Aşk Acısı ve Enerji Düşüşü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 56746
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 56746

Merhaba. Geçen sene aşk hayatımda ciddi bir yıkım ve acı bir sonla karşılaştım. Aslında bu konu beni yıllardır üzüyordu fakat finali daha da üzücü oldu. Bu finalden sonra bir türlü toparlanamadım. Yeni planlar yaptım yeni bir hayat kurmaya çalıştım ama ne yapsam başarılı olamadım. Enerji çalışması yapmak ve bu acıdan tümüyle arınmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu şimdilik sandığınız türden bir enerji çalışması olmayacaktır.Temizliğe auradan değil, daha içeriden başlamalıyız.Bilinçaltından.
Acıları, sorunları, yanlış bilinçaltı kodlarından dolayı üretilen yanlış bilinçaltı enerjilerini temizlemenin bir sürü yolu ve tekniği var.Ama bunlar iki günlük reçeteler değiller.Bir sürü şey okuyup bir sürü şeyi sindirip bir sürü şeyi içselleştirmelisiniz.En basitinden temizliğin yolu Affetmekten geçer.Affederiz, affettiğimizde bir boşluk oluşur.Sonra sevme gelir.Sevgi her şeyi her boşluğu doldurur.Bütün parçaları yapıştırır.Sonra şükür gelir, teşekkür etmek.Teşekkür etmek de sevgiyle ve affetmekle hazırladığımız keki bir kalıba koymak gibidir.Bilinçaltınızı toparlar, sizi farkında ve uyanık ve mutlu yani müteşekkir tutar.Konu bu kadar basit değil ama ben kendi tecrübelerime göre bu üç temeli çok önemsiyorum.
Affet
Sev
ve Teşekkür et.
Alın size enerji çalışması, üç mucize enerji.Arınma yolu uzun bir süreçtir.Okudukça anladıkça ve temizliğe başladıkça anlayacaksınız aslında temizlenme denen şeyin ne kadar büyük, etrafınızda yaşadığınız insanlarla ne kadar alakalı, hiç ilginizin olaylarla ne kadar bağlantılı olduğunu.

Mithra

Kayıtlı Üye
Enerji çalışmaları her perşembe yapılmakta.Bu profile mesaj atın isim, anne ismi ve şehir lakin cevap veremez http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1162
Hazar çok güzel noktaya değinmiş bilinçaltınızda bu süreci kabullenin.Ben babamı kaybettim, birkaç gün sonra ilişkim bitti ve daha neler neler.Kolay olmuyor elbet her ilişki bir frekans aradaki frekans artık uyuşmayınca maalesef yollar ayrılıyor.Ne kadar pozitif olmaya çalışılsada ağrıyor bir yerler.Ben süreci kabullendim ilişkimin bittiğini bilinçaltıma gerekli üslupla anlattım ve kağıda duygularımı döktüm bir nevi rahatlama oldu.Sizde yukarıdaki bilgilere kulak verin iyi gelecektir.Esenlikle kalın.

