Uzaylılar ve Ufolar

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Haber sayfasında okuduğum bir haberi paylaşmak istedim..
Eski Kanada Savunma Bakanı zat '82 farklı türden Uzaylının aramızda dolaştığını' iddia ediyor. Fotoğraf ve videolarla da kanıtladığını iddia ediyor.
Önceden açmış olduğum Anunnakiler konusunu destekler nitelikte bir haber... Link vermek yasak olduğu için alıntı yaptım..

Belgelerle açıklama yaptı Eski Kanada Savunma Bakanı Paul Hellyer'e göre şu anda gezegenimizde temas halinde olan 82 uzaylı türü dolaşıyor.

Hellyer uzaylıların gizlice aramızda yaşadığını iddia etti.

Hellyer, açıklamasında elindeki fotoğraflar ve yayınladığı videolarla kanıtladığını belirtti. İlk kaynak, uzaylılar tarafından kaçırılanlar, onlarla temas kuranlar ve UFO olgusuna ilk elden şahit olanları gösteriyor.

İkinci kaynak ise eski askeri personeller, hükümet yetkilileri ve emekli olmuş bilim adamlarını ele alınıyor. Üçüncü kaynakta ise dünyadaki çok sayıda hükümet tarafından gizlendiği iddia edilen sözde belgeleri işliyor. (Alıntı)

Sizce haberin doğruluğu ne kadardır ve önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Canada savunma bakanı resmi bir şekilde bunu kanıtlamış olup konferans kayıtlarının videoları kamu ve halka sunulmuştur. Gerçekler bir yere kadar gizli kalıyor

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Fazla bir şey yazmak istemiyorum dostum bu haberin yarısı doğru yarısı yalan yanlış dünya dışı varlıklar iyiler yani dostlar düşman değiller gayeleri maksatları kötü değil tabi kötüleri de mutlaka var nasıl ademoğullarında varsa onlarda da var kötü düşman ırklar ama çoğu dost iyi eğer temas kurmak istersen hislerin kuvvetliyse telepatik bağın açıksa yoğunlaşarak başarabilirsin garantilik ver dersende medyum derim ama çok çok ehil üstat bir medyum bulmalısın bu iş için öyle fal tarot yıldızname bakan cinlerin kuklası oyuncağı olmuş kendini medyum zanneden kişiler değil asla değil gerçek bir medyum hoca bulmalısın tavsiye yaşı 70 75 arası olan hocaları araştır bul tani bunun içinde kesenin ağzını sınırsız açmalısın dünya dışı varlıklarla temas kurmak çocuk oyuncağı bir iş değil şakaya gelmez o yüzden yaş tahtaya basmamalısın ben çok iyi bir medyum buldum bakalım akıbet ne olacak ya devlet başa ya kuzgun leşe ama şu varki temas sağlasam sağlasak bile fiziki temasıda telepatik temasıda bünyemiz kaldıramayabilir yani hem ruhen hem fiziken çok çok yıpranıcaz onları frekansları enerjileri ademoğullarını güneşin bir dondurmayı erittiği gibi eritir hoşçakal.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Takip ettiğim bilimsel yayın organlarından uzaylılara dair bir paylaşım görmediğim müddetçe katiyen kaale almadığım konulardan biridir uzaylılar.Çünkü işin içinde büyük ölçekte bir para dönüyor. Nasıl derseniz şöyle. Öncelikle bir uzaylı ekolü oluşturuyoruz sonra bunu pazarlayabileceğimiz ,insanlara ittire kaktıra yedireceğimiz alanları arayıp buluyoruz.
Bulduk sektörü mesela sinema; Uzaylılara dair yıllardır atılan yemi yiyen halkı bu filmde işlediğimiz konuyla iyice avuç içine alıyoruz.Filmde bilimsel araştırmalar kullanılarak gerçeğe ve mantığa en yakın senaryoyu kurgulayıp kişinin filmden çıktıktan sonra "tabi ya neden olmasın çok mantıklı ben inanıyorum yani" demesini bekliyoruz ve o adam bu lafları söylüyor.
Uzaylılar hikayesinde anlatılan üst akıl aslında bu planı yapan adam çünkü sen atıyorum istanbulda sinemaya izlemeye gittiğinde 25 tl sinema 25 tl ıvır zıvır alacaksın sonra sinemadan çıkınca karnın acıkacak hemen orda en leziz yemekleri satan mekanlar önünde dizilmiş olacak 25 tl yemek yiyeceksin d&r ye girip uzaylılarla ilgili reyonu görüp bir kitap alacaksın hazır avm'nin içindesin bide orda sana sunulan görsel şölenin rehavetine kapılarak cüzdanı iyice boşaltacaksın. Sen avm'den uzaylıların varlığına inanarak ayrılırken Üst akıl insan oğlunun aptallığını esas alarak yeni planını geliştirecek.

