Semboller ile iletişim (Demon)

İndigoÇocuk

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ilk demon davetimde Berith i çağırmayı denedim ve çağrıma kulak verdi odamda tıkırtılar uğultular çatıdan çarpma sesi falan geldi ve gözlerimin önünde bir sembol belirdi bu sembolün sonradan araştırdım ve tılsım olduğunu öğrendim.
O günün sabahı yaptığım medide yine karşıma semboller çıktı (çember içinden geçen ok,pentagram,güneş) ve tekrar davet etmeye karar verdim davet sırasında yine uğultular duydum göğsüm ağrımaya başladı kapı pencere kapalıyken rüzgar esti ve yanağıma soğuk bir el dokunur gibi oldu ardından yine bir sembol gördüm kancaya benziyordu ve etrafında çeşitli kük semboller vardı.
Neden sürekli semboller görüyorum ama tam bir iletişime sahip olamıyorum? Şimdiden teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Gerekli ilme sahip değilsiniz.
Yaşadığınız deneyim bir Demon daveti deneyimi değil.

''Goetia yı tabiri caizse yalayıp yutmuş olmanız lazım.İbraniceye hakim olmanız gerekiyor
Çok iyi astroloji bilmeniz gerekiyor
Mukula ritüelini gerçekleştirmeniz gerekiyor
Demon ustalık testini tamamlamanız lazım.
888 savaçcı ritüelini yapmanız gerekiyor
Demonları tanımanız gerekiyor
Bilinen 8 lejyon var.
Her lejyonun 88 kralllığı var
Her varlığın minumum 2000 büyükşehir cini var (beylik diyelim buna)
Bu beyliklerin milyonlarca varlığı var. siz hangi demonu çağıracaksınız.
O demonun çağırma ritüeli, zamanı, saati, günü, tütsüsü, giysisi, sigili, çağırma duası gibi onlarca bilgiyi net bilmeniz gerekiyor.
Sihirli asanız , yüzüğünüz var mı, çağırma mabediniz var mı, bir majikal grubunuz var mı. Kurban ayinleri için maddi gücünüz var mı.
Diyelim ki çağıracağnız demonun kurbanı beyaz bir boğa. bu boğayı tek başınıza kurban verebilecekmisiniz.
Bağlantı çalışmaları için medyum yeteneğiniz var mı yoksa medyumunuz varmı. kendi kendinize transta ne kadar başarılısınız.
Göreceğiniz görüntülere psikolojik olarak ne kadar hazırsınız. neyin kendi düşünceniz, neyin sanrı, neyin varlığın etkisi olduğunu ayırabilecek yeterli astral deneyiminiz var mı
Varlıkların oyunlarına gelmemek için ne kadar teorik ve pratik deneyime sahipsiniz.
En az 7 sene asla hayvansal ürün yememiş olmanız gerekiyor. 7 senedir hiç hayvan eti ve hayvansal ürün kullanmadınız mı.
Aç susuz ,tek başınıza, karanlıkta en üç gün kalabiliyormunuz. yine aç, tek başınıza karanlıkta en az 15 gün kalabiliyormunuz.
Teorik bilgi, deneyimsel bilgi, psikolojik, ekonomik, sosyolojik ve fiziksel olarak hazırmısınız.
davet ve def etme ritülerinde yapacağınız minik bir hatanın bedensel ve ruhsal bir sakatlanma ile sonuçlanma riskinin farkındamsınız.
en basit anlamda bazı sembollerle çizilmesi gereken bir çember çizmeniz gerekiyor. Bu sembollerden tek bir tanesinde minik bir hata yaptınız diyelim. örneğin sembol 3 santimlik bir T olsun. siz bunu 2.77 Milim çizdiğiniz an açık kapı bırakırınız. Davet öğrencileri yıllarca her gün defalarca çizim çalışırlar. elleri saniyelik titreyen öğrenciler bir daha davet eğitime devam edemezler. Sinirleriniz ne kadar sağlam bu anlamda.
Eğer doğuştan yeteneğiniz ve size verilmiş bir varlığınız yoksa ve çok önemli bir mabette yıllarca eğitim almamışsanız bunlar hadi ben deneyeyim diye deneyebileceğiniz şeyler değil.
Ki burada anlattıklarım olayın %0,0001 'i bile değil.
Eğer amacınız bilinmeye açılan bir kapı aralamak, evreni, kendinizi tanımak , yeteneklerinizi geliştirmek ise. meditasyon yapınız. yüksek benliliğinizle iletişim çalışmaları yağınız, oto transı öğreniniz. Yolculuğa dıştan değil içten başlayınız.''

