Düşüncelerim gerçekleşiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Csuguldenn0

Kayıtlı Üye
Düşündüğüm şeyler 10 dakika gibi bir süre sonra gerçekleşiyor artık huzursuz olmaya başladım örneğin uzun zamandir gormedigim birini düşünüyorum ve kapı calıyor gelen kişi o veya da trafik kazası terimini düşünüyorum onümde trafik kazası oluyor sanki içimdeki birisi bana kısa sonra gelişecek şeyler hakkında bilgi veriyor bana beynimin mi bir oyunu mu bu?

Plasticcloud

Kayıtlı Üye
Dün gece buna benzer bir konuda ben açtım. 3 aydan fazladır bu durum sürüyor fakat 10 dakika gibi bir zaman yok. Anında ya da bir iki dakika içerisinde gerçekleşiyor. Artık o kadar alıştım ki, olduğunda olacağını biliyorum. Fakat bunu yoğunlaşarak yapmıyorum. Umarım ikimizin konusu altında bilgi sahibi olan birisinin tavsiyesini alabiliriz.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sitemizde telepati ile ilgili konuları araştırabilirsiniz. Yalnız sizinki kısmi telepati, araştırmalarınızı prekognitif telepati üzerine yoğunlaştırabilirsiniz.
Bu bir yetenek ve herkeste bir miktar bulunur. Geliştirmek isterseniz genel bir program yaparsanız daha iyi olur, tek yönlü psisik yeteneklere odaklanmak kısa vadede başarı sağlasa da temelsiz ancak bir noktaya kadar gidebilirsiniz.

durubilir

Banlı Kullanıcı
çok fazla takma kimse özel değildir.bende aynı durumla cok karşılaşırım.genelde vesvese den şüphelenirim hep.

Csuguldenn0

Kayıtlı Üye
Takılmayacak gibi değilki tehlileli olabiliyor verdigim ornekteki gibi trafik kazasini dusundum ve trafik kazasi oldu

durubilir

Banlı Kullanıcı
şarkı önerebilirim dikkatin dağılsın diye :) hoşuna gitmiyorsa bu düşünce hik değilse aklına getirmez . telepatiyi araştır derim fakat sonuçlarını ben üstlenmek istemiyorum.

rookie1234

Kayıtlı Üye
Adamımsın .Bazen o aklına gelenlerin olmasını istiyorsun gibi de gelebilir.Kötü şeyleri olmasını istediğini sanırsın.Bu bir görünmeyen varlığın etkisidir.sen onun dediklerine inanarak görünmeyen varlığa enerji veriyor ve gerçekleşmesine sebep etki ediyor olabilirsin.

rookie1234

Kayıtlı Üye
Aynı şeyleri bende yaşadım.bunların gerçekleşmesine sende etkide isteyerek veya istemeyerek bulunuyorsun.Pozitif düşünmeye çalış kafanı dağıtmaya çalış.bir dine inanmak seni koruyoabilir.kendine inanman düzelmene inanmanda seni koruyabilir.

MAXİMUM

Kayıtlı Üye
Selam...
Farklı yönlere daha doğrusu senin için önem arz eden konulara yönel.Düşünme gücünü günlük yaşantında seni zora düşüren içinden çıkamadığın olayları düşünmeye ve neden istediğin gibi o zaman diliminde olmadığına odaklanarak yol almaya çalış.
Şahsım için söylemeliyim ki 6 yaşımdan (hatırladığım zaman olarak) beri rüyalarımda hep olacakları görüyordum.Tanıdığım veye tanımadığım insanların hayatlarını etkileyecek olayları veya hiç tanımadığım bir kişiyi rüyamda görürdüm ve uyanınca hatırlamazdım ama olayın yaşanacağı o zaman dilimi gelince o rüya direk devreye girer ve ben dejavu gibi olacaklar,konuşulacak ve hatta karşımdakinin düşünceleri dahil herşeyi bilirdim. Ve öyle bir zaman geldi ki hergün her saat olup bitecekleri bilir kendimi olaylara bilip de müdahale edememe konusunda yetersiz görmeye kadar ilerledi bu durum. Rüya göreceğim diye uyku uyuyamaz olmuştum. Sonra aşırı derece de sıkıntılar ve sorunlar hepsi üst üste geldi ve halen devam ediyor. Hala rüya görüyorum ama artık eskisi gibi takmıyorum. Ve belki yanlış ama boşver diyorum. Bazen belki de odaklanmadığım için etrafımda olup biteceklere bana ve sevdiklerime zarar gelmesin diye hep tedbirli yaklaşıyorum.Çünkü birisi kim bilmiyorum öyle zamanlarda benimle direkt konuşuyor yanımdaymış gibi.Ama yok... Çoğu zaman delimiyim diye düşünüyorum.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu tür şeylerin olması normaldır.Bunlar herzaman bir yeteneğin tezahürü değildir bazen kontrolsüz bir şekilde rastlantısal olarak bu tür olaylar meydana gelebiliyor.Bunun bir yetenek olduğunu düşünüyorsanız eğer bu yeteneği istemediğinizi niyet edin.Niyet yerine uğlaşıcaktır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Düşündüğüm şeyler 10 dakika gibi bir süre sonra gerçekleşiyor artık huzursuz olmaya başladım örneğin uzun zamandir gormedigim birini düşünüyorum ve kapı calıyor gelen kişi o veya da trafik kazası terimini düşünüyorum onümde trafik kazası oluyor sanki içimdeki birisi bana kısa sonra gelişecek şeyler hakkında bilgi veriyor bana beynimin mi bir oyunu mu bu?
Yanlış ifade etmişsiniz zannediyorum. Düşündükleriniz gerçekleşiyor değil de, belki olacak şeyleri önden görüyorsunuzdur diyelim. Yoksa sitede bir çok kişi yanınıza ışınlanırdı, şu bina olmasa daha iyi olurdu dediğinizde kırk yıllık bina ortadan kalkardı biz gariban diğer insanlar da sadece bunları görüp korkmakla yetinirdik. Hem çok büyük bir gazap bence düşüncelerin gerçekleşmesi sürekli.. Asıl olduğunu düşündüğüm konu önden sezi. Bu mümkündür ve çeşitleri vardır. Sıklığı, ardarda süresi, herhangi bir noktaya veya niyete yönlendirilebiliyor mu, refleksif mi, kendiliğinden mi, öğrenilerek mi, doğuştan mı sonradan mı, gibi soruların cevaplarıyla durum daha iyi anlaşılıp netleşir. Mümkünse kontrol sağlanır, değilse zarar vermemesi için kalibre edilmeye çalışılır.

sıdıf

Kayıtlı Üye
o bana da bir keresinde olmuştu ama sadece 1 günlüğüneydi sırrını çözemedik

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...