Çift Nick kullanan üyelerin dikkatine...

goşa

Kayıtlı Üye
ah evet afedersiniz siz moderatörsünüz.peki sizede açıklayayım sn chillout..benim angelic ile devam eden bir üyelğim söz konusuydu forumda.arkadaşım kendisini de bu siteye üye yapmam için benden yardım isteyince kendi bilgisayarımdan onu sisteme kaydetmeye çalıştım.bunun üzerine benim angelic kayıtlı üyelğim ve arkadaşıma aldığım üyelik olan immortalde banlanmış.ben bu banlanma olayının sadece sitede hakaret küfür yada saldırı mahiyetinde bir yorum olduğu takdirde işlediğini hatırladığım için aynı pc den iki farklı üye girişi ile de banlanabileceğim aklımın ucundan bile geçmedi ve googledan nedenlerini araştırdım üye grubundan yada tekrar üyelik ile giriş yap sistemde sorun vardır gibi bilgiler vermişti insanlar.üzerine belki sistemde bir problem vardır ve buyüzden süresi belli olmayan bir yasak aldım diye düşünerek hem arkadaşımı hemde kendimi yeniden siteye defalarca üye yapmaya devam ettim farklı farklı mail adresleri ve nickleriyle.iletişim kısmından yöneticilere durumu bildiren soru ve dileklerimi yazdım fakat geri dönüş olmadı.nihayetinde arkadaşıma kendi bilgisayarından üye olmasını bende goşa ile kendi bilgisayarımdan kayıt yapacağımı söyledim ve gerçekten onaylandı ikimizinki de.ama çok geç anladım sebebin böyle olduğunu.arkadaşımda kendi kayıt olabilirmiş aslında beni uğraştıracağına neden benden istediğinin sebebini de pek kestiremedim.neyse hemen urumla iletişime geçtim ve diğer nicklerimi nasıl iptal edeceğimi ve kiminle temas kuracağımı ve nedenlerini sordum gayet kibar bir şekilde hatamı anlattı düzeltmemi istedi.bunun sorumlusu aslında benim en altta yer alan site kuralarını ilk başta okumalıydım.çok haklısınız bunun için gerçekten özür diliyorum.sizinde önyargılarınızın elbet geçerli sebepleri vardır kendinize göre anlayabiliyorum.fakat benim herhangi bir suistimalde bulunulacak niyetim olmadı hatalarım oldu kabul ediyorum.tekrar tekrar 6 defa özür diliyorum.sevgili punky,evet kırıldım çünkü bunun bir hata olduğunu anlatmaya çalıştım ve hatamında farkındaydım ve kibar net bir soru sordum nasıl düzeltebileceğim konusunda.karşılığında böylesine ezici bir usluba benimde karşılığım bu şekilde oldu belki ben fazla hassas davrandım ve bu bir pişkinlikte asla değil bilakis verilmesi gereken yerinde bir karşılık olduğu konusunda hala daha ısrarcıyım.özür dilerim bu yanlış anlaşılmalardan ötürü.ayrıca saygı benim literatürümde çok farklı bir kavramdır sn. chillout.hele ki ilk izlenim aşamasında mutlak derecede önemlidir.karşılıklı saygı,güven ve sevgi çerçevesinde olmalı bütün ilişkilerin temeli.tamam goşa ile devam ediyorum immortalle yada diğerleriyle ilgilenmem söz konusu bile değil çünkü onlar söylediğim gibi arkadaşıma yada kendime bilinçsizce tekrar tekrar aldığım üyeliklerdi sistemi anlayamadığım için.gönül isterdi ki eski üyeliğim angelic devam etsin sürekli kullandığım mail adresim kayıtlı olduğu için ama olmuyorsa sorun değil bu nickle devam edeceğim kayıtlı mail adresi işlerliğini kaybedene kadar. :) iyi çalışmalar.
saygılar,sevgiler..

