Tusba kilidi ile yapılan bağlanma büyüsü böyle mi çözülür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pilelietek

Kayıtlı Üye
3 ay önce bir hocaya gittim. Kendim İstanbul'da ikamet ettiğim için ilk önce telefondan bir sorunum var mı yok mu öğrenmek istedim fakat telefondan bakım yapılamayacağını illa yüz yüze bakım yapacağını söyledi. Gittim anne ismini ve benim ismimi alıp "Kenzulhavas" adlı bir kitaptan ve esmaül hüsnadan bir takım hesaplar yaparak bana Hakka suresinin 28,29 ve 31. ayetlerini bir tusba kilidine okunup çeşitli yerlere atıldığını ve her türlü kısmetimin bağlandığını söyledi. Bunun çözülmesinin tek bir muska ile olamayacağını 80 civarında muska yapılması gerektiğini ve bu muskalarında çeşitli yerlere gömmem gerektiğini söyledi.

İşlem tam olarak şöyleydi; miski amber (başka şeylerde söyledi tam hatırlamıyorum) ile yapılmış bir şişe suyun yarısını kadın mezarına yarısını erkek mezarına dökmemi ve bu mezarlara verdiği muskalarıda gömmemi, sonra o suyun bulunduğu şişeyi kırıp bir akarsuya atmamı, gül dibine muska gömme, yastığın altına bir muska, evin herhangi bir yerine koymak için bir muska, evin kıble yönüne gömülmesi için bir muska, evin doğusuna gömülmesi için bir muska, 3 cuma boyunca yıkanılması için muska, 3 cuma evin önüne dökülmesi için muska, 8 gün yakılması için muska, 8 gün suyun için atılması için muska ve üzerinde taşınması için muska verdi.

Her dediğini yaptım ama bir yararını göremedim. Verdiği süre sonunda karşıma birileri çıksada her zamanki gibi sonu gelmedi. Keza iş konusunda da bir değişiklik olmadı. Ardından bu kişiden herkesin faydasını görmesi ama benim görmemem üzerine araştırma yaparken bu siteyi buldum. Bir de buradaki bilgisi olan kişilere danışmak istedim.
Resimdeki muska yastığıma takmamı istediği muska. Görüşmede vefk yapacağını falan söylemişti ama araştırdığım kadarıyla vefk bunun gibi bişey değil.

pilelietek

Kayıtlı Üye
iki resim tek muskaya ait. katlanıp üçgen halinde muska şekline getirilmişti fakat ben faydasını göremeyince açıp resmini çektim. Eğer birşey anlayamadıysanız üzerimde taşımam için verilen muskayı da açıp resmini çekebilirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sormak istediğim aslında, resmî çekerken katını açtınız mı, yoksa katlanmış hali ile mi çektiniz, dikkat ederseniz harfler eksik başlıyor. Bu hali ile de ne olduğu belli de. Acaba birde ortadan kestiler mi diye düşündüm sanki iki ayrı şey gibi görünsün diye. Kısaca elinizdeki a4 gibi bir kağıt ikiye mi bölünmüş ya da siz katını açmadan mı resimlediniz?

Bazı çalışmalar için kullandığımız azimetin bir kısmını içeriyor. Hazır bir metindir. Kişiye özel olarak hesaplamalarla ekleme yaparız. Burda ekleme yapılacak yerler bile
değiştieilmemiş silinmemiş bile

şöyleki buraya şunu yazın diye öylece duruyor.

Üç sayfalık metnin orta kısmı bu. El yazması değil, kağıt hatalı.

Kısaca size ne mi yapılmış? Hiç bir şey

eğitimlerde kullandığımız hazır bir metin çoğaltılıp katlanıp verilmiş.
Ha birde utanmadan çok görünsün diye ikiye de kesilmiş olabilir.

pilelietek

Kayıtlı Üye
Sormak istediğim aslında, resmî çekerken katını açtınız mı, yoksa katlanmış hali ile mi çektiniz, dikkat ederseniz harfler eksik başlıyor. Bu hali ile de ne olduğu belli de. Acaba birde ortadan kestiler mi diye düşündüm sanki iki ayrı şey gibi görünsün diye. Kısaca elinizdeki a4 gibi bir kağıt ikiye mi bölünmüş ya da siz katını açmadan mı resimlediniz?

Bazı çalışmalar için kullandığımız azimetin bir kısmını içeriyor. Hazır bir metindir. Kişiye özel olarak hesaplamalarla ekleme yaparız. Burda ekleme yapılacak yerler bile
değiştieilmemiş silinmemiş bile

şöyleki buraya şunu yazın diye öylece duruyor.

Üç sayfalık metnin orta kısmı bu. El yazması değil, kağıt hatalı.

Kısaca size ne mi yapılmış? Hiç bir şey

eğitimlerde kullandığımız hazır bir metin çoğaltılıp katlanıp verilmiş.
Ha birde utanmadan çok görünsün diye ikiye de kesilmiş olabilir.

Katlama değil ortadan kesilmiş bir kağıt. Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. En azından başka insanların o kişiye gidip umut bağlamaması için artık uyarabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...