Bu yazıdakileri yaptığınızı sanmıyorum..
Gerekli ilme vakıf olmadan, bilgi sahibi olmadan davet neden yapılır anlayamıyorum. Musallat vakası yaşandığı zaman ise pişmanlıklar pişmanlıklar...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Tam bir iletişimden kasıt konuşmaksa her çeşit varlığın metodu farklıdır. Davetinize icabet eden varlığın sizinle iletişiminde kullandığı dil semboller demek ki.

Saygılarımla

İndigoÇocuk

Kayıtlı Üye
Bakın ben 4 yaşından beri varlıklar ile uğraşıyorum her gün delirme noktasına geldiğim zamanlar oluyordu 1.5 yıldır rahattım ama her şey tesadüfi olamayacak biçimde art arda gelişti kendimi demon daveti yaparken buldum yazdığım her şeyi kelimesi kelimesine yaşadım sadece sembollerin anlamlarını ve neden sadece semboller ile iletişime geçtiğini bilmek istiyorum telepatik iletişime geçtiğim varlıklar oldu rüyamda gelenler oldu sembolle iletişime geçen bir varlığa ilk kez rastlıyorum ve meraklıyım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
4 yaşından beri iletişim halinde iseniz semboller nedir anlamaları nedir neden bu şekilde iletişim kuruyorlar, nerde yaşarlar Ne yaparlar nasıl davranırlar gibi herşeyi öğrenmeniz gerekirdi. İleitşim halinde iseniz zaten istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz onlara sormanız yeterli. Varlığın anlatmadığı sizin bilmediğiniz bir şeyi buradaki insanlar nasıl bilsin.

Bunu şöyle düşünün biri bana sorsa annen ne yapmış olabilir bu akşam yemeğinde diye hemen bir cevap verebilirim çünkü tanıyor ve biliyorum.
Annem bana bir şey söylediğinde ve onu anlamasam gidip başka şehirdeki hiç tanımadığım birine annem ne demek istemiştir diye sormam giderim anneme sorarım ya da aileden bir başka kişiye.

O yüzden sorunuzun cevabı burda hiç kimse de değil. Varsayalım ki bir tılsım bilgisi algınız
bu tılsım bilgisinde yer alan bir görseli tanımlayabiliriz bazen bilmeye biliriz. Şimdi o tılsım bilgisini buraya paylaşsanız o zaman etkisi de kalmaz boş yere paylaşmış olursunuz.

En temelde sorulduğunuz sorunun anlamı olmamış oluyur. Evrensel semboller pentagram gibi onlarca anlamı var, ok, daire vs gibi fakat bir demon ile iletişime giriyorsanız
size bir sayfa çizdirmesi gerekirdi hiç bir eksik olmadan.

Örneğin güneş sembolü ele alalım.

Erkek, eril, güç, Ağustos, sıfır, Tanrı, ra, aydınlık, pozitif enerji, ateş gibi anlamları var. Fakat hiç birinin bir önemi Yok eğer bir demon sembol vermişse diğer tüm bilgilerini de beraberin de verir

İndigoÇocuk

Kayıtlı Üye
4 yaşından beri iletişim halinde iseniz semboller nedir anlamaları nedir neden bu şekilde iletişim kuruyorlar, nerde yaşarlar Ne yaparlar nasıl davranırlar gibi herşeyi öğrenmeniz gerekirdi. İleitşim halinde iseniz zaten istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz onlara sormanız yeterli. Varlığın anlatmadığı sizin bilmediğiniz bir şeyi buradaki insanlar nasıl bilsin.

Bunu şöyle düşünün biri bana sorsa annen ne yapmış olabilir bu akşam yemeğinde diye hemen bir cevap verebilirim çünkü tanıyor ve biliyorum.
Annem bana bir şey söylediğinde ve onu anlamasam gidip başka şehirdeki hiç tanımadığım birine annem ne demek istemiştir diye sormam giderim anneme sorarım ya da aileden bir başka kişiye.

