Uçariiiii fantastik kurgu kurgulamalari

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Çok merak ediyorum, herkese soruyorum. Örneğin 9 arkadaş ormanda piknik yapmaya giderler ve ansızın yakınlarına bir ufo gemi düşer. Hepsi koşa koşa düşen geminin yanına gittiklerinde enkaza varlıklarla dokunsalar sizce ne olur? Diyelim ki gemiye ya da varlıklara dokundular; bir acı, ağrı, uyuşma, yanma vs gibi durumlar yaşanır mı? Vücutlarında dokunulma anında yaşanacak şey nedir? Radyasyon etkiler mi ya da hiçbir şey olmaz mı cevaplarınızı bekliyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarıyla bir kurgu yapıyorsunuz sanırım ve bunun hakkında fikir istiyorsunuz. Doğru mu?

Aisling

Kayıtlı Üye
Neden olmasın yaşanabilir.Yaşanmayada bilir.Tahmin yürütebileceğimiz etkiler bizler gibi et,kan,kemikten canlılar için.Asıl bu şekilde değilse ne olur bilemem :D

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarıyla bir kurgu yapıyorsunuz sanırım ve bunun hakkında fikir istiyorsunuz. Doğru mu?

Öncelikle merhaba hem evet hem hayır yani kurgu tabi ki kurguluyorum hayal imajine ediyorum ama bu kurgu ilk etap ikinci ve asıl benim için önemli olan etap gerçekten yaşansa böyle bir şey gemiye ve yahut varlıklara dokunanlara ne olur ne hissederler bir tepki bir reaksiyon başka bir şey bunu gerçekten çok merak ediyorum beni aydınlatırsanız çok memnun olurum sizden ricam istirhamım lütfen biraz uzun fazla bilgiler yazın kolay kolay tatmin olan bir insan değilim şimdiden teşekkürler

Ori

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba hem evet hem hayır yani kurgu tabi ki kurguluyorum hayal imajine ediyorum ama bu kurgu ilk etap ikinci ve asıl benim için önemli olan etap gerçekten yaşansa böyle bir şey gemiye ve yahut varlıklara dokunanlara ne olur ne hissederler bir tepki bir reaksiyon başka bir şey bunu gerçekten çok merak ediyorum beni aydınlatırsanız çok memnun olurum sizden ricam istirhamım lütfen biraz uzun fazla bilgiler yazın kolay kolay tatmin olan bir insan değilim şimdiden teşekkürler

Hem evet, hem hayır? Şunu söylemek isterim ki, belli başlı bir kurgu yapıyorsanız öncelikle kendi fikirlerinizi ortaya koymalısınız. Sizin benden istediğiniz kısımın ise sadece benim hayal ürünüm olacağını bilmenizi isterim. Uzaylıların varlığı bile tam anlamıyla kanıtlanmamışken, bu olayın gerçekten yaşandığını varsayıp gemilerine veya kendilerine dokunduğumuzda ne gibi tepkiler elde ederiz tarzda sorularınız bana göre mantık dışı kalıyor. Siz benden kurgu değil gerçeklik payı bekliyorsunuz. Bence siz en iyisi sorularınızı tekrar bir düşünün ve düzeltin. Sonrasında tekrar yardım isteyin. İyi forumlar.