Ruhumla iletişime geçtim

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
Geçen gece, yine tam dalmak üzereydim, yatağıma yattım ve tavanı izliyorum, bunu anlatmam ne kadar doğru bilmiyorum ama çok garipti ve bi açıklık getirmek istiyorum, ben önceden pek inançlı bir insan değildim yani 6-12 ay arası bi agnostiklik geçirdim, emin olamıyordum, derken, ben çok büyük dualar ettim ve Allah tan istedim, hiç olacaklarını tahmin etmiyordum, ve saniyeler içinde çoğu gerçekleşti, bi hikmet vardır dedim işte 1 hafta sonrası da bu olay, tavanı izlerken tam dalıcam birşey hissettim, tam burnumun ucunda benden bir tane daha masmavi ip şeklinde çizgilerle, bir *şey* gözlerim hala kapalı, gülümsedi bi an, derken bana, sana rehberlik edeceğim dedi, neyin rehberliği falan, ama hala hayal kurduğunu sanarak kendimle muhabbet ettiğimi sanıyorum, dedim ki, madem öyle kapıya 3 kez tıklat ehehe falan oldum, dalga geçiyor gibi bişeyim, o an yanda açık olan bilgisayarıma gitti kulağım, çalışıyordu ben yatarken, birden kendi kendine tık tık tık etti, kapandığını duydum, o an yukarıdan aşağı bana bi sıcak su döküldü.
not: benim figürüm mavi ipliklerden sicimlerle karşımda görünce ruhum olarak adlandırdım ama neydi bilemem

origanum

Yönetici
Ruhunuz değildi elbet. Ona ulaşmanız mümkün değil, sizinle ilgilenmez. Rehber varlıklar var, zaten kendi de belirtmiş bunu. Dinlemesini bilirseniz size her zaman rehberlik ederler.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bana çok inandırıcı gelmedi ama anlattığınız üzre gelişmesi ruhum demeniz bir soru niteliğinden çok tam ne yaşadığınız biliyor gibi anlatımınız olduğu için inanmadığım kısım.