unutmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesm29

Kayıtlı Üye
Kötü bir durum. Nietzsche Ağladığında isimli filmde sizinkine benzer bir sorun görmüştüm. Josef Breuer adlı psikanalist bu sorunu hipnozla çözüyordu. Muhtemelen sizde de işe yarar.
.
bu filmi izlemeliyim ama hipnoz fiyatlarıda el yakıyor Allah beni çok fena şekilde deniyor sabrımı bilmiyorum nereye kadar dayanırım :(

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
unut onu. dön ve git. daha da acı çekme.

enesm29

Kayıtlı Üye
unut onu. dön ve git. daha da acı çekme.
.
ayşe hanım :( peki ya benim kaderimdeyse diye düşünmeden edemiyorum
insan kaderindeki bi şeyi geri çevirebilirmi ? böyle birşey mümkün mü acaba yada kaderindeyse bile yıllar sonra bile olsa beni bulma ihtimali varmıdır

mythereina

Kayıtlı Üye
O kişi senin kaderindeyse zaten döner dolaşır yine sana gelir. O yüzden ayırmaya çalışmak vb şeyler yapman sana sadece kötülük getirir. Ama şu durumda bırakman daha doğru. Bir insan gerçekten seviyorsa herşeyi göze alabilir ben böyle düşünüyorum. Ben çok sevdiğim biri için elimden gelen fedakarlığı yaptım, yine olsa yaparım. O kişi de sizi gerçektem sevseydi şuan bu konuyu açma gereği bile duymazdınız. Nişanlısını üzmek istemiyormuş peki sorarım sana şu içinde bulunduğunuz durum üzücü değil mi? Çok tutarsız söyledikleri yaptıkları birbirini tutmuyor. Benim tavsiyem uzaklaşmandan yana. Gerçekten uzaklaşmadan bilemezsin. Gerçekten isteyen seven biri evli bile olsa ayrılıyor buna çok rastladım, duydum. Ne kadar doğru yanlış tartışılır.

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
kader sizi zaten karşılaştırmış, sınamış ve sınavınızı verememişsiniz. birlikte değilsiniz, hepsi bu. zorlamaya, diğer üçüncü kişiyi aciz duruma düşürmeye gerek yok, şerefinle kal, dön ve git arkadaşım. zorlamak sadece gözyaşı getirir hepinize, yazık, gerek yok, yaşatma bunları ne kendine nede de başka kimseye. o kişi yarın bugün evlenecek, kopamayacaksınız, gizli kaçak görüşmeler ayda yılda bir devam edecek, yürekler yanacak içten içten. ufuk çizgizgisinde birbirinizi görecek ama yanınızdaki insanlara bahsedemeyeceksiniz. ileriyi gör, vaz geç, böyle bir kader yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...