Her istediğinde karşı cinsi baştan çıkarma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shiroe

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben 19 yaşında biriyim. Bunu gerçekten istiyor muyum diye çok düşündüm ve karar verdim. Böyle bir uygulama var mı
her istediğim kadının şehvetini uyandırabilir miyim?

Angel8

Kayıtlı Üye
Çok düşündüğünü söylemişsin diyelim ki var ve yaptın. Kadınlar şehvet,aşk,sevgiyi karıştırır ve seni sevdiğini düşünür.Bu genelde sahip olma isteği, hayatını ele geçirme isteği, kıskançlık, kaprisler, tripler, intikamlar, kavgalar, bayılmalar, hastaneler... ile beraber gelir. Ki -erkek olduğunu çıkarıyorum yorumundan- böyle bir şey yapabilen erkekte tek kadınla yetinmez. Hayatını yakmak için 19 yaş erken değil mi sence de? Kendini geliştirebileceğin tonlarca yol var.
Ben seni ciddiye aldım da yazarken aklıma geldi tabii istediğin sadece cinsel,anlık bir arzu uyandırmaksa şahsen ben hemcinslerimin başını yakmanı istemem.

Shiroe

Banlı Kullanıcı
sevgili anita8

Hayat çok yönlü ve bazen adaletsiz olabilir. Adaletsizliği yaratan insandır. Nizamı bozan insandır. Benim kaybetmeme arzusu,
hayatta kazanma arzusu, başarma hırsı evet bu bir özgüven eksikliği, evet özgüven eksikliğim bir sınav yaradılışımın getirdiği bir eksiklik ben bu hayatın artık yenilen tarafında olmak istemiyorum. Ben artık yaşadığımı sanmak istemiyorum.Yaşıtlarım istediği şeyi yaparken ben istediğim şey için çabalamak istemiyorum. Yaşamak istiyorum. Bir köpek gibi kullanılmak istemiyorum.İyi bir köpek olursam,çalışırsam,taksitlerimi ödersem sahibimin bana yemek vermesini istemiyorum. Ben artık sahip olmak istiyorum.
Diyeceksin ki bunun kadınlarla ne ilgisi var. Dünyayı erkekler yönetiyor. Erkekleri kadınlar; çünkü ilkel bir ihtiyaç, çünkü bir dürtü
yani kadınlar sadece başlangıç kadınları alırsan çevredeki erkekleri de alırsın.

Angel8

Kayıtlı Üye
Çaba harcamadan kazanacakların veya kazandığını sanacakların susamış insanın çölde vaha bulduğunu sanması gibi olacaktır diyeceğim saçma olacak..
Her başlığın altında kestirme yol arayan binlerce insan konu var.Senin ki neden olmasın ki?
Ama bil ki ne kadınlar ne erkekler kazanacağın hiçbir şey kendini kazanmadığın sürece seni daha yoğun bir mutsuzluğa çeker.
Kestirme yollar sonra yardım başlıklarına çıkıyor burada.
Bir kitap önerisi; Tanrı Daima Tedbili Kıyafet Gezer
Bu güzel yıllarında iyi bir rehberliğe ihtiyacın var.Kestirme bir tarife değil.Tabii bunların hepsi benim düşüncem kolayca boşverebilirsin