Ü

Üye silindi 56746

Affettim diyelim; kimi seveceğim ve kime teşekkür edeceğim? Hayatımdaki herkese teşekkür ederim ve hayatımdaki herkesi seviyorum desem bu kendimi kandırmak olacak, kandırmak da insanı bir süre sonra mutsuzluğa sürüklüyor. Yine de dediklerinizi dikkate alacağım, sağ olun.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Affettim diyelim; kimi seveceğim ve kime teşekkür edeceğim? Hayatımdaki herkese teşekkür ederim ve hayatımdaki herkesi seviyorum desem bu kendimi kandırmak olacak, kandırmak da insanı bir süre sonra mutsuzluğa sürüklüyor. Yine de dediklerinizi dikkate alacağım, sağ olun.
Arınma anladığınız üzere çok da kolay birsey değil. Kişilerin problemleri bile aynı olmazken tedavi yönteminin aynı olması hiç beklenemez. Siz burada bir bakıma kendinizin doktoru olacaksınız. Size vereceğimiz hersey pratik ve temel bilgiler olabilir sadece, içinize sindirmedikçe de kuru bilgiler olarak kalacaktır. Affetmek kolay bir iş değildir ama en pratik arınma yöntemidir. İşin farkındalık boyutunu hesaba katmıyorum.
Önce niyet edin, kendinizi analiz edin, sitede olumlamalar üzerine araştırma yapmakla başlayın. Herkes acı çeker, sizin kolunuza jilet vurmak yerine buraya gelip iyilesmek istiyorum demeniz kendinizi iyilestirmeye müsait olduğunuzu gösteriyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Merhaba. Geçen sene aşk hayatımda ciddi bir yıkım ve acı bir sonla karşılaştım. Aslında bu konu beni yıllardır üzüyordu fakat finali daha da üzücü oldu. Bu finalden sonra bir türlü toparlanamadım. Yeni planlar yaptım yeni bir hayat kurmaya çalıştım ama ne yapsam başarılı olamadım. Enerji çalışması yapmak ve bu acıdan tümüyle arınmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Regresyon-Geçmiş Yaşam Şifası seanslarına katılabilir ya da evde kendiniz cd ile çalışabilirsiniz.Duygusal olarakta tüm blokajları çözüp,affetmeyi sağlayıp,kişilere bağımlılıktanda kopardığından faydalı olacaktır.Yalnız her çalışmada olduğu gibi,bunda da çözüm tek defada gelmeyebilir.Sabırlı ve kararlı olup sürdürmek gerek.Tarafımca faydası görülmüş ,desteklediğim bir çalışmadır.Detaylı konusu forumda mevut araştırmak isterseniz...

Ori

Kayıtlı Üye

Herkes sallantılı dönemlerden geçer. Bu dönemler tecrübe edindirdiği için bayağı bir acı olur. Sizin farkına varmanız gereken şeylerden biride ders çıkarmak. Acıları hafife almayın zira çok şey öğretir. Benim size tavsiyem zamanı bırakın aksın. Kendinize yeni meşguliyetler edinin ve sosyalleşin. Zamanla bütün taşlar tekrardan yerine oturur, tabi siz sadece oturup beklemediğiniz takdirde..

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kendi kendinize yapacağınız bir eft çalışması bence yeterlidir.Eğer bir insan bağımlılığı gibi birşey söz konusu değilse bir kaç seansta derdinizden kurtulursunuz.

Saklanbac

Kayıtlı Üye
E.f.t yöntemi çok etkilidir sorununuza çare olabilir ki sitede urum detaylıca anlatmıştır ancak; Bazen ilişkilerde diğer kişiye karşı enerjisel bir bağımlılık oluşmakta ve bağımlı kişiyi enerjisiz bırakmaktadır. Benim kanıma göre bir taraf fazla enerji veriyor diğer taraf enerjiye alışıyor ve enerjisel olarak fazla enerji gönderen kişiye karşı bi itme kuvveti oluşuyor (soğuma) ve fazla enerji verip enerji alamayan kişi enerji alamadığı kişiye karşı enerjisininde düşmesiyle birlikte bir bağımlılık hali oluşabiliyor ve bu da aşk acısı şeklinde seyredebiliyor. Meditasyon, uyumluysanız reiki enerjinizi yükseltmenize daha doğrusu dengelemenize ve e.f.t de bilinçaltındaki sorunları çözmesiyle birlikte bu konuyu çözebiliceğinizi düşünüyorum. Bunlar tabiki benim düşüncelerim.

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
enerjini düşüren yaşadığın olay değil, o olay hakkındaki düşüncelerindir. üstteki arkadaşında dediği gibi EFT etkili bir çözüm.

Ü

Üye silindi 56746

peki eft cümlelerini sessiz söyleyebilir miyim? zira ev pek boş olmuyor ve sesli uygularsam evdekiler gülebilir.

yare-i yarim

Moderator
İş
peki eft cümlelerini sessiz söyleyebilir miyim? zira ev pek boş olmuyor ve sesli uygularsam evdekiler gülebilir.
Sesli söylemek daha makbuldür.Çünkü eft yaparken ortaya getirdiği etki gereği bazen doğal tepkimeler yaşayabiliyoruz.Misal ağlamak gülmek vs. geleni rahatça yaşamayı çağrıştırdığı için sesli söylemek tercih edilir.Ama sessiz söyleyince işe yaramaz diye de bir kural yoktur.Kendinizi şartlamayın ve en doğal halinize bırakın derim.

can_omer01

Banlı Kullanıcı
EFT'yi arama kutusundan aratarak bulamadım. İlgili sayfaya nasıl ulaşabilirim?

