Negatif Enerji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

vivian

Kayıtlı Üye
Herkese iyi akşamlar
Son dönemlerde kendim de olmak üzere arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla sürekli kendilerini sebepsizce kötü hissettiklerini söylüyorlar 1-2 kişiden duyduğum da rastlantı olabileceğini düşündüm ama telefonumu açtığım da sürekli moral bulmaya çalışan arkadaşlarımın sesini duymaya başlayınca bir gariplik sezdim nedenini sorduğum da bir sebebinin olmadığını söylüyorlar tanıdığım çoğu kişi böyle hastalıklı bir ruh halinde genel bir durum mu acaba? diye merak ettim ya da sadece çevremde gördüğüm tesadüfi bir durum mu ? size de aynı şeyler oluyor mu ?

asterix

Kayıtlı Üye
Bence bu durum genel bir durum,bir tanesi topluma egemen olan doygu ve düşüncelerin neden olduğu negatif aura,kırsal bir bölgede kalıp şehre kalınca uyuyamaz oluyor insan ağır bir enerji var bunda tv larında etkisi var,bir diğeri dünyaya akan evrensel enrjilerin yattığı etki ile bir nevi karmik temizlemöe ggibi bir etkiyle insanlaın içindeki egatifler yüzeye çıkıyor,sorunlar belirginleşiyor bir nevi hesaplşma çağındayız,ayrıca dünya dıi uygurlaklırdan dünyay yöneltilrn negatif enerjilerde olduğunu düşünüyorum.Çok eşsiz bir zaman diliminden geçiyoruz karagaşa dahada artmaz inşallah.

Angel8

Kayıtlı Üye
Oluşturduğumuz elektromanyetik alanların arasında savurulup duruyoruz.Hergün artan bir şekilde daha fazla ışık,ses kirliliğiyle,uyaranlarıyla boğuşuyoruz.Acımasızca parçalamaya çalıştığımız evimiz -dünya- geri dönüş olarak intikam alıyor.Oksijen azalıyor,karbondioksit artıyor.Canlı çeşitliliği hızlı bir düşüşe geçti.Çok genel bir klişe olacak ama doğa intikam alıyor.Aslında öyle bir durum yok ama doğaya aidiz bu oluşturduğumuz aşırı yapay vitrine değil.Onun acısını çekiyoruz bence
Astroloji,devlet oyunları,güç dengeleri,enerji kısımları çok daha detaylı

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Oluşturduğumuz elektromanyetik alanların arasında savurulup duruyoruz.Hergün artan bir şekilde daha fazla ışık,ses kirliliğiyle,uyaranlarıyla boğuşuyoruz.Acımasızca parçalamaya çalıştığımız evimiz -dünya- geri dönüş olarak intikam alıyor.Oksijen azalıyor,karbondioksit artıyor.Canlı çeşitliliği hızlı bir düşüşe geçti.Çok genel bir klişe olacak ama doğa intikam alıyor.Aslında öyle bir durum yok ama doğaya aidiz bu oluşturduğumuz aşırı yapay vitrine değil.Onun acısını çekiyoruz bence
Astroloji,devlet oyunları,güç dengeleri,enerji kısımları çok daha detaylı

doğayla savaş halindeyiz, eğer kazanırsak kaybedeceğiz...ve kaybettik

Angel8

Kayıtlı Üye
doğayla savaş halindeyiz, eğer kazanırsak kaybedeceğiz...ve kaybettik
Şunu insanlık tarihi için söyleyebiliriz bence; İçinde bulunduğumuz durumun sebeplerinden biri neyle savaşacağımızı,neye karşı savaş vereceğimizi bilememişiz.Geldiğimiz nokta belli zaten.Ne doğa,ne başka insanlar..Herkesin savaşı kendiyle,nefsiyle olmalıydı.İçine dönemeyen her birey bunu doğaya,başka insanlara,canlı olan herhangi bir şeye yansıttı,yansıtıyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu gibi durumlar astrolojik etkilerdende meydana gelebiliyor.
Bahsettiğiniz kişiler aynı çevreye ait kişilerden se durumun yorumu değişebilir.
Ama insanların bazısı depresif olmaya da meyillidir.
Arınma işlemleri yapmaları güzel olur.
Ayrıca önlem olarak sizde bunu yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...