Eve Bioenerji Uzmanı geldi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aiden

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bugun babaannemin rahatsizligi icin eve bioenerji uzmani geldi. (Kandaki mikrobun kan grubunu soyledi, korneanin arkasinda hasar oldugunu soyledi, kolondaki iltihaptan, apseden bahsetti.Sonra bunlari elini tutarak yok ettigini soyledi)Babaanneme birkac hareket yaptiktan sonra bir anda bana bakti ve adimi sordu ve bende bioenerji oldugunu söyledi. Cakralarimin kapandigini vs soyledi. Daha sonra cenemin sol tarafina parmagini koydu ve kafami oraya dogru goturmemi istedi. Istedigini yaptim. Bu sene universite sinavina girecegim ve sinavda derece yapacagimi, kacinci olacagimi soyledi. Daha sonra beni masaya oturttu ve karsisina gectim. Benim ailemden sakladigim universite hayalimi, hayali arkadaslarimla konustugumu dahil her seyi bildi ve beni universitedeyken egitim icin yanina , yurtdisina cagirdi. Esini aradi ve cevheri buldum dedi. Kurandan fetih suresini okuttu. Sonra para aldi ve gitti. Kendimi cok garip hissediyorum..

Bunlari yorumlayabilirseniz & tavsiyede bulunabilirseniz cok sevinirim.

origanum

Yönetici
Çakralar kapalı diyen uzman olmaz. Çünkü hepsi çakraların sadece ölüm anında kapalı olduğunu bilir. Çakralardaki blokajlardan tıkanıklıklardan bahsedebilirdi. Biyoenerji uzmanı herhangi bir dinsel unsur kullanmaz, her inançtan biri olabilir. Sizin geleceğinizi, hayallerinizi bilemez ayrıca. Bunu medyum niteliğindeki biri bilebilir.
Babaannenizin hastalığını hissedebilir ve tedavi edebilir herhangi bir şifacı olarak buraya kadar tamam ancak ötesi hoş olmamış. Kişi ya hem biyoenerji uzmanı hem de medyum olabilir bu bir ihtimal ama bir ihtimal de şarlatan bir üfürükçü hoca takımından olabileceğidir. Eğer bu yaz dedikleri çıkarsa medyum bir havass büyücüsü ile tanışmışsınız demektir.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Haliniz vaktiniz yerindeyse gidin bu fırsat kaçmaz belliki yaptiğı işi size ögretmek istiyo hem kendide yararlanıcaktır bundan seni kullana bilir ama illa bişeyler öğrenirsin kişiden yaptığı işi size öğretceni sorsaydınız bide ne zaman da öğrenicenizi

teddy

Kayıtlı Üye
Forumdaki arkadaslarim tabiki cok daha bilgililer fakat benim anladigim birazcik "wouuu" efekti katmis. Bi gözlemleyin eğer dedikleri cikarsa ne ala...

KuRt176

Kayıtlı Üye
Haliniz vaktiniz yerindeyse gidin bu fırsat kaçmaz belliki yaptiğı işi size ögretmek istiyo hem kendide yararlanıcaktır bundan seni kullana bilir ama illa bişeyler öğrenirsin kişiden yaptığı işi size öğretceni sorsaydınız bide ne zaman da öğrenicenizi

Bence acele etmesin. Yaza kadar beklesin. Kişinin tam olarak ne olduğu hakkında hiç bir şey söylenemez. Dedikleri çıkarsa teklifi düşünebilir, görüşebilir.

aiden

Kayıtlı Üye
Babaannem tedaviye en baştan beri inanmıyordu. Adama para verirken bile "verme hiçbir şey yapmadı" falan dedi. Ben söyledim ki eğer inanırsan olur. Sana enerjisini aktardı falan dedim. Aslına bakarsanız uzun zamandır bende enerjiden ziyade hayali arkadaşlar olduğunu farkettim. Yani şu şekilde; ben sınava hazırlanıyorum ve denemelere giriyorum. Bu denemelerde yapamadığım sorular olursa en sonunda gözlerimi kapatıp başka bir insana büründüğümü hissediyorum ve çözebiliyorum. Sanki ruh değiştokuşu gibi.. Bunun tıptaki adı bipolar hastalığı olarak geçiyor fakat ben bunu kontrol ederek yaptığıma inanıyorum. Bunun hakkında bir bilginiz var mı? Içime 3 harfli girmiş olmasın?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayali arkadaşı biraz daha açmanız Laz'ım
gözlerimi kapatıp başka bir insana dönüşme de olan şey büyük bir ihtimal, beyninizin frekansını Alfaya çekiyorsunuz, hatırlıyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...