PUNKY

Kayıtlı Üye
ah evet afedersiniz siz moderatörsünüz.peki sizede açıklayayım sn chillout..benim angelic ile devam eden bir üyelğim söz konusuydu forumda.arkadaşım kendisini de bu siteye üye yapmam için benden yardım isteyince kendi bilgisayarımdan onu sisteme kaydetmeye çalıştım.bunun üzerine benim angelic kayıtlı üyelğim ve arkadaşıma aldığım üyelik olan immortalde banlanmış.ben bu banlanma olayının sadece sitede hakaret küfür yada saldırı mahiyetinde bir yorum olduğu takdirde işlediğini hatırladığım için aynı pc den iki farklı üye girişi ile de banlanabileceğim aklımın ucundan bile geçmedi ve googledan nedenlerini araştırdım üye grubundan yada tekrar üyelik ile giriş yap sistemde sorun vardır gibi bilgiler vermişti insanlar.üzerine belki sistemde bir problem vardır ve buyüzden süresi belli olmayan bir yasak aldım diye düşünerek hem arkadaşımı hemde kendimi yeniden siteye defalarca üye yapmaya devam ettim farklı farklı mail adresleri ve nickleriyle.iletişim kısmından yöneticilere durumu bildiren soru ve dileklerimi yazdım fakat geri dönüş olmadı.nihayetinde arkadaşıma kendi bilgisayarından üye olmasını bende goşa ile kendi bilgisayarımdan kayıt yapacağımı söyledim ve gerçekten onaylandı ikimizinki de.ama çok geç anladım sebebin böyle olduğunu.arkadaşımda kendi kayıt olabilirmiş aslında beni uğraştıracağına neden benden istediğinin sebebini de pek kestiremedim.neyse hemen urumla iletişime geçtim ve diğer nicklerimi nasıl iptal edeceğimi ve kiminle temas kuracağımı ve nedenlerini sordum gayet kibar bir şekilde hatamı anlattı düzeltmemi istedi.bunun sorumlusu aslında benim en altta yer alan site kuralarını ilk başta okumalıydım.çok haklısınız bunun için gerçekten özür diliyorum.sizinde önyargılarınızın elbet geçerli sebepleri vardır kendinize göre anlayabiliyorum.fakat benim herhangi bir suistimalde bulunulacak niyetim olmadı hatalarım oldu kabul ediyorum.tekrar tekrar 6 defa özür diliyorum.sevgili punky,evet kırıldım çünkü bunun bir hata olduğunu anlatmaya çalıştım ve hatamında farkındaydım ve kibar net bir soru sordum nasıl düzeltebileceğim konusunda.karşılığında böylesine ezici bir usluba benimde karşılığım bu şekilde oldu belki ben fazla hassas davrandım ve bu bir pişkinlikte asla değil bilakis verilmesi gereken yerinde bir karşılık olduğu konusunda hala daha ısrarcıyım.özür dilerim bu yanlış anlaşılmalardan ötürü.ayrıca saygı benim literatürümde çok farklı bir kavramdır sn. chillout.hele ki ilk izlenim aşamasında mutlak derecede önemlidir.karşılıklı saygı,güven ve sevgi çerçevesinde olmalı bütün ilişkilerin temeli.tamam goşa ile devam ediyorum immortalle yada diğerleriyle ilgilenmem söz konusu bile değil çünkü onlar söylediğim gibi arkadaşıma yada kendime bilinçsizce tekrar tekrar aldığım üyeliklerdi sistemi anlayamadığım için.gönül isterdi ki eski üyeliğim angelic devam etsin sürekli kullandığım mail adresim kayıtlı olduğu için ama olmuyorsa sorun değil bu nickle devam edeceğim kayıtlı mail adresi işlerliğini kaybedene kadar. :) iyi çalışmalar.
saygılar,sevgiler..

