Psişik Güç İçin 1. Enokyan Anahtarı (Melek Dili)

mecharock

Kayıtlı Üye
Ama bu da dua değil mi yani hem melekle iletişim kurmak değil mi amaç biraz daha açabilir misiniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ama bu da dua değil mi yani hem melekle iletişim kurmak değil mi amaç biraz daha açabilir misiniz?
Meleklerin dili olduğunu iddia edenler var olmadığını iddia edenler var. Anlıyorsunuz değil mi?
Ayrıca islamiyette size melelerle değil Allah ile konuşmanızı garantileyen ayetler var. Yani islamiyeti sordunuz ben de ona göre yorumluyorum.

mecharock

Kayıtlı Üye
Yani günah oluyor değilmi ya özür dilerim anlayamadım...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet günah oluyor. Müslümansanız müslümanlıkta yok böyle şeyler.

Illuminati

Kayıtlı Üye
Fısıldar gibi okudum.İlk seferdi ama enerjim çekilir gibi oldu.Çok farklıydı.Bir acayip hissettim.

mecra

Kayıtlı Üye
Keşke önceden bilseydim günah olduğunu hiç okumazdım:Dneyse artık okumam...

Baranov

Kayıtlı Üye
Evrenin ve kainatın yaratılışında her olay 2 sonuçludur. Allah her kulunu huzuruna alır. Ancak size bir örnek vereceğim. Allah affetsin bunu bu örnekle anlattığım için. Siz ailenin 2 oğlundan birisiniz ve diğer evlat çok mazlum, sade, dürüst ve ailevi birisi. Siz ise vurdum duymaz, çarçuru ve israfı seven, sevgiden muaf ve amacınıza ulaşmak için herşeyi yapabilecek birisiniz. Aile de hanginizin sözü ve sevgisi daha makbul görür? Yani Yüce rabbim kimin ne olduğunu ve ne olacağını bildiğinden bizim ahir hayatımızı bizim elimize bırakmıştır. Siz ne olmak istiyorsanız, nerde olmak istiyorsanız orada olun diye. Yani huzuru ve cenneti seçmekle, azabı ve cehennemi seçmeyi siz kullarıma bırakıyorum demiştir. Bu sınavı verirken bizim nefis gücümüzü sınayacak biri olması lazım. Bu da şeytandır. Bunu anlattım diye sanmayın şeytan insanı kıskandı ve Hz.Adem'in önünde diz çökmediğini kabul etmiyor. Tam tersine bunu biliyorum. Ancak bu olay bizim kendi şansımızı yarattı. Ya rabbimize layık bir kul, ya cehenneme layık bir günahkar olacağız. Peki şimdi soruyorum rabbim bize büyü yapmayı yasaklamıştır. O halde biz hangi yoldayız? Kendi adıma söylüyorum. Büyü harici her konunuzu içten ve samimiyetle okuyorum. Ve sizi bu konuda en başarılı site olarak buluyorum. Ben telekinezi ile ilgileniyorum. Ayrıca küçüklüğümden beri doğum tarihimin benim hayatımda büyük bir yeri olduğuma inanıyorum. 7 rakamının. Bursa da oturuyorum ve 7 ev değiştik hepsinin kapı numarası 7, ilk telefon hattımın numarası 7 ile başlıyor 7 ile bitiyor. Askeriye de nizamiye den 7. giren benmişim ve paşa şöförü olarak bitirdim. 7 yaşında 2 sınıf birden atladım. 7 benim hayatımda önemli yani o kunuyu da okudum ve benim içimde bastıramadığım bir duygu var. Eğer bu benim insani nefsimin bir açığıysa Allah beni affetsin, ama değilse de bu beni meraklandırıyor. Günlerce aynı rüyaları görüyorum. Neyse konu nerden nereye geldi ya saçmalamadan bitireyim :D

Mu__

Kayıtlı Üye
okuduğum gece rüyamda ellerim çarpıldığını gördüm.
ertesi gün sabah kustum, gün boyunca midemin olduğu bölgede garip bir rahatsızlık vardı ve hasta gibiydim.
belki okumamla bunun bir alakası yoktur belki de vardır ama sanırım bunun için hazır değildim.bilemiyorum.
paylaşım için teşekkür ederim.

kıvep

Banlı Kullanıcı
bende okudum ve okurken kendi sesimden ben bile korktum.bişi olursa yazarım....

cibabu

Kayıtlı Üye
Bu duanın okunmasının ne gibi sakıncaları olabilir?Birde mesajlarda korunarak okunması gerektiği yazılıyordu bu nasıl yapılır?

kıvep

Banlı Kullanıcı
Güzel okudum ama bir şey olmadı çok üzüldüm:S belkide ananem evimizi koruma çemberine aldı:D

Perimnia

Kayıtlı Üye
Okudum ben de ama c'leri c gibi okudum :D yani yanlış okudum sanırım..ayrıca bişi olur mu ya :S korkmaya başladım okuyunca :/ madem öle başına yazsanız ya "inisiye olmayanlar okumasın" die..saçma yani bişi yazmadan yayınlanamanız. :(

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Standart yazı tipini kullanın. Lütfen renkleriyle oynamayın. Yeni üyesiniz hoşgeldiniz, site kurallarımızı lütfen okuyunuz. Sevgiler.

agoni

Kayıtlı Üye
ben şuan için okumadım . çünkü çocuk oyuncagı vs seyler degıl cıddı bazı seylerı bılınclı sekılde kullanmak gerek ..

sadece bı konuya cok kafam karıstı sureklı muslumanlık vs denılıyor anlamdıgım burada büyü , pisişik , vs vs ile ılgılı konular bılgıler pratıkler var . bukadar muslümanlık varsa zaten
(muslumanım dıye sureklı soyleyenler ıcın sozum ) boyle sıteler de ve boyle arastırmalar bıle yapmanız gunah degıl mı?? . ee bunları bılıp hala niye : o gunahsa yapmıyım , yok efendım bu gunahsa okumuyum .. burada bunları konusmak bıle bana sacma geldi ..girmeyın ozaman bu sıtelere :) sözum sureklı sorgulayanlar ıcındı :)

seriner

Kayıtlı Üye
arkadaşlar tamam anladıkta okuduk sonra nolacak psişik güç kapımız falanmı açılıyor nolur yor yani biri bana açıklasın bunu

logii

Kayıtlı Üye
Psişik kanallarınız açılıyorda diyebiliriz, bu yönde bir yatkınlık oluyor ve kendi farkındalığınızı yaşıyorsunuz.. Sitemizi biraz araştırırsanız bu konuda birçok yorum ve paylaşım mevcuttur oradan da bilgi sahibi olabilirsinizz.