Uzaylılar var ve hepsi bizden üstün hepsi bizi öldürmek bizi yönetmek bize bizim korktuğumuz şeyleri yapmak istiyor , serbestçe aramızda dolaşıyorlar ama biz bunu bilemiyoruz kılıktan kılığa giriyorlar ama anlayamıyoruz insanları kaçırıp üstünde deneyler yapıyolar ama bunu yaptıklarından bile haberimiz olmayacak kadar aciz ve farkındalık yoksunuzu yaratıklarız evrendeki en zayıf en akılsız en kalitesiz en beceriksiz en az gelişmiş hatta gelişememiş tek ırk biz oluyoruz.
Birileri kendine bu sıfatları layık görürmü bilmiyorum ama ben görmüyorum ve uzaylı zırvalığına inanmıyorum.

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Takip ettiğim bilimsel yayın organlarından uzaylılara dair bir paylaşım görmediğim müddetçe katiyen kaale almadığım konulardan biridir uzaylılar.Çünkü işin içinde büyük ölçekte bir para dönüyor. Nasıl derseniz şöyle. Öncelikle bir uzaylı ekolü oluşturuyoruz sonra bunu pazarlayabileceğimiz ,insanlara ittire kaktıra yedireceğimiz alanları arayıp buluyoruz.
Bulduk sektörü mesela sinema; Uzaylılara dair yıllardır atılan yemi yiyen halkı bu filmde işlediğimiz konuyla iyice avuç içine alıyoruz.Filmde bilimsel araştırmalar kullanılarak gerçeğe ve mantığa en yakın senaryoyu kurgulayıp kişinin filmden çıktıktan sonra "tabi ya neden olmasın çok mantıklı ben inanıyorum yani" demesini bekliyoruz ve o adam bu lafları söylüyor.
Uzaylılar hikayesinde anlatılan üst akıl aslında bu planı yapan adam çünkü sen atıyorum istanbulda sinemaya izlemeye gittiğinde 25 tl sinema 25 tl ıvır zıvır alacaksın sonra sinemadan çıkınca karnın acıkacak hemen orda en leziz yemekleri satan mekanlar önünde dizilmiş olacak 25 tl yemek yiyeceksin d&r ye girip uzaylılarla ilgili reyonu görüp bir kitap alacaksın hazır avm'nin içindesin bide orda sana sunulan görsel şölenin rehavetine kapılarak cüzdanı iyice boşaltacaksın. Sen avm'den uzaylıların varlığına inanarak ayrılırken Üst akıl insan oğlunun aptallığını esas alarak yeni planını geliştirecek.

Uzaylılar var ve hepsi bizden üstün hepsi bizi öldürmek bizi yönetmek bize bizim korktuğumuz şeyleri yapmak istiyor , serbestçe aramızda dolaşıyorlar ama biz bunu bilemiyoruz kılıktan kılığa giriyorlar ama anlayamıyoruz insanları kaçırıp üstünde deneyler yapıyolar ama bunu yaptıklarından bile haberimiz olmayacak kadar aciz ve farkındalık yoksunuzu yaratıklarız evrendeki en zayıf en akılsız en kalitesiz en beceriksiz en az gelişmiş hatta gelişememiş tek ırk biz oluyoruz.
Birileri kendine bu sıfatları layık görürmü bilmiyorum ama ben görmüyorum ve uzaylı zırvalığına inanmıyorum.

İlahi sen çok yaşa emi güldürdün beni :) :) :) :) :) :) bu yazdıkların nedir böyle allah aşkına psiklg bile idrak etmekte zorlanır hislerin biraz ama biraz kuvvetli olsaydı böyle yazmazdın 6. hissi kuvvetli olan insanlar dünya dışı varlıkları algılarlar emin ol yakalarlar emin ol 😉

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Psikolog olan birine benim söylediklerimden ve kendi söylediklerinden bahsedip hangisini idrak etmekte zorlandığını çok rahat analiz edebilirsin.
Bak 6.hissim o kadar kuvvetli ki adamın sana bakarken ki yüz ifadesini şimdiden görebiliyorum.
Hadi selametle