O yüzden sorunuzun cevabı burda hiç kimse de değil. Varsayalım ki bir tılsım bilgisi algınız
bu tılsım bilgisinde yer alan bir görseli tanımlayabiliriz bazen bilmeye biliriz. Şimdi o tılsım bilgisini buraya paylaşsanız o zaman etkisi de kalmaz boş yere paylaşmış olursunuz.

En temelde sorulduğunuz sorunun anlamı olmamış oluyur. Evrensel semboller pentagram gibi onlarca anlamı var, ok, daire vs gibi fakat bir demon ile iletişime giriyorsanız
size bir sayfa çizdirmesi gerekirdi hiç bir eksik olmadan.

Örneğin güneş sembolü ele alalım.

Erkek, eril, güç, Ağustos, sıfır, Tanrı, ra, aydınlık, pozitif enerji, ateş gibi anlamları var. Fakat hiç birinin bir önemi Yok eğer bir demon sembol vermişse diğer tüm bilgilerini de beraberin de verir

Şöyle bi durum varki 4 yaşından beri tek başımayım hiçbir yakınım neler yaşadığımı bilmiyor bilmelerini de istemiyorum, kaynaklarım ve çevrem sınırlıyken çok fazla ilerleyemiyorum. 1.5 yıl önce ara verdim çünkü musallat olan varlıklardan kurtulmuştum 1.5 yıl yaşadıklarımı çağrıştıracak bir olay bile görmemişken kazandığım şeyler köreldi hala hissedebiliyorum içime doğan şeyler var ama zaten tam anlamıyla ustalaşmadan bırakınca çok şey kaybettim. Bahsettiğim semboller sırayla geldi ben içime doğan şeyleri doğrulatabilmek için soru sormuştum yine de teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
O zaman baştan Başlamamız gerekir içime doğan BaZı sembol var diye bahsetmeniz gerekir.
Örneğin bir insan size birşeyler anlatıyor ve o kişi birşeyler anlatırken güneş sembolünü içiniZe doğuyorsa bu anlatan insan için doğru şeyler anlatıyor yorumunu yapabiliriz. Diyelim ki bir rüya gördünüz bu rüya da bir araba içinde iki kişi gidiyorsunuz bir yerde diyelim ki güneş sembolü gördünüz bir ilişkimiz var ya da olacak ve güzel gidiyor ya da güzel gidecek yorumunu yapabiliriz. Kısaca sembollerin anlamları çok geniş görüldüğü yere göre değişiyor.

Yapılan her türlü diğer varlıklarla ilgili çalışmalarda bilgi alış verişi olduğu zaman, hisettim, içime doğdu, gördüm ama anlamadım gibi durumlar yaşanmaz. Ayrıntılı olarak tüm bilgiler alınır. Çünkü iki insan da olduğu gibi bir iletişim söz konusudur.

yaptığınız çalışma nasıl bir çalışma ve bu çalışmaları yaparken aldığınız sembolleri nasıl aldığınızı anlatırsanız belli biraz daha anlayabiliriz

İndigoÇocuk

Kayıtlı Üye
O zaman baştan Başlamamız gerekir içime doğan BaZı sembol var diye bahsetmeniz gerekir.
Örneğin bir insan size birşeyler anlatıyor ve o kişi birşeyler anlatırken güneş sembolünü içiniZe doğuyorsa bu anlatan insan için doğru şeyler anlatıyor yorumunu yapabiliriz. Diyelim ki bir rüya gördünüz bu rüya da bir araba içinde iki kişi gidiyorsunuz bir yerde diyelim ki güneş sembolü gördünüz bir ilişkimiz var ya da olacak ve güzel gidiyor ya da güzel gidecek yorumunu yapabiliriz. Kısaca sembollerin anlamları çok geniş görüldüğü yere göre değişiyor.

