Çift Nick kullanan üyelerin dikkatine...

PUNKY

Kayıtlı Üye
Biliyorsunuz forumumuzda bir kişi sadece bir tek nick ile üye olabilir durumda. Farklı teknolojiler ile bir kişinin birden fazla üyelik almasını engelliyoruz.

Lütfen kendi bilgisayarınız ile başka bir üyenin foruma girmesine izin vermeyin zira çoklu nick kontrol sistemleri bunu kural ihlali olarak görecektir.

Eğer mutlaka bilgisayarınızı başka birisi kullanarak kendi nicki ile foruma giriş yapacaksa (aynı evde yaşayan 2 kardeş gibi) lütfen bunu bildirin. Aksi takdirde giriş yapan iki nickten bir tanesine verilen hizmet tamamen kesilirken diğer nicke verilen hizmet 45 gün süre ile kesilecektir.

Tamamen iyi niyetle ve arkadaşlık ilişkisi içerisinde yazıyor olabilirsiniz fakat biz de yönetim olarak forumu istismar etmek isteyen, spekülasyon yapmak isteyen kişilerle ciddi olarak uğraşıyoruz ve forumu spekülasyonlar ve istismardan tamamen uzak tutmaya kararlıyız.Şu günden itibaren çift nick kullanarak foruma üye olan ve ceza alan tüm arkadaşları burada ifşa edeceğiz...

Bilgilerinize sunarız,
GizliMabet Forum Yönetimi

PUNKY

Kayıtlı Üye
Günün birden fazla nicke sahip üyeleri için kısaca "çift nick" kullananlar diyebilir ve bu iki kelimenin birleşiminin sağladığı ses uyumundan dolayı çiftlikde diyebiliriz...Beğendim evet bu bölümün adını çiftlik ilan ediyorum işte bu arkadaşlarda çiftlik bölümümüzün üyeleri...

aslan and burçin and yaprak
burcu and meltem1964
aslmm91 and mellliss
diablo and shaman
moonbathe and Oledro

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ya bazen diyorum basit bir açıklaması vardır ama hep sen haklı çıkıyorsun..Bir yandan da benliğim tutuyor yok canım şöyle de olabilir diyorum, alışmışım hep çok sonuçlu işlem çözüm yapmaya üretmeye..
Bak şimdi belki de bu üyeler nicklerin beğenmeyip değiştiriyorlar ya da şifrelerini unutuyorlar. Ya da cefeden felan mı yazıyorlar. Ah evet yine sen haklısın punky.

PUNKY

Kayıtlı Üye
ya bazen diyorum basit bir açıklaması vardır ama hep sen haklı çıkıyorsun..Bir yandan da benliğim tutuyor yok canım şöyle de olabilir diyorum, alışmışım hep çok sonuçlu işlem çözüm yapmaya üretmeye..
Bak şimdi belki de bu üyeler nicklerin beğenmeyip değiştiriyorlar ya da şifrelerini unutuyorlar. Ya da cefedn felan mı yazıyorlar. Ah evet yine sen haklısın punky.

Biz nickleri değiştirebiliyoruz üyeler başvurabilirler fakat sorun şu ki bu arkadaşlar bunu bilinçli yapıyor, şifresini unutsa şifremi unuttum/bilmiyorum linkine tıklasa mailine gidecek zaten...Yok hayatım ciddi manada bilinçli yapılıyor farklı ismlerle farklı senaryolar yazılıyor vs...hoş değil...

Günün üyeleri...

aura and gozdee1

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
peki geniş bir network ağı üzerinden nat adres çevirimi ile bir çok kullanıcı aynı ip üzerinden giriyo gibi gözükebilir bunun için çözüm var mı?

PUNKY

Kayıtlı Üye
peki geniş bir network ağı üzerinden nat adres çevirimi ile bir çok kullanıcı aynı ip üzerinden giriyo gibi gözükebilir bunun için çözüm var mı?