Shiroe

Banlı Kullanıcı
Peki kaç kişi? Kaç kadın, kaç erkek birini sırf zekası sırf zevkleri için sevdi herkes yaradılışa bakıyor. Zaten çabalamadan elde ettiğimiz şey için seviliyoruz. Beni analiz etme! Nefret ederim birini beni analiz etmesindenve lütfen bir uygulaman yoksa zamanımı boşa harcama.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Baştan belirteyim herhangi bir uygulama vermeyeceğim. Okumak isterseniz sonrasını okuyabilirsiniz, genel bilgiler vereceğim.
Böyle bir çok uygulama var. Hem erkeğe hem kadına yapılabilir ve istenilem her ''insanın'' kadın erkek fark etmeksizin ilgisini uyandırabilirsin bu uygulamalarla. Burada bahsettiğimiz cinsellik olgusunun götürüleri de var. Öncelikle çok eşlilik enerjisel manada insanların %90'ını çürütüp parçalamaya başlar ve aurası da bu şekilde yaralanır berelenir. Buna bedensel ve mental sorunlar eklenir zira beden düşünceyi (enerjiyi), düşünce (enerji) de bedeni etkiler.
Cinsel organların işlevleri, çakra noktaları etkileşimleri, orgazmın mikro ve makro etkileri, başlı başına önemli ve karmaşık noktalardır. Buna dış müdahale ile eklentiler eklenmesi yani uygulamalar işi daha da karmaşıklaştırır.
Bu tür uygulamalar, bu sebeple tek katmanlı değil, yonga teknolojisi gibi bir birini tamamlayan ardışık uygulamalar gerektirir. Yoksa durum vaziyet tatsız hale gelebilir, cinayete kurban gidebilirsiniz veya sizi kaçırıp tecavüz de edebilirler, yani işler düşünebileceğinizden çok ters işleyebilir. Ne dilediğinize çok dikkat etmeniz lazım. Bir şeyi isterken önünü arkasını her yönüyle düşünmelisiniz zira bazı uygulamalar şaka kaldırmaz, hele hata hiç kaldırmaz.

Kadını erkeği alırsın almazsın konusu ise başka bir konu. Şehvet uyandırmak gözüne kestirdiğini tenhada kıstırmak başka şey, insanları belli bir amaç için manipüle etmek başka şey, ''sahip'' olmak çok başka şey. Önce niyetinizi, hedefinizi bilin sonra ona göre araştırın.

Uygulama vs dışında bu şekilde ne yazık ki cinselliği henüz yeni keşfeden, libidosu da görece hareketli, agresif tutumlu ve doyumsuz yurdum genci havası oluşur insanların gözünde ve Dünyanın en çekici insanı da olsanız hedeflediğiniz sizden ışık hızıyla kaçar.

Shiroe

Banlı Kullanıcı
aradığım şey tek kişi olsaydı böyle bir ton şeyi zaten bulmuştum

[SIZE=2,5]Chillout[/SIZE]
Konu cinsellik değil asla olmadı. Konu üstün çıkmak, modern dünyada cinsellik, aşk veya diğer duygular sadece bir araç ben üstün olmak istiyorum. Eğer bu bulunmazsa mesela boyun uzaması için bir şeyler aramaya başlayacağım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
[SIZE=2,5]Chillout[/SIZE]
konu cinsellik değil asla olmadı
konu üstün çıkmak
modern dünyada cisellik aşk ve ya diğer duygular sadece bir araç
ben üstün olmak istiyorum
eğer bu bulunmazsa boyun uzaması için şeyler aramaya başlıycam mesela
Konu nasıl cinsellik değil? Şehvet uyandırmanın başka hangi konusu olabilir? Üstün olunmuyor öyle. Bu lucifer dizisi değil.
Önce kendinizle barışın yoksa hazreti uygulama da olsa bir faydası olmaz.

Shiroe

Banlı Kullanıcı
Cinsellik sadece bir araç bunu anlayamıyorsanız sizin sorununuz hayat aynı bakacağız diye bir şey yok.

yardan geçti

Kayıtlı Üye
İş
Denizci
Bu yapmaya çalıştığın şey bence üstün olmak değil ezikliğinin üstünü örtmeye çalışmaktır.

Bu konularda bilgim olmadığı için sana yardımım dokunmaz ama şunları söyleyebilirim.