Yapılan her türlü diğer varlıklarla ilgili çalışmalarda bilgi alış verişi olduğu zaman, hisettim, içime doğdu, gördüm ama anlamadım gibi durumlar yaşanmaz. Ayrıntılı olarak tüm bilgiler alınır. Çünkü iki insan da olduğu gibi bir iletişim söz konusudur.

yaptığınız çalışma nasıl bir çalışma ve bu çalışmaları yaparken aldığınız sembolleri nasıl aldığınızı anlatırsanız belli biraz daha anlayabiliriz

Meditasyon sırasında yada tılsıma odaklandığımda semboller geliyor bazen sembol değil telepatik olarak zihnimde bazı düşünceler belirmeye başladı. Artık tekrar kendi bilinçaltımdan gelen sembol ve düşünceleri bir varlığınkinden ayırabilmeye başladım. Tılsıma odaklandığımda dalgalanmalar oluyor zihnim bulanıklaşıyor boğuk sesler geliyor ama her geçen saat daha da netleşiyorlar. Gece yastığımın altına koyduğum tılsım sabah cebimden çıktı ve boynumda da 2 çizik vardı.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bakın ben 4 yaşından beri varlıklar ile uğraşıyorum her gün delirme noktasına geldiğim zamanlar oluyordu 1.5 yıldır rahattım ama her şey tesadüfi olamayacak biçimde art arda gelişti kendimi demon daveti yaparken buldum yazdığım her şeyi kelimesi kelimesine yaşadım sadece sembollerin anlamlarını ve neden sadece semboller ile iletişime geçtiğini bilmek istiyorum telepatik iletişime geçtiğim varlıklar oldu rüyamda gelenler oldu sembolle iletişime geçen bir varlığa ilk kez rastlıyorum ve meraklıyım
Şimdi neyin ne olduğunu bilmediğimizden hep afaki konuşuyoruz mecburen. Bu anlattıklarınızı tamamen doğru kabul edelim, o halde size başka bir senaryo da verebilirim; 4 yaşından beri (hatırladığınız yaş olarak), etkileşimde olduğunuz varlıklar bu yaptığınız davete tepki göstermiş olabilirler? Davet sonrası deneyimleri bir de bu perspektifle düşünün. Tabi olası çok durum var, siz her şeyi bir birine karıştırmışsınız anlaşıldığı kadarıyla.

İndigoÇocuk

Kayıtlı Üye
Şimdi neyin ne olduğunu bilmediğimizden hep afaki konuşuyoruz mecburen. Bu anlattıklarınızı tamamen doğru kabul edelim, o halde size başka bir senaryo da verebilirim; 4 yaşından beri (hatırladığınız yaş olarak), etkileşimde olduğunuz varlıklar bu yaptığınız davete tepki göstermiş olabilirler? Davet sonrası deneyimleri bir de bu perspektifle düşünün. Tabi olası çok durum var, siz her şeyi bir birine karıştırmışsınız anlaşıldığı kadarıyla.

Arkamda bıraktım sandığım şeyleri tekrar yaşayınca afalladım

Garipbirk

Kayıtlı Üye
demon daveti yapan ve "arkanda bıraktığın şeyleri" diye adlandırdığın o şeyleri kapıyı tekrar açan sen olmuşsun sayın urum 'chillout ve Tai Chi nin dediklerini araştırmalarım dan dolayı anlayabiliyorum ve doğrular hatta çok daha fazlasını bile öğrendim şuan. Bir şeyi anlamıyorum insan kendisini içten içe gayet iyi bilir siz ruhsal ve psikolojik fiziksel olarak hazır değilsiniz eğer olsaydınız her seferinde delirme aşamasına gelmezsiniz. İrade anlamında bu kadar zayıf sanız neden bir varlığı davet ediyorsunuz? Tai Chi nin dediği gibi milyonlarca lar hangisinin neler yapabileceğini biliyor musunuz fikrim şudur ki gerekli bilgi ilim ve psikolojik fiziksel ruhsal anlamda hazır olduğunuzu hissetiğiniz zaman böyle şeyler yapmalısınız

Lucifer morning star

Kayıtlı Üye
Bi kere saglam bi cagirma ritueli yaptiysaniz tekrar bir rituele gerek yok demonunuz sizinle telepatik iletisim kurabilir

K_kop

Kayıtlı Üye
Ciddi bir şekilde açiklamari yapmiş moderetörler ama bende fikrimi söylemek istiyorum davetteki enerjiyi emmeye gelmiş parazit türü varliklar olabilir.