Duru Görü ve Akaşik Kayıtlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar sevgili forum ailesi.Durugörü yeteneğini iyi geliştirebilmiş birisinin bu yeteneği vasıtasıyla akaşik kayıtlara ulaşabilmesi mümkün mü?Adını bilmediği hoşlandığı bir kızın adı,soyadı ve bulunduğu yer gibi bilgilere erişebilir mi mesela?Yoksa bunun için başka bir yetenek mi gerekiyor ve eğer öyle gerekiyorsa bu hangi tür psişik yetenek olabilir?

İyi forumlar...

Mithra

Kayıtlı Üye
Herkesin farklı bir yöntemi var meditasyon, ritüel...Böyle devam ediyor bu saydıklarımdan önce izinli olmanız gerekiyor :).Ben çıkarım yaparak buluyorum örneğin çarşıda gördüm snap, instagram ve diğer alanlardan bilindik yerler cafe, restuarant gibi yerlerin yer bildirimlerine bakıyorum bu şekilde daha zahmetsiz olur.

unseelie

Kayıtlı Üye
Böyle kolay olduğunu zannetmiyorum. Eşimde durugörü yeteneği var, geliştirmedi. Bazen istemsiz transa giriyor ve nöbet geçiriyor. Burnu falan kanıyor. Tehlikeli diye girmedi hiç. Eğer uzmanlaşmak istiyorsanız ciddi bir eğitim almalısınız. Ve eğer tek amacınız kız düşürmekse bulaşmayın.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Kızın adını bulmak için akaşaya bakmak, bak bu yaratıcılıktır insanın limitlerinin olmadığının açık bir kanıtıdır ilgi çekici olduğu kadardaa acınasıdır. neyse
Psişik yetenekler geliştirilemez biraz sayısal loto gibi falandır. Çok güçlü bir büyücü olabilirsin dünyanın eksenini kaydırabilirsin fakat bunun psişik güçle ilgisi yoktur.Psişik güç daha çok hani oyunlarda damage vurmak diye birşey var normalde her vuruş 3-5 can götürür ama bazen bir vurursun 30-50k falan çakarsın. Tam olarak o işte. Sen zihnini geliştirirsin ve bir bakmışsın aralarda damage çakıyorsun.
Hiç 12 lik inşaat demiri büken varmı yada telepatisiyle kızları tavlayan yada ne biliyim 1lira verip aldığımız o kazı kazanda hangisinin doğru kart olduğunu bilmek.Nadiren vardır ama yok de gitsin. yoklar

Bu yüzden ritüel sistem var. O yüzden bize lazım olan şey normalin çok çok üstünde bir şuur açıklığı bir saat iki saat boyunca zihnini dışarıya kapatıp beklemek ve reel meditasyona geçmek. Düşüncenin ve bilginin kaynağına erişim yetkisinin verildiği an sezgisel bilgiyi alabildiğiniz an.Bunun akaşayla bir ilgisi yok.Astral ve mental planlardan bilgi almak.Bir nevi ol diyince ufak tefek oldurmak gibi.
Tanrıyı oynadığımız küçük anlardan bir kaçı.

Akaşa çok Tanrısal bir olay genelde unborn (doğmamış) olmak için var yani Tanrı formuna bürünmeyi 2 . etap sayarsak. Akaşada yaptığımız şey kendimizi Tanrı olarak tanımlamaktır. step 3
Sisteme girersin geçmişi silersin ve kendini hep vardım ve hep var olacağım şekilde tanımlarsın.İşte bu kadar burada bulunan herkesin yegane amacı bu forumda paylaşılan binlerce makalenin bizi götüreceği yer zamanın mekanın ve varolduğunu bilmediğimiz diğer bütün herşeyin üstüne çıkmak ve varlığını sabitlemek.
Akaşaya ulaşmak için ilk adım attığımda sene 2005 falandı ve halen milyarlarca km var sen düşün yani. 2005 diyince eski görünmüyor hani geçmişten bahsedince 90 lar falan lazım neyse.

Sonuç itibariyle bu seviyeden sonra halen kızın adını ve oturduğu yeri merak edersen azminden ötürü seni tebrik ve taktir etmek için orda olacağım. hani parayı bulmuşsunda değişmemişsin gibi öyle bir erdem var ya hani iyi yani güzel severim ben öyle şeyleri.
Şimdiden kolay gelsin sana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...