Aaaaa ben bunu daha önce niye düşünemedim!!!Demek bunca üyeyi boşuna banladım...Diyebilmeyi çok isterdim fakat ne yazıkki bahsettiğin şekilde kayıt olan ve forumu kullanan kullanıcıları etkileyen bir durum sözkonusu değil...

Denis

Kayıtlı Üye
[dynamic apnea;
ya bazen diyorum basit bir açıklaması vardır

Belkide ''multiple personality'' sözkonusudur, yani çoklu kişiik

Farklı enerji inisiyesi, farklı kişilikler yaratıyordur....Ogünkü mooduna göre nick seçiyordur...

Bir nickle konu açıyor ,bizim sormayı akıl edemediğimiz soruları, bilgisizliğimizi yüzümüze vurmadan, diğer nick'e sorduruyordur. ;)

PUNKY

Kayıtlı Üye
[dynamic apnea;

Belkide ''multiple personality'' sözkonusudur, yani çoklu kişiik

Farklı enerji inisiyesi, farklı kişilikler yaratıyordur....Ogünkü mooduna göre nick seçiyordur...

Bir nickle konu açıyor ,bizim sormayı akıl edemediğimiz soruları, bilgisizliğimizi yüzümüze vurmadan, diğer nick'e sorduruyordur. ;)

:) Olasılıkla doğrudur :) Bu gün siftah yok, işe yaradı mı dersiniz yoksa huylu huyundan vazgeçmez mi ...bunu zamanla göreceğiz...

Günün çoklu nick kullanan üyeleri
oben and OSEN and asimavi1983
rüzgar and cerkez07 and sakarya (geçen gün forumda ipe sapa gelmez şeyler yazan üye)

aura

Banlı Kullanıcı
aynı bılgısayardan 2 kısı gırmdık ne olmus kıme ne zararım dokunmus veye kıme ne msj atmısım ve yahut kımı bozmusum burda benım attıgım msjlar orda zaten gorunuyodur okunuyodur aynı evde ıkı kız arkadas bır bılgısayardan uye olamazmı bende bunu anlamyorum neden cıft nıckle gırıyım ne amacım olabılır benım su ana kasar yazdıgım msjları okuyun ondan sınra banlayın cunku benım asla bır artnıyetım olamaz bu msjlarım dan da bellıdır

PUNKY

Kayıtlı Üye
aynı bılgısayardan 2 kısı gırmdık ne olmus kıme ne zararım dokunmus veye kıme ne msj atmısım ve yahut kımı bozmusum burda benım attıgım msjlar orda zaten gorunuyodur okunuyodur aynı evde ıkı kız arkadas bır bılgısayardan uye olamazmı bende bunu anlamyorum neden cıft nıckle gırıyım ne amacım olabılır benım su ana kasar yazdıgım msjları okuyun ondan sınra banlayın cunku benım asla bır artnıyetım olamaz bu msjlarım dan da bellıdır

Sevgili aura yaptığın ilk savunmaya istinaden arkadaşınla aynı evde yaşamadığını sadece pcin bozuk olduğu için onunkinden girdiğini söyledin, bu gün ise aynı evde yaşadığını söylüyorsun, hiç değilse biraz tutarlı ol...Konu yazdığın mesajlar veya diğer üyelere olan tutmun değil konu bir forum kuralını ihlal ediyor olman, lütfen saptırmaya çalışma...amacının ne olduğunu ben bilmiyorum fakat aynı şekilde davranmaya devam edersen senin tamamen banlarım bu seferlik aklın başına gelmediği için 7 gün daha ban koyuyorum ki diğerlerinede örnek olsun...hiç değilse zaten banını kaldırmışken bir daha yapmayacağım desen bende ses çıkartmayacağım ama, bu şekilde bir de üste çıkmaya çalışırsan karşılığınıda ceza olarak alırsın...

