Birden fazla vefk yaptırmanın etkisi

Nego

Kayıtlı Üye
Aynı anda 2 tane vefk yaptırmak konusunda fikirlerinizi merak ediyorum. Böyle bir durumda vefkin etkisi artar mı yoksa tam tersi etkisiz hale mi gelir?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Birden fazla Vefk yapılması bir sorun yaratmamaktadir. Vefk in tasinilmaya başlandığı vakit yapılması gerekenleri harfiyen uygular dikkat ederseniz başarılı bir sonuç alırsınız.

Nego

Kayıtlı Üye
Peki aynı şey için 2 farklı kişi tarafından 2 ayrı vefk çalışması yapması herhangi bir sorun oluşturur mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İki ayrı kişiye iki vefk yaptıracak kişinin baya bir maddi durumunun iyi olması gerekir. Eğer değilse bu birinci sorundur.
İkinci sorun vefkler hadimler ile çalışır aynı konu için niye aynı hadimleri görevlendirelim gereksiz bir şey olur.
Tabi vefkden kastınız tılsım ise cevaplar değişir.

Nego

Kayıtlı Üye
Maddi anlamda çok çok uçuk rakamlar değil :( Bu işlemler için ortalama rakamın ne olması gerekir? Şüphe duymayı gerektirecek taban fiyatı nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Amaca göre değişir. Diyelimki kişi kendine yapacak. Emek karşılığı olmayacak . Konu da bir başkasını etkilemek de Yok diyelim. Çünkü o çalışmalar daha maliyetli.

En düşük süreli bir çalışması olsun yani 7 gün diyelim.

Mürekkep hazır varsayalım.
bazı malzemeleri doğadan kendimiz elde ettim diyelim.

tek bir hadim ve tek bir Esma kullandığımızı ve en düşük Vefki yaptığımızı varsayalım.

1260 lira tutacaktır.

Nego

Kayıtlı Üye
Çok teşekkürler. kandırıldığımı anlamanın dayanılmaz hafifliğini huşu içinde yaşayayım o zaman :eek:fftopic: