Basit Bir Farkedilme Uygulaması

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İnsanların sizi farketmesini istiyorsunuz ama olmuyor mu?Ne kadar şık görünseniz de hala bir eksiklik olduğunu mu düşünüyorsunuz?O zaman elimde işinize yarıyacak bir uygulama var:
''Ilasa Viviala perata!
Salamanu balata.
Das acaro odazodi busada.
Od belioraxa balita!
Das inusi caosaji lusadanu EMODA.
Das ome od taliobe.
Darilapa iehe ilasa Mada Zodilodarepe.
Zodacare od Zodameranu.
Odo cicale Qaa.
Zodoreje.
Lape zodiredo NOCO Mada
Hoathahe IAIDA.''
Bu sözleri en az üç kere sesli olarak söylüyorsunuz.Büyük harfle yazdıklarımı vurgulu okuyun.Hepsi bu.Basit ama etkili bir yöntem.Farkı farkedeceksiniz.İnsanlar nedensiz yere sizi farkedip,size karşı daha pozitif olacaklar.
(Defalarca uygulayıp her seferinde sonuç aldığım için sizlerle paylaştım.)

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Evet yazıldığı gibi okunuyor.Ayrıca büyük harfle yazılmış kelimeleri vurgulu okuyacaksınız.Ayrıca büyünün etkisi birgünlüktür.

DreaMLife

Kayıtlı Üye
1 günlük olduğunu belirtmeniz iyi oldu. yarın gün boyu farkındalığına varmaya çalışıcam bunun :D bakalım bende etkisini görürsem buraya yazarım teşekkürler

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
Bu dua yine şeytan a yapılan yalvarış olmasın sakın... Bu konuda açıklama yapar mısınız. Farkedilmeye yardımcı olan kim?

nora22

Kayıtlı Üye
İş
matematikci
ben denedim ve etkili oldu.bir çok kisinin ilgisini cektim ilginc bende sasirdim buna..

erkan89

Banlı Kullanıcı
melek dili diyorsun tamam.Bu tam olarak büyü mü yoksa meleklerden yardım istememi?

kermit

Kayıtlı Üye
melek dili diyosun oky bu tam olarak büyü mü yoksa meleklerden yardım istememi?
Arkadaşım, ilk başta enokyan nedir ona bakmak lazım,
Enokyan dili ile ilgili bilgiler bize batıdan gelmiştir, ama batının büyü hakkında ki bilgisi ise doğu tarafına nazaran çok çok çok azdır, enokyan dili astrale çıkmış bir kişiye (ismini şimdi hatırlamıyorum hatırlayınca yazarım) astralde yardımcı olan bir varlık tarafından öğretilmiştir ve çok etkilidir, zaten enokyandan sonra Süryanice, peşinden İbranice , peşinden de Arapça gelir neden dersen bir dil enerji boyutunda ne kadar fazla kullanılırsa o kadar işlerliği artar, bu gün tüm Türk büyücüleri karar verip büyülerini Türkçe yapmaya başlasa bundan 100 yıl sonra Türkçe yapılan büyülerde çok rahat tutmaya başlardı. Umarım soruna cevap olmuştur

DreaMLife

Kayıtlı Üye
valla bugun bende denedim kendim bile aynaya bakınca güneş gibi parladığımı gördüm yarı inanır vaziyette denemiştim. ancak dikkat edin sizi çekemeyenlerin bile fazlasıyla gözüne batar olabiliyorsunuz :p

sweep

Kayıtlı Üye
İş
engineer
enokyan dili bu melek dili yani
Şeytana yapılan yalvarışlardan 16.ıncısı.
Urum satanistlerin bu dualarını açıkca belirtmeni beklerdim.
Bundan önceki verilen zenginlik dua sıda şeytana yapılan yalvarışlardan biriydi. SÖylediğiniz dua melek dili ama şeytan için yapılan dua.
Dua, büyü ve vekf lerle ilgili çok harika bilgiler veriyorsunuz, ama bu arada lütfen melekler yerine bizlere şeytana bilmeden yalvarışlar yaptırmayın..

HE SIXTEENTH KEY
The Sixteenth Enochian Key gives recognition of the wondrous contrasts of the earth, and of
the sustenance of these dichotomies.
(Enochian)
Ilasa viviala pereta! Salamanu balata, das acaro odazodi busada, od belioraxa balita: das inusi
caosaji lusadanu emoda: das ome od taliobe: darilapa iehe ilasa Mada Zodilodarepe. Zodacare
od Zodameranu. Odo cicale Qaa: zodoreje, lape zodiredo Noco Mada, hoathahe Saitan!
(English)
O thou second flame, the house of justice, which hast thy beginnings in glory and shalt
comfort the just; which walketh upon the Earth with feet of fire; which understands and
separates creatures! Great art thou in the God of stretch-forth-and-conquer. Move therefore,
and appear! Open the mysteries of your creation! Be friendly unto me, for I am the same!, the
true worshipper of the highest and ineffable King of Hell!

Doganay

Kayıtlı Üye
Yani müslümansanız büyü yasaktır. Araştırmak ta bir sakınca yok hatta zararlı büyüleri çözmek sevap, ve iyi amaçlar dışında, (dargınları barıştırmak, karı koca arasındaki sevgiyi arttırmak vs...gibi) büyü yapmak açıkça haram. Enokyan dili yerine kuran dili kullansanda büyü yapıyorsan islama göre yasak bir iş yapıyorsun. Lafım size değil yanlış anlamanızı istemem, ben bir kaç yerde daha bu enokyan dili "melek dilimi, şeytan dilimi, cin dilimi nedir? Ona göre!" Falan gibi yorumlar okudum, kime yakardığınızın önemi yok büyü yapıyorsanız Allah'tan başkasına yakarıyorsunuz demektir ki oda portakala da yakarsanız, cine de, şeytana da yakarsanız, müslümanlık dışı demektir. Büyünün alternatifi duadır ve havas dır. Enokyan dilini şüpheli görüyorsanız bunlara yönelmenizi tavsiye ederim.

Bloody_mary

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
(English)
O thou second flame, the house of justice, which hast thy beginnings in glory and shalt
comfort the just; which walketh upon the Earth with feet of fire; which understands and
separates creatures! Great art thou in the God of stretch-forth-and-conquer. Move therefore,
and appear! Open the mysteries of your creation! Be friendly unto me, for I am the same!, the
true worshipper of the highest and ineffable King of Hell!

Sekiz yıldır ingilizce ile uğraşıyorum ama thou walketh vs kelimeleri ilk defa gördüm.İngilizcesini çevirirseniz bizleri aydınlatırsınız.

yaren81

Kayıtlı Üye
çok güzelmiş.beni farketmesini istediğim tek kişi var.onuda hiç görmüyorumki...

destina

Kayıtlı Üye
ben uyguladım bugün bilmiyorum farkedemedim çok beni farkedenleri:) yarın deneyeceğim tekrar bakalım çalışıyorum iş yerimde ne olacak :D

leyla

Kayıtlı Üye
Peki farketmesini istediğimiz kişiden uzaktayken okuyunca oluyor mu?

Osiris

Kayıtlı Üye
denedim sonuçlarını yazarım..!!!!!

mikeey

Kayıtlı Üye
c leri nasil okuyacagiz? türkcede oldugu gibimi yoksa inglizce gibimi?

bi sorum daha var simdi ben örnek sirin olma duasini okudum sonra bide bunu okursam olurmu? yani baska dualar pes pese bi ise yararmi?