Sevgili Goşa yazdığım mesajda seni incitecek bir söz sözkonusu değil fakat seninde dediğin gibi fazla hassas davranmışsın kabahatine rağmen, haydi bunu anlarım ama birde bana hakaret etmişsin sence burada haddini biraz aşmadın mı hata yapan 6 nick alan sensin birde üstüne bana hakaret ediyorsun ilginç? İnan bana bu uygulama sayesinde insanlar artık çift nick kullanmaktan vazgeçmeye başladılar ve evet bu bölümün açılmasının nedeni insanları burada deşifre etmektir çünkü kişileri pm ile uyarmamıza rağmen hala terbiyesizliklerini sürdürmeye devam ediyorlar.Bizde buna istinaden çift üyeliğe sahip tüm kullanıcıların diğer nickini silip burada deşifre ediyoruz ki bu bizim yapmamız gereken birşeymişki şu gün itibari ile çift üyelik alanlar ortadan kalktı...sen arkadaşıma üyelik aldım diyorsun ama farklı saatlerde yapılan 2 üyelik başvurusu mevcut sorun bu; yani toplam 3 etti, bizde gerekeni yaptık üstüne basa basa üyelere zaten ben pm göndediğim halde birde hala triple üyelik alınması biraz mantık zorlayıcı....Doğal olarakda bu şekilde davranan üyeler karşısında hiç de hoşgörülü davranamayacağım çünkü sizleri hem pm ile özelden bilgilendirdim bundan sonra aynı evden, aynı yurttan aynı pcden bağlanan arkadaşların bana haber vermelerini rica ettim hemde özellikle banlandığınız anda neden banlandığınızı bilmeniz için yine ekstra pm gönderiyorum...Neden banlandığın üyelikle girip bana cevap verme yolunu seçmedinde 3 üyelik daha almayı uygun gördün? Kusura bakma ama bunu şimdi değil o zaman anlatmalıydın...Herneyse bunun forum kurallarına aykırı olduğunu anladığına göre aramıza yeniden hoş geldin...Eski nick konusunda şu an için bir şey yapma durumum söz kunusu değil, eğer halihazırda Urum seni dinleyip o üyeliği bandan kurtarmadıysa demekki uygun görmedi demektir..Bu arada yönetim kısmından mesaj yazdım ama kmse dönmedi demşsin, benim elime bu tarz bir mesaj hiç geçmedi...Tek nickli günler dilerim...

goşa

Kayıtlı Üye
ha birde ola ki bir serzenişte bulunduysam bu sadece angelicle olmuştur diyecem ama hoş başınıza kaktığım yada yakındığım bir olayda gerçekleşmedi o üyelğimde,serzeniş yanlış bir tanım olmuş kavramları karıştırmayalım.ve diğer nickler aktif olamadan da ban yediği için dolayısıyla serzeniişte yada bilgi alışverişinde bulunulabilecek bir fırsat olmadı sn. chillout lütfen abartmayalım.

sevgili punky çok haklısın bunun için özürlerimi iletiyorum yine.sana yazdığımı az önce birdaha okudum sonunda saçmalamışım biraz evet.ama inan çok gerildim siteye gir çık gir çık zaten yıprattı sinirlerimi,üstüne birde böyle bir tepkiyle karşılacağımı hiç beklemiyordum.durumlardan haberdar olabileceğinizi düşündüm.ama önyargılarınız varmış ve bunlara bağlı kesin hükümleriniz ne olduklarını bilemiyorum ama haklısınızdır elbette sorgulamıyorum.beni yanlış anladığını düşünüyorum ve hala yanlış anlıyorsun inan ki iletişim kısmından her ban yediğimde defalarca yazdım yöneticilere.banlandığım üyeliklerde başka bölümlere de geçiş iznim yoktu ki heryere ulaşmaya çalıştım yani pm ini görebileceğim yada sizlere özel msg gönderebileceğim herhangi bir bölüme geçemedim anasayfayı bile göremiyordum çıkış yapmadan..standart aynı uyarıyı veren bir sayfa vardı hep karşımda.sui zana yada suistimale zemin hazırlayacak bir niyetim olsa neden goşanın aktif olduğu ilk saniyelerde hemen urumdan yardım isteyeyim diğer hesapları nasıl iptal edeceğim konusunda delimiyim 6 tane nickle uğraşayım.olayın özüne bakarsak evet hata bende site kurallarını okumadım ve başıma ilk defa böyle birşey geldi ve nedenini bilmeden bilinçsizce üyelikler aldım.affedin lütfen.
iyi çalışmalar diliyorum..