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Psikolog olan birine benim söylediklerimden ve kendi söylediklerinden bahsedip hangisini idrak etmekte zorlandığını çok rahat analiz edebilirsin.
Bak 6.hissim o kadar kuvvetli ki adamın sana bakarken ki yüz ifadesini şimdiden görebiliyorum.
Hadi selametle

yanlıştasın dostum yanlışta geçeklere uyanmalısın

yardan geçti

Kayıtlı Üye
İş
Denizci
Dünya dışı yaşam var. Kesinlikle var. Ama Dünya'nın dışında :)
Bu baya eski bir mevzu diye biliyorum canada lı bakanın acıklaması

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tartışma konumuz uzaylıların var olup olmadığı değil ki.. İçimizde yaşayıp yaşamadıkları. Ben uzaylıların varlığına inanıyorum daha doğrusu insan dışı varlıkların, yaratıkların olduğuna inanıyorum. Nedenini soracak olursanız geçmişte insan dışı varlıklarla ilişiği olmuş insanları tabletlerde,kitabelerde hatta iskeletlerini bile biliyoruz görüyoruz... Bahsettiğim varlıklar cinler değil,cismi olan varlıklar. Nitekim zamanında Adolf Hitler ve Naziler dünya dışı yaşamla Ufolarla vs şeylerle ilişki halindeydi ve onlarla birlikte teknolojiyi geliştirdiler.. Aynı zamanda Hitler zamanında Vril Kızları vardı ve hitler savaşta mağlup olunca esrarengiz şekilde kayboldular...

Daha öncesindede Anunnakiler adlı ırkında insanlarla ilişiği bulunduğu hatta 2.Türeyiş zamanında yani Hz.Nuh'un da bu ırkla ilişkisi olduğu Tevrat'ta yazıyor.
((Tahrif edilmiş kitap benim inancım olmaz diyen arkadaşlara saygım sonsuz ama birazcık tefekkür etmelerini rica ediyorum sadece))

Saygılar..

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Yaklaşık bi 10 sene önce boğaziçi üniversitesinde okuyan bir öğrenci sırf şaka olsun diye CONTORİUM isimli bir element uydurdu ve bu sansasyon etkisi yarattı nerdeyse videoyu izleyen herkes anında yemi yutuyordu ve üzerinden 5-6 sene geçmesine ve aslında şaka mahiyetli yapıldığı ortaya çıkmasına rağmen insanlar inanmaya devam etti. Aynısı bu uzaylılar mevzusunda da defalarca oldu fakat insanlar yine körü körüne inanmaya devam ediyor. Bu konunun altına halen inanılan ama aslında çoktan çürütülmüş komplo teorileriyle ilgili makaleler paylaşabilirim.

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yaklaşık bi 10 sene önce boğaziçi üniversitesinde okuyan bir öğrenci sırf şaka olsun diye CONTORİUM isimli bir element uydurdu ve bu sansasyon etkisi yarattı nerdeyse videoyu izleyen herkes anında yemi yutuyordu ve üzerinden 5-6 sene geçmesine ve aslında şaka mahiyetli yapıldığı ortaya çıkmasına rağmen insanlar inanmaya devam etti. Aynısı bu uzaylılar mevzusunda da defalarca oldu fakat insanlar yine körü körüne inanmaya devam ediyor. Bu konunun altına halen inanılan ama aslında çoktan çürütülmüş komplo teorileriyle ilgili makaleler paylaşabilirim.

Farklı görüşleri okumak isterim özelden gönderebilirseniz sevinirim...

@Selenit Türklere veya Türkiyedekilere Uzaylılığı yakıştıramadığınız için olabilir =)

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Bence de aramızdalar. Ama uzaylı olduğunu bilmeden insan bedeninde doğuştan var olan yıldız insan olayına inancım çok yok. Cidden uzayda doğup büyümüş insanlığı araştırmak adına sonradan dünyaya gönderilmiş uzaylı türlerinin aramızda olduğuna inanıyorum. Nedense hep daha serin iklimli ülkelerde yaşadıklarını ve Türkiyede hiç olmadığını düşünüyorum bu kısmı niye böyle hissediyorum hiç fikrim yok.

HELAL olsunn bea yazdıkların o kadar doğru o kadar benlik ki tekrardan helalll türkiyede de var emin ol ..:)

asterix

Kayıtlı Üye
undan iyi kanıt olmaz top secret belgeleri görmüş kişi konuşmuş.