Bak ben 28 yaşındayım. Bu yaşıma kadar 2 tane kız arkadaşım oldu birisi mevsimlikti kısa sürdü ilişki yaşadık ayrıldık. İkincisi çok uzun sürdü çok ciddiydik ama mesleğimden dolayı olmadı.Bunun dışında meslekden dolayı dünyanın bir çok ülkesinde yabancı kadınlarla birlikte olma şansını yakaladım tabi günübirlik birliktelikler.
Hiç sosyal değilimdir kızlarla konuşmasını da bilmem bunun çok sıkıntısını yaşadım gerçekten insan kendisini güçsüz hissediyor. Ama tek mücadele ettiğim şey bu olmadığı için (her insan gibi) yavaş yavaş gitti aklımdan bu düşünceler.

Eve her dönüşümde annemler teyzemler kız buluyolar evlendirmek için artık bıraktım tamamen evlilik falan da düşünmüyorum.

Yıllardır kendimle mücadele içindeyim. Bir insan düşün dağa taşa sığmayacak bir egosu var ama aynı zamanda da saçma sapan şeyleri yüzünden saçmalık ötesi düşüncelerinden huylarından dolayı kendinden nefret ediyor. Böyle bir insan haline geldim.

Bak işte asıl söyleyeceğim cümleyi söylüyorum şimdi. Bu halimle bile senin olmaya çalıştığın şeyden kat be kat üstünüm. Adını unuttum kusuruma bakmasın birisi dedi ya önce kendine üstün gel aynen onun dediği gibi. Sana dünyanın hazinelerini de verseler içindeki boşlukları dolduramadıktan sonra dünyanın bütün kadınlarıda senin olsa en güçlü de sen olsan hiç bir zaman o boşluklar seni rahat bırakmayacak. Öyle güç içinde bir ezik olarak yaşayacaksın

Kusura bakmayın ben böyle hep uzun yazıyorum

4

43887

Mesajlasmalarınızda tartışmaya mahal verecek kelimelerden, cümlelerden kaçınalım. Aksi halde İlk önce mesajlarınız silinir, kaideye almayip devam ederseniz konu kapatılır. İyi forumlar.

Angel8

Kayıtlı Üye
Bakın bunu konu sahibine hitaben yazmıyorum.Forumda kayıtlı çokca genç üye var.
Cinsel açıdan karşı cins üzerinde kurulacak bir egemenlik,üstünlük sanki başarılı insan olmanın mutlu insan olmanın anahtarı gibi sunuluyor bu yüzyılda yoğun bir biçimde.Özellikle diziler,filmler..
Üç kadınla çıkınca,beş erkekle mesajlaşınca bi gossip girl ne bileyim o tarz dizilerin müzikleri çalmasın kafanızda.Bunlar size güç de mutluluk da getirmez.
Tam tersine enerjilerinize,çakralarınıza,karmanıza,eğer inanıyorsanız günah-sevap,ah almak bu konularda negatif etkileri olur.Bilinçli yaşamak sizi güçlü kılar

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Senin mutluluğun kendi içinden gelmediği sürece hiç kimse seni gerçek anlamda mutlu edemez...ya da mutlu olsan bile, başkasıyla gelen mutluluk başkasıyla gider...

Shiroe

Banlı Kullanıcı
ne mutluluğu ne saçmalıyorsunuz
mutlu olmaya çalışan mı var
yorum yaparken lütfen sadece ellerimizi değil birazda beynimizi kullanalım
ve saçma sapan hayat tecrübenizle
kişisel gelişiminizle ilgilenen yok
size bir şey sordum sadece onu cevaplayın
yorumlarınız zaman kaybından başka bir şey değil
belki sizde zaman kaybından başka bir şey değilsiniz
sadece korkaksınız bu yorum silinsede yazacağım
istiyorsunuz sizde her şeyi elde etmek
ama elde edecek yola girecek cesaretiniz yok
konu kapatılırsa burada ki üyeliğimde silinsin
kapatılmazsa burada ki arkadaşlar gibi zamanımı boşa harcayacak insanlar değil
sadece konuya dair bir fikri olanlar yazsın

origanum

Yönetici
Konu uygunsuz olduğu için kapatılmıştır. Üyelik de hem isteği üzerine hem de üslup yüzünden sonlandırılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...