Basit Bir Farkedilme Uygulaması

Newinitial

Kayıtlı Üye
Urumun bir yazısında ; ''maji felsefesini anlamak çok zor bir işlemdir ve majisyenin amacı; büyü yapmak değil güç ve enerji odaklarını araştırıp geliştirmektir'' burdan yola çıkarak bu uygulamanın da bir büyü değil maji felsesinde de değinildiği bir büyü olmadığıdır burdan yanlış anlamadıysam eğer bunun bir büyü olmadığıysa islamda da bunun bir zararı olmadığıdır. Yanlış anlamışsam lütfen düzeltin..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Yazının tamamen yanlış kısmını almışsınız. Bu bir büyüdür; sitede binlerce kez söylendiği gibi bir duayı, ayeti, esmayı belirli sayıda, belirli günde ve belirli bir zamanda okumak büyü olarak adlandırılmaktadır. Kısacası büyü; ''Belirli bir kalıba göre yapılan işlemlerin bütünüdür. ''

GENEL UYARI

İslam'da ise büyünün yasaklanmış olup olmadığını ise burada tartışmıyoruz. Şu veya bu dine göre yasaklanmış veya günah olup olmaması GMPP'da tartışılacak bir konu değildir. Yüzlerce kez uyarıldığı gibi burası büyülerin ve uygulamaların paylaşıldığı, üyelerin deneyimlerini yazdığı bir BÜYÜ SİTESİDİR. Bunu anlamayan birinin ise bu sitede yeri yoktur. Yorum yazmış olmak için, veya ''Ben uyarmış olayım, vebal benden gitsin.'' tarzı yazılarınız ve yine her zaman uyarıldığı gibi konu ile alakasız yazılar uyarı yapılmaksızın silinecektir. Sonrasında ''Neden benim yazdıklarım siliniyor?'' gibi şikayetlerden site yöneticilerimiz sorumlu değildir. En başında üye olurken site kurallarını okumuş ve belirli sorumlulukları kabul ederek bu siteye üye oluyorsunuz, bunu göz ardı etmeyin. Bu siteye herkes sorumluluğunu bilerek gelsin ve ona göre davransın.

Nika

Kayıtlı Üye
farkındaysanız konu başlığı "basit bir farkedilme uygulaması" .bölüm maji falan olabilir,ben sitenin cahili olarak buraya girdim, masumca yazılmış basit farkedilme uygulaması yazısını gördüm ve oturdum okudum bunları,sonra bi bakıyorum yorumlara meğersem şeytana yapılan bir duaymış.şimdi ben anlamadım sitenin moderatörleri neyi savunuyor.

bi büyü,uygulama artık ne diyosanız bunu yeterince bilgi vermeden insanlara veriyo, sonra insanlar bu bilgisizlikten yakındıklarında "o zaman okumayın kardeşim"e geliyo konu. bunun başına büyüdür,türkçesi budur,şeytana yapılan bir duadır,okunuşu böyle böyledir diyerek net açıklamalar yapılsa,bu kural olsa bunun sakıncasından çok yararını göreceğizdir muhakkak.bu uyarılar sadece bunlar için geçerli olmasın,sen islami bi dua yayınlıyosan,başına islami dua,hristiyanlar için yayınlıyosan,hristiyanlar için yazsan ne çıkar? bu bi kural olarak benimsenmeli bu şekilde ne bizim başımız ağırır ne de modaretörlerin..

origanum

Yönetici
Burası büyü sitesi. Filan dine göre dua verme fikri de nereden çıktı. Bölümün başına baktığınız zaman batılı inanca sahip majisyenlerin uygulayacağı bir büyü paylaşmış bir üyemiz. Bunun Enokyan dilince olduğu da belirtilmiş. Enokyanın ne olduğunu bilmeyen zaten uygulayamaz. Buradaki büyüler sıradan insanlar için verilmiyor ki, büyü yapabilme yetisine sahip olanlar için veriliyor. Zaten herkesin her ekolde büyü yapamayacağını da tüm büyü yapanlar bilir. Her ekole göre ayrı ayrı büyüler verilmekte bu yüzden de. Büyücü olmayanlar büyü konusunda yorum yapınca elbette ortaya böyle trajikomik yazılar çıkıyor. İnsanlar bilmedikleri bir konuda ahkam kesmeye kalkınca düştükleri durum ortada.

