inançsızlığın eksikliği ile oluşur. Yozlaşma hayatımızı sardığında dış etkilere ve varlıklara karşı korumamız oldukça düşüktür. Bundan faydalanan varlıklar için ise aşık cin gibi isimler takıyorlar. Bir cin veya başka bir varlık, insana aşık olmaz. Onların da bir dünyası ve zekası vardır çünkü. Onlar bilmiyor mu arada ki farkı? :)

Bu olayı daha çok hükmetme gibi tanımlayabiliriz. Yozlaşmış ve yoldan çıkmış olanları kendilerine av ararlar ve o avı tamamen sahiplenmeye çalışırlar. Bu durumun etkisi varlığın gücü ile eş orantılıdır. Ancak içinde bulunduğumuz boyut şartlarını düşünürsek dediğiniz gibi sizin astral versiyonunuz ile başkasına görünemezler. Olay tamamen zihin ve psikoloji üzerine kurulur. O çökertilince illüzyon kullanmak oldukça basit.

Kurtulmanın ana yolu ise yozlaşmışlıktan arınmak ve Tanrı'ya geri dönmek. Aksi takdirde sadece farklı senaryo bütünlerinden birinin içinde savrulup gidersiniz. Olay soruyu soran kişi olarak sizi direk etkilemiyor tabii. O kişi ile bağlantınıız kestikten bir süre sonra rahatlayabilirsiniz.
Tanrı'nın ışığı yolunuzu aydınlatsın.