PUNKY

Kayıtlı Üye
sevgili punky çok haklısın bunun için özürlerimi iletiyorum yine.sana yazdığımı az önce birdaha okudum sonunda saçmalamışım biraz evet.ama inan çok gerildim siteye gir çık gir çık zaten yıprattı sinirlerimi,üstüne birde böyle bir tepkiyle karşılacağımı hiç beklemiyordum.durumlardan haberdar olabileceğinizi düşündüm.ama önyargılarınız varmış ve bunlara bağlı kesin hükümleriniz ne olduklarını bilemiyorum ama haklısınızdır elbette sorgulamıyorum.beni yanlış anladığını düşünüyorum ve hala yanlış anlıyorsun inan ki iletişim kısmından her ban yediğimde defalarca yazdım yöneticilere.banlandığım üyeliklerde başka bölümlere de geçiş iznim yoktu ki heryere ulaşmaya çalıştım yani pm ini görebileceğim yada sizlere özel msg gönderebileceğim herhangi bir bölüme geçemedim anasayfayı bile göremiyordum çıkış yapmadan..standart aynı uyarıyı veren bir sayfa vardı hep karşımda.sui zana yada suistimale zemin hazırlayacak bir niyetim olsa neden goşanın aktif olduğu ilk saniyelerde hemen urumdan yardım isteyeyim diğer hesapları nasıl iptal edeceğim konusunda delimiyim 6 tane nickle uğraşayım.olayın özüne bakarsak evet hata bende site kurallarını okumadım ve başıma ilk defa böyle birşey geldi ve nedenini bilmeden bilinçsizce üyelikler aldım.affedin lütfen.
iyi çalışmalar diliyorum..

:) Anlaştık sorun yok Goşa, İyi forumlar

goşa

Kayıtlı Üye
:) Anlaştık sorun yok Goşa, İyi forumlar

Teşekkürler Punky,iyi çalışmalar. :)

Birde zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorlar arsız arsız, hatan belli bir sus otur bari ama nerdeeeee....kabahat bende zaten niye sorup dinliyorumki insanları direkt banla gitsin, bunlarlamı uğraşacağız çift karakterli nsanlar...

6 karakterle rekoru kıran ben oldum sanırım.ozaman ben artık bir şizofrenim senin nazarında. :p
Bundan sonra her kayıt olduğum forumda ilk önce kurallarını baştan sona kadar okuyacağım iyi bir ders oldu şu 1 haftadır çektiklerim.
Ben artık yavaş yavaş diğer bölümlere doğru açılayım.Bütün gece site kurallarından dışarıya adım atamadım.

PUNKY

Kayıtlı Üye
6 karakterle rekoru kıran ben oldum sanırım.ozaman ben artık bir şizofrenim senin nazarında. :p
Bundan sonra her kayıt olduğum forumda ilk önce kurallarını baştan sona kadar okuyacağım iyi bir ders oldu şu 1 haftadır çektiklerim.
Ben artık yavaş yavaş diğer bölümlere doğru açılayım.Bütün gece site kurallarından dışarıya adım atamadım.