hasan06

Kayıtlı Üye
İnsanların sizi farketmesini istiyorsunuz ama olmuyor mu?Ne kadar şık görünseniz de hala bir eksiklik olduğunu mu düşünüyorsunuz?O zaman elimde işinize yarıyacak bir uygulama var:
''Ilasa Viviala perata!
Salamanu balata.
Das acaro odazodi busada.
Od belioraxa balita!
Das inusi caosaji lusadanu EMODA.
Das ome od taliobe.
Darilapa iehe ilasa Mada Zodilodarepe.
Zodacare od Zodameranu.
Odo cicale Qaa.
Zodoreje.
Lape zodiredo NOCO Mada
Hoathahe IAIDA.''
Bu sözleri en az üç kere sesli olarak söylüyorsunuz.Büyük harfle yazdıklarımı vurgulu okuyun.Hepsi bu.Basit ama etkili bir yöntem.Farkı farkedeceksiniz.İnsanlar nedensiz yere sizi farkedip,size karşı daha pozitif olacaklar.
(Defalarca uygulayıp her seferinde sonuç aldığım için sizlerle paylaştım.)
bu tür büyüler ile vefk (muska) aralarındaki fark nedir. ben yinede arabi olan ilmin daha kuvvetli olduğunu düşünüyorum. süryani olanlarda güçlüdür. ama bu tür ingilizce gibi olan büyüleri yapmadım yapan var mı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

meddeusa

Kayıtlı Üye
merakımdan soruyorum, bu işin bir karşılığı var mı? Deneyen arkadaşlar, bu uygulamayı yaptıktan sonra olumsuz olarak bir yaşanmışlığınız oldumu? Veyatta musallat olma gibi bi durum? Şimdiden cevaplayacak arkadaşlara teşekküre derim, iyi forumlar..

muratsavci

Kayıtlı Üye
Verilen buyu tarifi enochian dili oldugundan dolayi basarili olunabilir ancak deneyen birisinin yorumunu mutlaka bekliyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Verilen buyu tarifi enochian dili oldugundan dolayi basarili olunabilir ancak deneyen birisinin yorumunu mutlaka bekliyorum

Forumda kaç kere denildi.Herkesin enerjisi bir değildir. Bir kişi dener başarılı olur,bir kişi dener başarısınız.Bunun yüzünden deneyen birisinin yorumu bekleyeceğim gibi şeyler söylemeniz gereksiz.Çünkü sizin enerjiniz,inanç gücünüz o kişiyle bir değil.
O kişi başarısız olabilir ama siz başarılı olabilirsiniz. Bir büyü uygulaması yapmadan önce bunları öğrenmelisiniz. :)

candokia

Kayıtlı Üye
evet işe yarıyor çok yararlı bir bilgi bu :)

brb

Kayıtlı Üye
kac saate etki ediyor?
yarin öglen icin gerekli ; evde bunu gece gece okursam sesli
zaten ayrildim 10küsür senelik esimden bu kafayi yedi deyip polis cagirirlar :)

gidecem yere varmadan bir saat önce yapsam olur mu ki ?

Anubisaka

Kayıtlı Üye
bilgi için teşekkürler denedim. deneyimlerimi yazıcam.

uluhan

Kayıtlı Üye
Çok afedesiniz ama bunu nasıl okuyacam türkçe okunuş olarak yazarmısınız (Qaa) lütfen

az4p

Kayıtlı Üye
Logii'nin verdiği telaffuz şekline göre okunuşunu çevirmeye çalıştım.
Okunuş şekli böyle mi arkadaşlar ? Daha önce deneyenler bu şekilde mi okudular ?

Ilasa Viviala perata
İil-eh-s-eh Vii-vii-eh-leh Pey-reh-teh

Salamanu balata.
seh-leh-meh-nuu beh-leh-teh

Das acaro odazodi busada.
dehs- eh-keh-rov ovd-eh-zood-ov-dii buu-seh-deh

Od belioraxa balita-
ovd-bey lii-ovd-ehx-eh beh-lii-tehh

Das inusi caosaji lusadanu EMODA
dehs iinuusii keh-ovdeh-jii luu-seh-deh-nuu EY-MOV-DEH

Das ome od taliobe.
dehs ovmey ovd teh-lii-ov-bey