karaltılar görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eratohesperid

Kayıtlı Üye
dümdüz karşıya bakıyorum mesela fakat yanımda biri varmış gibi hissediyorum, karaltılar görüyorum. bu neden olur ki, muska falan taşıyacağım artık.

Ori

Kayıtlı Üye
Direk paranormal konulara yormak anlamsız. Çeşitli göz yanılmaları veya benzeri durumlar olabileceğinide konuya dahil etmek gerek. Şahsen bende karartılar görürüm ve tabi bunların göz yanılması olduğunu bilirim. Kendinizi sadece karartılar görüyorsunuz diye paranoyak bir hale getirmemenizi tavsiye ederim.

yardan geçti

Kayıtlı Üye
İş
Denizci
Korkuluk a katılıyorum bu bence tamamen göz yanılması bana da oluyor çok. Tabiki insan özellikle yalnızken ve de gece olduğunda korkuyor ama sonuçta gözle alakalı olduğu için sorun yok bence

Plasticcloud

Kayıtlı Üye
Şöyle bir durum ise yardımcı olabilir. Karaltılardan kastınız simsiyah ve kaçık mor mu? Gözleriniz çok yoruluyor ya da göz yanılması olabilir. Fakat bana sık sık olmasada havada uçuşan beyaz renkte oldukça küçük yıldızlar görüyordum. Bu sadece oturup Tv izlerken ya da öylesine oluyor idi. Bir çok kişiye danıştım konu hakkında. Kimisi havada çarpışan atomlar derken (haha) kimisi, tansiyonun düştüğü için olabiliyor diyordu. Böyle bir durum ise çok sık oluyorsa öncelikli bir doktora görünmeniz de fayda olacağına inanıyorum. Melekli geceler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Muskadan ziyade önce durumunuzu anlamaya çalışın derim.Çünkü muskayı da hakkıyla yapanı bulmak zor zira buda bir ilim işidir.
Kişinin devamlı yaşadığı izlenme hissi bazı zaman parazit varlıklara işaret eder.

LİNK : http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=45156

Bu konuyu okuyup anlamaya çalışın.Konu içerisinde kendi kendinize yapabileceğiniz bir kaç teknik te anlatılıyor onlarıda uygulayın.Bunlara rağmen eğer şikayetçi olduğunuz durum geçmez ise öyleyse profösyönel destek almalısınız.

Vengaence

Kayıtlı Üye
Muhtemelen troxler etkisi kurbanısınız. En azından yazdıklarınız aklıma bunu getirdi. Belli bir yere bir süre baktığınızda beynimiz bu tür oyunlar oynar. Hissettiğiniz şey ise her şey olabilir. Paranoya belirtisi de olabilir, iç içe aynı dünyada yaşadığımız bir varlık da olabilir. Olumlu düşünmek lazım.

Eamonra

Kayıtlı Üye
Bu durumu bende yasiyorum ve anlayabildiğim su içsel hayatımızla niyet sevgi beklentilerle, yasadiginiz karsilastiginiz durumların zıt olması bunu icinize sindiremediginiz halde boyun egmeniz rıza göstermeniz..şöyle hissedin aslinda tüm bedeniniz her bir atom her hucre bir olup benliği olusturuyor..vucudun beynin inanılmaz bir iletişimi var beynin altında tum bu verileri toplayan size sunan otomekanizma..sizin dikkatinizi cekmeye calisiyor..umarim ifade edebilmisimdir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...