Çift Nick kullanan üyelerin dikkatine...

origanum

Yönetici
Ben ilk olarak Furking nickiyle üye olmaya çalıştım fakat eski e-posta şifremi unuttuğum için şuan kullandığım hesabı aldım. Sorun olur mu ? Ilk olarak üye olmaya çalıştığım hesabı ve e-postayi kullanmıyorum.

Tabi ki olur, sistem banlar. O üyeliğinize baktım aktifleştirmemişsiniz. Onu mu bunu mu kullanacaksınız, teke indireyim, özelden yazın, buradan değil.

Destek

Banlı Kullanıcı
Üyeliğimin şifresini hatırlayamadığım ve “şifremi unuttum” çalışmadığı için yeni üyelik açmak zorunda kaldım. Diğer üyeliğim silinebilir.

Lisno Morningstar

Kayıtlı Üye
Kullandığım cihazdan oturumumu kapatıp kendi telefonumdan foruma giriş yapacağım. Lütfen farklı ip diye banlamayin beni olur mu ? 👉👈

Alakan

Kayıtlı Üye
Merhaba, cihaz değişimi yaptım ve bu hesabıma girmeye çalışırken farkına vardım ki 2016 senesinde bir hesap açmışım. O hesabı kapatabilir misiniz? Nereye kime yazmam gerekiyor acaba bu hesapla alakalı bir sorun çıkmasın

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba, cihaz değişimi yaptım ve bu hesabıma girmeye çalışırken farkına vardım ki 2016 senesinde bir hesap açmışım. O hesabı kapatabilir misiniz? Nereye kime yazmam gerekiyor acaba bu hesapla alakalı bir sorun çıkmasın
Her mesajın altında rapor duymesi var. Ona basıp çıkan pecerede derdinizi anlatın ve gönderin. Moderatorler okuyacak tır.