Yok hayatım, sen asıl rekor sahibinin yanına yanaşamazsın bile 6 nick ile:)

cem53 and meftare çift üyelik
OGÜN and OSEN and ayşi1983

PUNKY

Kayıtlı Üye
umarım affederısnız

Aynı hatayı tekrarlamayacağını umarak bu seferlik affediyoruz...

tolgareis seems to have multiple personalities using isa and tolgareis sharing the same computerkerkenez35.5 seems to have multiple personalities using vanilya and kerkenez35.5 sharing the same computer
lorenia seems to have multiple personalities using lorenya and gloria and lorenia sharing the same computer

tebrik ediyorum arkadaşlar çok iyi yaptınızda banlandınız!!!

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
sekreterimde giriyor nereye bildiricem özelden yazarsanız sevinirim bulamıyorum sonra..yeniyim de:)

origanum

Yönetici
sekreterimde giriyor nereye bildiricem özelden yazarsanız sevinirim bulamıyorum sonra..yeniyim de:)

Sekreteriniz de bizim üyemiz mi? Onunla aynı bilgisayardan mı bizim siteye giriş yapıyorsunuz? Eğer aynı bilgisayardan ve farklı üye isimleriyle (nick) Gizlimabet'e giriş yapıyorsanız bu durumu buraya yazınız.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
henüz üye olmamış o..ben oldu sanmıştım..kendi bilgisayarındn girecek..cevap için teşekkürler

Osiris

Kayıtlı Üye
Benimde kardeşim aynı bilgisayardan giriş yapacak nicki=Hecate. Bilginize =)

çedene

Kayıtlı Üye
Peki nick değiştirmek istersek ne yapmamız lazım? Niye böyle bir nick almışım anlam veremiyorum ve değiştirmek istiyorum.

Kasyopya

Banlı Kullanıcı
İş
hedonist
[dynamic apnea;

Belkide ''multiple personality'' sözkonusudur, yani çoklu kişiik

Farklı enerji inisiyesi, farklı kişilikler yaratıyordur....Ogünkü mooduna göre nick seçiyordur...

Bir nickle konu açıyor ,bizim sormayı akıl edemediğimiz soruları, bilgisizliğimizi yüzümüze vurmadan, diğer nick'e sorduruyordur. ;)
bunu çok sevdim:biggrinjester:

ikbal1505

Guest
Peki nick değiştirmek istersek ne yapmamız lazım? Niye böyle bir nick almışım anlam veremiyorum ve değiştirmek istiyorum.

Nickinizi değiştirme isteğinizi ve yeni seçmiş olduğunuz nickinizi Origanum'a mesajla bildirmeniz gerekmektedir. Aşağıda Sayın Origanum'un profil linki mevcuttur. Sevgi ve ışıkla.

Origanum

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
bu forma ılk uyelıgım bu nıckımdı sonra esım bılgısayara format attı sıfreler gıttı unuttum :boxing_smiley: daha sonra bır nıck actım onuda ben unuttum ve sımdı yenı bır tane var ama tabı bu nıckımı uzun zamandır arıyordum nıhayet buldum moderotörlewr sayesıne ardık bundan devam edıcem otekıler sılınebılır yanı:ban: asla art nıyet yok

Bu&Re

Kayıtlı Üye
Hayırlı aksamlar. Ya ben kullanıcımı adımı degistirmek istiyorm ama bitürlü yapamadım ? Yardimci olursaniz sevinirim

4

43887

Hayırlı aksamlar. Ya ben kullanıcımı adımı degistirmek istiyorm ama bitürlü yapamadım ������ Yardimci olursaniz sevinirim

Sorunuzun cevabı konu içerisinde geçmektedir. Yine de tekrar belirteyim. Origanuma mesajla değiştirme nedeninizi ve yeni nickinizi yazmalısınız. Onaydan geçerse değişecektir. İyi forumlar.

Furking

Kayıtlı Üye
Ben ilk olarak Furking nickiyle üye olmaya çalıştım fakat eski e-posta şifremi unuttuğum için şuan kullandığım hesabı aldım. Sorun olur mu ? Ilk olarak üye olmaya çalıştığım hesabı ve e-postayi kullanmıyorum.