İyi yapıyorsunuz girin çoklu nickle.:hang: Bizde ip de çok darağacı da.:D

Birde zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorlar arsız arsız, hatan belli bir sus otur bari ama nerdeeeee....kabahat bende zaten niye sorup dinliyorumki insanları direkt banla gitsin, bunlarlamı uğraşacağız çift karakterli nsanlar...

immortal and angelic

goşa

Kayıtlı Üye

evet bu iki nick benim ve bir arkadaşımın nicki.arkadaşım kendisini de bu siteye üye yapmam için rica edince kendi bilgisayarımdan sisteme kaydettim.bu sorunu kime bildiricem yardımcı olabilirmisiniz? çünkü bu nicklerimizle sisteme giriş yapmak istiyoruz.teşekkür ederim.

PUNKY

Kayıtlı Üye
evet bu iki nick benim ve bir arkadaşımın nicki.arkadaşım kendisini de bu siteye üye yapmam için rica edince kendi bilgisayarımdan sisteme kaydettim.bu sorunu kime bildiricem yardımcı olabilirmisiniz? çünkü bu nicklerimizle sisteme giriş yapmak istiyoruz.teşekkür ederim.

Peki angelicx ve ritmix kim? Ve diğerleri? Arkadaşım sadece 2 değil 6 tane nickin var hepsini sisteme girmeden banladım, arkadaşına söyle üye omak istiyorsa başka pcden üye olsun,sende altını fazla oyma bundanda olursun 6 tane nick hay allah bu kadarda rastlantı olmaz yani!!!

goşa

Kayıtlı Üye
arkadaşım ben urumla gerekli düzeltmeleri nasıl yapacağım ve diğerlerini nasıl iptal etmem gerektiği hususunda bilgi alışverişinde bulundum.buradan sormak istediğim bu durumu düzeltmek için kime nereden bilgi vereceğimdi.burdan halka açık yorum alanlarında bu kadar ezmeni şaşkınlıkla karşılıyorum ve kınıyorum.insan gibi soruma cevap veriyorsan ver bu konuda benimle ilgili kaygıların ve sorunların hala devam ediyorsa bu nickimi de engelle birdaha sisteme giriş hiç yapmayalım.ruhunu ve yüksek benliğini de sitedeki alıştırmalarla yükselt derim.sitenin manevi yönüne eş değer bir moderatörlük vasıfı pek göremedim.

üyelerin dikkatine
site içindeki tatışmalara bir son verir umarım.
son vermeyen arakadaşlar içinde gereği yapılacaktır.

1. site içinde şahıslara değil konulara yorum yapılacak.
2. eğlence bölümü dışında lakayıt yaklaşımlar site içindeki diğer konularda olmayacak
3. kişilerin düşüncelerine ve inançlarına eleştiri hakaret yada fikir belirtilmeyecek
4. tek din veya inanç siteminizn islamiyet gibi davranıp. islam inancına sahip olmayan yada islm inacındaki bazı şeylere inanmayan kişilere dini görevimi yerine getiriyorum uyarıyorum doğrusu bu doğruyu söylüyorum diye eleştiri yada hakaret edilmeyecek.

bu dediklerimi dikkate almayan üyeler 10 süre ile uzaklaştırılacak.

2. kez devam ettiklerinde 30 gün süre ile uzaklaştırılacak.

3. kez yapıldığında yasaklanacak.

umarım herkez anlayışlı saygılı olur. emekler boşa gitmez

umarım urumhamatahayilin belirttiği bu kurallar moderatör punky içinde geçerlidir.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Sevgili Goşa, sana hakaret içerin veya seni ezmeyi güden bir mesaj yazmak istemedim ki yazmadımda buna rağmen eğer kırıldıysan özür dilerim fakat foruma aynı anda 3 farklı nick ile giriş yaptın ve sistem seni yakaladı, yalnızca tek bir nickine izin vererek diğerlerini banladım ve sonuç itibarı ile hala farklı nickler almaya devam ediyorsun 7 ye ulaştı bu da forum kurallarımıza aykırı...Şu an kullandığın nicki zaten sen olduğunu bilerek sisteme kaydettim ve diğer nicklerini geri vermek niyetinde değilim.Forumda bu konu ile açıklama yaptım ve aynı pc den giren üyelerin bana uyarı yazmasını rica ettiğim halde senin bu tarz bir cevap vermen hoş değil, üstelik bu kadarda pişkinlik olmaz!!!Kimseye ayrıcalık tanımak niyetinde değiliz bu yüzden lütfen bu nick ile üyeliğine devam et çünkü arkadaşın için aldığını söylediğin mail adreslerinin hepsi senin üstüne kayıtlı, takdir edersinki bu durumda iyi niyetli hareket etmek mümkün değil...Şu an hala ısrarla immortal ve goşa nckini aynı anda kullanmaya devam ettiğin göz önünde bulundurulursa yine bir ceza sözkonusu olduğunu hatırlatmama gerek yok...İmmortalı süresiz banlıyorum...
İyi forumlar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
üyelerin dikkatine
site içindeki tatışmalara bir son verir umarım.
son vermeyen arakadaşlar içinde gereği yapılacaktır.