Kayıtlı Üye
Ben kendi deneyimimi paylaşayım seninle.
Bir dönem bende sorunlu bir ilişki yaşamıştım.Sonucunda ayrılık geldi.Fakat sorun ayrılıkta değil benim onu unutamayışımdı.
Aşk acım 3 seneden fazla sürdü.
Yapmadığım, denemediğim şey kalmadı.
Buraya da bu sebepten dolayı üye olmuştum.Belki birkaç yöntem öğrenirim de geri gelir diye :):):)
Hiç bitecek gibi değildi bu acı.
Facebook, instagram takipleri... sürekli kontrol ediyorum.Whatsapp son görülme saatlerine bakıyorum .
Hatta öyle bir acıydı ki inançlarımı derinden sarstı.Allah'ım hayırsızsa bile geri dönsüm dedim.Dönmeyince de her şeyden soğudum.
Sonra bir baktım ki aslında aşık olduğum için değil sadece egomdan dolayı sevmişim onu.
Şaka gibi değil mi?
Yemin ederim değil..İnsanın buna inanması çok zor.Ben kendimi hep mütevazi olarak tanımlarım.Çevremde böyle tanıtır.Farkında olmadan onu sürekli takip ederek bilinçaltımda şunu oluşturmuşum; nasıl üzülmez? ben acı çekiyorum o neden çekmiyor? vs vs..
Sonra kendimi arındırdım.Egolarımı yendim.Nefsime bir dur! dedim.Anadolu insanını çok severim.Oturdum türkü dinledim.O sözlerde ki sadeliği, nefsi bir kenera bırakmayı öğrendim.Hayatımı hep birinin mutluluğu üzerine kurduğumu farkettim. Kendimi hiç sevmediğimi...
İşte o zaman bitti her şey... Nefsimi yendim.Bazen merak ediyorum ne yapıyor diye.Hemen kendime egon yine susmuyor diyorum.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Bu enerji çalışmaları işe yaramıyor. Onunla tekrar barışmanız lazım, yoksa ciddi anlamda blokaj yaşıyorsunuz. Kendimden biliyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Bu enerji çalışmaları işe yaramıyor. Onunla tekrar barışmanız lazım, yoksa ciddi anlamda blokaj yaşıyorsunuz. Kendimden biliyorum.
İnsanları yanlış bilgilendirmeyelim lütfen."Bu acıdan kurtulamazsın git onunla barış" tarzı sözler tramvanın içindeki insanı çıkmaza sokar ve psikolojisini bozmanın yanında kendi gibi bir insanın oyuncağı olmasına zemin hazırlar.Enerji dediğimiz şey elimiz alıp sıkıntımız geçince kenara attığımız bir stres topu değildir madde gibi hatta maddeden bile daha çok gerçektir.Bu sitede anlatılan nice bilgiler (çakralar,auralar,enerji akışları,hastalıkların psikolojik sebepleri,alternatif terapiler vb.) hep bu gerçeği anlatabilmek içindir.Klasik bir forum sitesi değildir burası.Ama hayatın her alanında olduğu gibi bu alandada bu bilgileri alan var alamayan var alıp içselleştiren var içselleştiremeyen var.Böyle iddialı bir cümle kurabilmeniz için tabiri caizse bu konuda üstad olmanız gerekir ki olsaydınız zaten böyle bir cümle de kurmazdınız.İfadelerimizi kullanırken bazen kılı kırk yararak düşünmek lazım.İyi forumlar.

juan07

Kayıtlı Üye
zamanla hersey geciyor..bence hepimiz sunu ögrenmeliyiz Affetmek ve ardindan karsiliksiz sevmek o zaman Acı bedeninde özgürlesiyorsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...