Aklımdan Geçen Fiiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Plasticcloud

Kayıtlı Üye
Melekli geceler.

Aklımdan geçen olayların gerçekleşmesi ve zihnimden geçen insanlara anında kendimi aktarabilme gibi bir durum söz konusu. Bunları yazarken çok güçlük çekiyorum enerjim alt üst durumda. 3-4 aydır bu durum sürüyor. Bu kesin nokta atışı bir şekilde oluyor. Ondan öncesinde bilinçli olarak sakin ve dizgin bir şekilde enerjimi kullanarak, üstünde yoğunlaşarak yapabiliyordum. Fakat 3-4 aydır istemsiz aklımdan geçirmemle kişinin beni araması, seni düşünüyordum demesi, tam sen geldin aklıma aramışsın, yazmışsın vb, durumlarla karşılaşıyorum. Bazı farklı olaylarımda oldu fakat girmenin bir gereği yok. Sadece bu tür şeylerin üstüne çok düşüp anlattığımda kaybettiğimi fark etmiştim bir süreliğine ancak sonra tekrar yapabiliyordum. Fakat söz konusu olan bu durumdan insanlara dahi bahsetsem de bir eksiklik söz konusu olmadı yardım eden kimsede çıkmadı. Bunu kontrol altına alabilmek için yapabileceğim bir şey var mı? Ya da böyle bir durumda olan her kimse.

Şöyle özetleyeyim tekrar:

Aklımdan geçirdiğim fiilerin olması. Aklımdan geçirdiğim insanlara enerjimin anında aktarılması ve akıllarına gelmem. Ayrıca şöyle bir durumda son zamanlarda olmaya başladı. Ne düşündüğü hakkında sanki söylemişcesine duyuyor gibiyim ve aklımda canlanıyor. Bu yüzyüze dahi olmasa, bilgisayar başında oluyor. Şimdiden teşekkür ederim.

durubilir

Banlı Kullanıcı
sence neden oluyor bunlar şans olamaz mı ?

Plasticcloud

Kayıtlı Üye
Enerjimi kontrol ederek fal bakmak, define vesaire işlerle uğraştım. Böyle işlerin içinde büyüdüm. Fakat böyle bir durumla karşılaştığım zamanlar da ilk başlarda şüphe etmiyordum. Doğal karşılıyordum, kontrol dışı olduğu için tesadüf demek doğru olmaz fakat ikram diye adlandırıyordum. Bunu her zaman olması, şüphesiz kesin olarak hissetmek ve fiilin, var olan hissin oluşması. Bence şans ya da denk gelmeden ibaret olduğunu sanmıyorum. En kötü hiç bir şeyden yoksun olduğum zamanlarda tesadüf diyebilirdim. Fakat bunun bir lütuf olduğu aşikar. Ancak bunu kontrol altına almak, doğru bir şekilde yönetmenin nasıl olduğunu bilmiyorum. Teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Disiplin, çalışma, inanç ve öz kontrol ile mümkün.
Kontrolden çıkarsa, sizi incitmeye başlarsa basitçe iade edin hepsi biter veya rahatsız etmeyecek şekilde azalır. Buradan bu kadarı elimden geliyor. Bu anlattığınız herkeste standart biçimde gelişmediğinden, standart bir en iyileme formülü yok. Kişiye ve duruma göre yol izlenir ve çalışma yapılır.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu durumu kontrol altına alabilmeniz için internetten değil bizzat yanınızda olucak üstadlara ihtiyacınız var yada en azından sizinle her an iletişimde olabilicek birisi arayışınız bu yöndeyse eninde sonunda dileğinize bir cevap gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...