Psişik güçlerinizi kullanmaya var mısınız?

4

43887

Ay tüm gün (17 Şubat Cuma) Akrep burcunda seyahat edecek. Ay Akrep günlerinde psişik radarımız açık olur. Çevremizdeki kişilerin duygu ve ruh hallerini algılayabiliriz. Siz de bu avantajı kullanarak hem kendinizin hem yakın çevrenizdekilerin çözüm bekleyen sorunları, stresleri veya krizleri varsa paylaşabilirsiniz.

Akrep paylaşmakla alakalıdır. Sevgiyi, aşkı, tutkuyu, parayı ve elbette kalpten sevdiklerinizin acılarını… Tutkulu ve tek vücut olmayı temsil eden Akrep ile tensel zevklere dalabilirsiniz. Cinsel enerjisi yüksek bir gün olacak. Diğer yandan dedektiflik, casusluk yapmak eğlenceli gelir. Hayalet ve korku hikayelerinden keyif alabilirsiniz. Sırlarınızı paylaşmak, sırları açığa çıkarmak, gizemlerle ilgilenmek, bu tür kitaplar okumak film seyretmek için uygun bir gün. Konuşmalar derinlere iner, karşınızdakilerin kalplerindeki sıkıntıları açığa çıkarmak için onlarla uzun uzun sohbetler yapabilirsiniz.
Alıntı
Günü iyi değerlendirmekte fayda var. Ben mesaj içerikli rüyalar, ardından telapatik etkileşim, alıcılar açık vaziyette yoğun duygularla güne başladım bakalım. Olumlu bir şekilde bitireceğim bir gün olacağını düşünüyorum. Fırsatları kaçırmamak lazım :))

elliiki

Kayıtlı Üye
Bu tür şeyler yatkın olanlar için farkedilebilinir bi şey galiba ,çünkü bende herhangi bi değişiklik yok rüyamla ilgili bi şeyde hatırlamıyorum.üzücü...:)

velvetrv

Kayıtlı Üye
Rüyayla ilgili bir durum yaşadım ben de ama emin değilim, bir bakalım...

KuRt176

Kayıtlı Üye
Gün ile uyarınızı bugün gördüm. Ama şuan anlıyorum ki çok faydalı şekilde kullanmışım. Çözmeyi bekleyen birden fazla sorun Cuma günü kolaylıkla çözüldü. Şaşırdım çünkü beklemiyordum. Sakindim ve sadece istemem yetti. :)