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Günümüzde olayların aslını öğrenmek o kadar zor ki bütün okuduğum kitaplara haberlere acaba diyerek bakıyorum.. Algı operasyonu mu gerçek mi ayrıştırmak zor oluyor.

unseelie

Kayıtlı Üye
Adamın ne çıkarı var ki yalan söylesin? Bildiğimizi sandığımız doğrulara o kadar sıkı sıkıya tutunmuşuz ki aykırılık bizi korkutuyor. Tüm evrenin bir simülasyon olma olasılığı bile varken hala daha yalandır uzaylı yoktur varsa da bizi takmaz demek o kadar... saçma ki.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Başka gezegenlerde biyolojik varlıklar elbetteki vardır. Sınırsız evrende bir tek bizim olamamız düşüncesi fazla egoistçe.
Mesele başka gezegenlerde biyolojik bir yaşamın olup olmaması değil. Bizimle beraber gizli bir şekilde yaşıyorlar mı?
Bizden daha Zeki bir ırk var mı ve dünyamıza geliyor mı?

Ezoterik tarih dünya dışı yaşam formlarının dünyamıza geldiği ve Insan ırkına bir çok konuda bilgi verdiği yönümde.
Günümüzde hala devam ettiğine dair pek çok belge mevcut herkes birbirini yalanlanma derdinde.

Bir şeye kesin yoktur demek benim anlayışıma ters, evrende herşeyin mümkün olabileceğini net bir şekilde görebiliyoruz.

Birden fazla devlet görevlisi dünya dışı zeki varlıkların olduğundan bahsediyor. daha bakalım neler çıkacak göreceğiz.

Bir endüstri için illa ki bir sansasyonel haber oluşmaya gerek Yok bir algı yaratmaya da gerek Yok. Üretimi belirleyen pazarı hazırlar.

Şuan ihtiyacımız olmayan ve aldığımız yüzlerce şey sayabilirim bir aldı operasyonuna da gerek duymadan basit 10 saniyelik reklamlarla bunu
zaten yapıyorlar. İnsan beynine yerleşmesi işin bir kaç duyuya hitap etmesi ve sık tekrar edilmesi yeterli.

olmayan bir şeyi oluşturduklarını düşünmüyor, olan bir şeyi biraz abartıkları da kesin.

O-A

Kayıtlı Üye
Sizlerinde fark edebileceği üzere, Sayın Urum

Cok doğru tespitlerde bulunmuş; katılıyorum.

En Derin Saygılarımla...

mabedist

Kayıtlı Üye
Adamın ne çıkarı var ki yalan söylesin? Bildiğimizi sandığımız doğrulara o kadar sıkı sıkıya tutunmuşuz ki aykırılık bizi korkutuyor. Tüm evrenin bir simülasyon olma olasılığı bile varken hala daha yalandır uzaylı yoktur varsa da bizi takmaz demek o kadar... saçma ki.
Konuşmasında kendi yazdığı "Tünelin Sonundaki Işık" kitabından bahsetti. Yeteri kadar açıktır sanırım. Kötü niyeti olmayan bir insan olabilir, bilgim yok. Ne olduğu belirlemeyen uçan cisimlerin hepsinin dünya dışı varlıklar tarafından yapılmış olması gerekmiyor. "UFO gördüm" diyen bir kişinin ifadesi "belgeli kanıt" olmaz.Kişisel deneyimler iddiadan öteye gitmediği için kanıt niteliği taşımaz. Bu iddialar gerçek olabilir mi ? Olabilir. Ama ortada kanıt olmadığı sürece inanmamız için bir sebep yok. Yani inanmamanın da saçma bir yönü yok. Kesin yoktur demek ayrı tabi.

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu olaya birde şu pencereden baksak ;
Şimdi Trump geldi eyvallah.. Sonra haberlerde Trump NASA'ya yalan yanlış haberler yaptıkları için ödeneği azaltma kararı aldığını açıkladı.. Üstüne daha da üstüne düşülen mavi ışık (blue beam) projesi var. Kısaca Mavi Işık Projesi Kişi neyi nasıl görmek istiyorsa onu öyle görmesi veya göstertirilmesi... Yani kurtarıcı mı bekliyoruz kurtarıcı göreceğiz, mehdi mi bekliyoruz mehdiyi göreceğiz algılayabildiğimiz kadarıyla...

Neticede asıl meselemiz gerçek dünya dışı varlıkların aramızda yaşayıp yaşamadığıdır.. Bence dünya dışı varlık gördüm diyen birisi birinci el kaynak olabilir.(belli bir amaca hizmet etmiyorsa, objektif ise) Bazı okuduğum kaynaklara göre bazıları himalaya dağlarında, yer altında vs. gizli yerlerde ikamet ediyorlarmış ne kadar doğrudur bilemeyeceğim ama mantıklı da geliyor, olabilir yani.. O kadar esrarengiz yer var ki.. Mısır'da ki piramitleri ele alıp beyin fırtınası yapacak olursak muazzam bir işçiliği görürüz ve şuan ki teknolojiyle o zamanın teknolojisini karşılaştıracak olursak paradoks ortaya çıkıyor...