Ölen Yakınımla İletişim Kurmak İstiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

limonnomli

Kayıtlı Üye
19 gün önce bir yakınımı kaybettim. 2. Hafta onu çok özlediğim için Allah'tan onu rüyamda görebilmeyi istedim, yakınımın kendisinden de istedim. Ama arada bir bağ yoktu dua edermiş gibi onunla konuşmayı denedim ve başarılı da oldum. O gün 3 rüya gördüm, üçünde de o vardı. Ertesi gün yine gördüm. Artık onunla iletişim kurabildiğimi düşünmüştüm. Ama sonra bu konuyu araştırdım, araştırdıktan sonra da bir daha rüyamda göremedim. Bu sefer duamı değiştirip, bana gelemezsen başka akrabalarımızın rüyalarına gel dedim. 3-4 gün sonra annemin rüyasına girmiş yani bugün. Yani ben bunları anlattım da, asıl istediğim şey şu; rüya dışında başka bir yolla nasıl iletişim kurabilirim? Mum, not defteri ve fotoğraf ile olanı denemek istiyorum. Başka önerileriniz var mı? Teşekkürler. (Ben ve ölen yakınım Müslüman.)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Daha önce bu konu açıldı bildiğim ve dilim döndüğünce anlatmıştım araştırırsanız benzer bir başlıkta bulursunuz sitemizde cevap verilen sorular bölümünde.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=34406 Flood için kusura bakmayın işte bahsi geçen konu bu.

asterix

Kayıtlı Üye
Ölen kişiyle iletişim kurulabilir ama ,bu sürekli olmaz olamaz onun orada kendi işleri var,gideceği yolu var rahatsız edebilirsiniz bir de oradaki olayların size aktarılması izne tabii.

Gladyatör20

Kayıtlı Üye
Ölülerle iletişim kurulamaz. Ölü zannederek çağrılan davete ancak cinler icabet eder.

limonnomli

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim deneyeceğim ancak bir sorum var. Akrabam Yeni öldüğü için ilk deneyimimi onunla yaşamak istemiyorum, yakından tanımadığım kişilerle bir kez denemem sorun yaratır mı?

limonnomli

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim deneyeceğim ancak bir sorum var. Akrabam Yeni öldüğü için ilk deneyimimi onunla yaşamak istemiyorum, yakından tanımadığım kişilerle bir kez denemem sorun yaratır mı? @Selenit

asterix

Kayıtlı Üye
Ölmüş kimselerin ruhları ile iletişim kurulabilir hatta onlar bazen gelip bizi ziyaret edip iletişim kurmaya çalışırlar ,bizim onlar hakkında duygu ve düşüncelerimizi hissedebilirler ama bütün bunlar kişinin ve ruhun durumuyla,saflığıyla değişir,her kes iletişim kuramaz diyelim ,iletişim genelde rüyalar aracalığıyla olur,hevesle kendini tatmin yada oyun oynar gibi bu işe yaklaşamazsınız izin verilmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...