1. site içinde şahıslara değil konulara yorum yapılacak.
2. eğlence bölümü dışında lakayıt yaklaşımlar site içindeki diğer konularda olmayacak
3. kişilerin düşüncelerine ve inançlarına eleştiri hakaret yada fikir belirtilmeyecek
4. tek din veya inanç siteminizn islamiyet gibi davranıp. islam inancına sahip olmayan yada islm inacındaki bazı şeylere inanmayan kişilere dini görevimi yerine getiriyorum uyarıyorum doğrusu bu doğruyu söylüyorum diye eleştiri yada hakaret edilmeyecek.

bu dediklerimi dikkate almayan üyeler 10 süre ile uzaklaştırılacak.

2. kez devam ettiklerinde 30 gün süre ile uzaklaştırılacak.

3. kez yapıldığında yasaklanacak.

umarım herkez anlayışlı saygılı olur. emekler boşa gitmez

umarım urumhamatahayilin belirttiği bu kurallar moderatör punky içinde geçerlidir.

Sayın Goşa,birincisi kurallar herkes için geçerli.Urumhamatahayil koyduysa onun için de geçerli hatta.Bu site feodaliteyle yönetilmiyor.İkincisi Punky moderatör değil admin.Üçüncüsü öyle bir yazmışsınız ki sanki hakikaten Punky çok büyük bir saygısılık edip haksız yere inanılmaz bir muamele yapmış.Kusura bakmazsanız 6 (altı) nickle ne yaptığınızı bize açıklayın sonra isteyin normal bir üslup.Hala oraya diğer nicklerinizden yaptığınız serzenişler duruyor.Neden acaba diğer üyeler bu kadar nick almıyor da siz alıyorsunuz?İnsan ister istemez önyargılı oluyor.Site kurallarını ekleyip mesaj yazmanız çok hoş,kurallara bağlı bir üyelik izlemeniz güzel ama 6 nick 6 kere kuralları çiğnediğiniz anlamına geliyor.Biz modlar ve adminlerimiz bu kurallar konusunda cidden sertiz.Rahatsızlık vermemesi gerekir bunun üyelere,çünkü kurallar sağlıklı bir forum için konuluyor.

adina

Kayıtlı Üye
Bak şimdi belki de bu üyeler nicklerin beğenmeyip değiştiriyorlar ya da şifrelerini unutuyorlar. Ya da cefeden felan mı yazıyorlar. Ah evet yine sen haklısın punky.
şu çift nick konusunu her okuduğumda bende dynamic apnea gibi düşündüm ama gerçekten her defasında punky haklı çıktı. Hatta çift nick olayını geçti çok nick oldu bu artık. İki nick için makul bir açıklama olabilirdi belki ama sayı 6 lara 7 lere ulaşınca pek normal görünmüyor elbette.

PUNKY

Kayıtlı Üye
şu çift nick konusunu her okuduğumda bende dynamic apnea gibi düşündüm ama gerçekten her defasında punky haklı çıktı. Hatta çift nick olayını geçti çok nick oldu bu artık. İki nick için makul bir açıklama olabilirdi belki ama sayı 6 lara 7 lere ulaşınca pek normal görünmüyor elbette.

:) No comment :)