Psikolojik rahatsızlıkmı, büyümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kırmızı Sakal

Kayıtlı Üye
Merhaba, Derdini söylemeyen derman bulamazmış, bende sizlere demek istiyorum. Umarım bir çözüm bulunur.
Uzatmadan başlamak istiyorum. iki yıl önce tuhaf bir şey oldu, ben bir anda içime kapanmaya başladım. Aynı gün insanlardan kaçmaya, korkmaya ve utanmaya başladım. İlk başlarda geçer diye düşündüm, kendimi çok zorladım direndim olmadı. Ne olduğunu anlayamadım bir anda işi gücü bıraktım konuşmakta bile zorlanır oldum ağzımdan abuk subuk laflar çıkar oldu, dilim burularak dudaklarım titreyerek zor bela konşabiliyorum. Kafamın içinde bir kaç kişi hiç durmadan konuşuyor gibi şeyler oluyor, her an gece gündüz düşünüyorum düşünmekten kendimi toparlayıp bir işe adapte olamıyorum. İlerleyen zamanlarda iş çığrından çıktı, dışarı çıkmak bile istemiyorum, evde babamın yanında bir parazit varlık gibi yaşıyorum. 5 ay öncesi bir psikiyatri doktoruna gittim bana okb teşhisi koydu o zamandır ilaç alıyorum tedaviyi aksatmadım fakat hiç ilerleme olmadı, aksine sıkıntılarım artmaya devam ediyor. Ben büyü yada varlık vakası olduğunu düşünmeye başladım. Fakat bunuda sizlere sormak istedim bu yaşadıklarım hastalıkmı, büyümü diye.

Hayat o kadar zorlaştı ki insan gördümmü kaçıyorum, bakkala bile gitmek işkence oldu bana yaşımca küçük olanlardan bile çekinir korkar oldum.
Bunların öncesinde çok aktif biri değildim fakat böyle sıkıntılarımda yoktu.

Beni büyü olduğundan şüphelendiren neden ise bu anlattıklarımın bir tanıdığımızın bize yaptığı ziyaretten sonra başlaması ve ardından bizle irtibatınıda kesti. Onun ziyaretinin ardından olaylar anında başlayıp artarak devam etti şimdi ise çığrından çıktı, eskiden bir işi anında yaparken şimdi inanın yirmi kez düşünüp öyle yapabiliyorum.
Her şeye karşı isteksizim durumum çok kötü bunlar psikolojik rahatsızlıkmıdır yoksa şüphe ettiğim gibi büyümüdür ve öyle ise ne yapmalıyım değerlendirmelerinizi rica ediyorum.

origanum

Yönetici
Üzerinizde büyü olup olmadığını anlamanın tek yolu bakım yaptırmaktır, böyle ortaya sorup da mesleki bilinci olmayan her kafadan çıkan sese kulak vermek değil. Malum halkımız eğitimini almadığı konularda yorum yapmayı sever. Üstelik bunun sonucunda hayatlara zarar verdiğini bilmeden, iyilik yaptığı gibi garip bir inançla yapar. Bakım sonucunda büyü var diye çıkar ise nasıl çözüleceği de bakımcı tarafından aktarılır. Bildiğiniz ve güvendiğiniz bir bakımcı yok ise etrafınızda, sitemizde bakımları üyelere özel fiyatla yapan yule ye baktırabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Tek bir psikiyatriste gittiğinizi söylemişsiniz ve okb teşhisi konulmuş.İlaçlarınızı en az 6 ay kullanmanız gerekiyor. Bunun haricinde ben tekrardan iyi bir psikiyatr'a gitmenizi öneriyorum.Belli ki iç sesinizi bastıramıyorsunuz.Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama alanında gerçekten çok iyi doktorlar var.

Şayet tedavi cevap vermezse şüphelendiğiniz diğer bir konu olan büyüyü araştırabilirsiniz. Şimdilerde çok moda oldu. Herkes acaba büyü mü var üzerimde diyor. Ulaşacağınız hocalar emin olun size büyü yapıldığı söyleyecek ve sizi sömürecektir. Psikiyatri bölümünden kesinlikle yardım alamayacağınızı farkettiğiniz zaman burada size yardımcı olabilecek insanlar olduğunu düşünüyorum. çok geçmiş olsun.

Kırmızı Sakal

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Daha hiç bir bakıcı veya hocaya gitmedim. Hastalık olduğunu düşünerek ilk doktora müracaat ettim ve dediğim gibi bir ilerleme olmadı. Okb teşhisi kondu okb birden sonuç alınan bir rahatsızlık değil bunu biliyorum. Fakat pek çok şikayetinin okb ile ilgisi olmadığını düşünüyorum. En iyisi denildiği gibi bakım yaptırmak galiba, birde bakım yaptırayım bakalım sonuç ne olacak iyi olur inşaallah. Değerlendirmeleriniz için teşekkürler.

Angelpure

Kayıtlı Üye
Ben daha yeniyim sitede o yuzden bulamadım kendisine nasıl mesaj atabilirim durum acil lütfen

Ori

Kayıtlı Üye
Ben daha yeniyim sitede o yuzden bulamadım kendisine nasıl mesaj atabilirim durum acil lütfen

Yule

İsme tıklayınız. Sol tarafta bulunan ''Özel mesaj gönder'' seçeneğine basıp mesajınızı yazın ve gönderin. Yalnız yoğun olduğundan hemen cevap veremeyebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...