Rüyada geleceği görmek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AndreO

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

Öncesinde ben duru görü için yazı paylaşmıştım bilenleriniz vardır hatta sayın Chillout'un yardımıyla birazda olsa geliştirdim diyebilirim ^_^

Bu konuyu bir arkadaşım için açıyorum.

Kendisi saf temiz kalpli bir insandır. Hakaret olarak söylemiyorum saf'ı yanlış anlamayın. :)
Rüyasında genelde bazı olaylar görür arkadaşlarıyla alakalı çevresiyle alakalı. Şöyle anlatayım hatta;

Ortak arkadaşımızı bir gece rüyasında görüyor. sinirden duvarları falan yumrukladığını ellerinin kanadığını kendisinin de ona pansuman yaptığını görüyor. 2 gün sonra arkadaşıyla konusuyor ve arkadaşı aynen bu olayı anlatıyor. tek fark pansuman yapanın annesi olduğunu söylüyor.
Bu ve bunun gibi bir çok rüya var. Belki inanmayacaksınız ama olabiliyor bu tür şeyler biliyorum. Bana sordu, geliştirme gibi bir imkanım var mı gibisinden. Bende rüyalarını not etmesini söyledim. Neler görüyor hangileri çıkıyor diye tam olarak emin olmak için.

Buna ne denir? ve ne yapılır? Foruma bakmıştım ama pek bir şey bulamadım yani hiç bir konu tam olarak aradığım cevabı vermedi.

Bu bir yetenek mi? (Bence öyle)
Geliştirilebilir mi? Geliştirilirse nasıl ne şekilde olmalı? Ne yapılmalı?

Şimdiden teşekkür ediyorum dikkate alıp cevap veren herkese ^_^

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bunu günlük hayatta da kullanabilir. Belli ki mekanizma aktif, gelecek zamana ait görüler radara giriyor. Bunu günlük olarak kullanmadığı veya kullanamadığı için de uykuda ortaya çıkıyor. Sadece yetenek değil, bir çok şey de böyledir insanda.

Geliştirme kısmı ise kişiye özeldir aslında. Genel uygulama ve teknikler bu sebeple bazı insanlarda hiçbir anlam ifade etmiyor, bazısında fevkalade işe yarıyor.

AndreO

Kayıtlı Üye
Bunu günlük hayatta da kullanabilir. Belli ki mekanizma aktif, gelecek zamana ait görüler radara giriyor. Bunu günlük olarak kullanmadığı veya kullanamadığı için de uykuda ortaya çıkıyor. Sadece yetenek değil, bir çok şey de böyledir insanda.

Geliştirme kısmı ise kişiye özeldir aslında. Genel uygulama ve teknikler bu sebeple bazı insanlarda hiçbir anlam ifade etmiyor, bazısında fevkalade işe yarıyor.

Peki sayın Chillout, bunu geliştirebilmesi için önerebileceğiniz bir şey var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Peki sayın Chillout, bunu geliştirebilmesi için önerebileceğiniz bir şey var mı?
Arkadaşınız üye olup kendisi konu açsın, anlatsın anlamaya çalışalım. O şekilde belki bazı öneriler sunulabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...