213kere ya bariu 287 kere ya rauf

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esrazong

Kayıtlı Üye
Merhaba 213 kez ya bariu ve 287 kere ya rauf her gece kac kez tekrarlanmali bilen varmi? Ben 2-3 kere okuyorum ama tek bir keremi okunmasi gerekiyor?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Amelleriniz niyetlerinize göredir. Belirttiğiniz üzere 213 ve 287 defa zikretmeniz gerekmektedir. Geceleyin ve muhabbet saati olmasına dikkat ediniz.
Kişi üzerine niyet edilerekten okunmaktadir. Ne kadar kaç gün süreceği Rabbe ve sizin gonlunuze kalmıştir.

Not : harama kullanmayınız.

esrazong

Kayıtlı Üye
Tesekkur ederim. Ben her gece bunu 2-3 defa tekrarliyorum bir kere yapip birakmiyorum ama kotu niyetle degil yinede kabul olur degilmi?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Uygulamanın usulüne göre okumak doğrudur ne az nede çok. Unutmayınız ki Sayıların önemi büyüktür. Gece de 213-287 kez okunmasi uygun görülmüş.
Zira zamana ihtiyacınız vardır. En güzeli zikir ile dua ile Allah'tan istemektedir.
Hayırlısı ise olucaktir Biiznillah

esrazong

Kayıtlı Üye
Peki en gec kac ay yada gun sonra etki gosteriyor ben 1 aydr yapiyorum hala degisiklik yok

Elysium077

Kayıtlı Üye
Etkisinin göstermesi yapmak istediğiniz hacetinizin hayırlı ve helal olmasi gerekmektedir.
Egerki bu süreç içersinde bir sonuç alamadiydaniz tevbe nizi edip başka bir dua yi uygulayabilirsiniz. Tabi birkaç gün ara verin sonra başladınız. Egerki gine olmaz ise sizin için Hayırlısı değilmiş, böyle düşünmelisiniz. Rab her canlı için hayırlısını vericektir...

kralbayburtlu

Kayıtlı Üye
Bu konuyu tam olarak anlamadım iyice açılyabilecek olan veya anlaşılır bi şekilde yazan konu,site varsa link verebilir misiniz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...