Tebbet suresi

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Değerli dostlar uzaktan duyduğum bir bilgiyi sizlere danışmak istiyorum. Bir kişi yüzünden hayatımda olmayacak derecede sıkıntılı sorunlar yaşadım basta belirtiyim yani bu bir sevgili olayı değil kişi gerçekten piskolojik olarak beni dağıttı ve sonunda annemin babasından kalma evimi bile zararına satmak zorunda kaldım. İnanın şahsım adina intiharı bile düşündüm. Rabbime niyet edip o kişinin gerçekten rabbim tarafından cezalandırılmasını istiyorum . Amacım buyu değil duanın gücüne inanan biriyim.Çok değer verdiğim bir dostum 1000 adet tebbet suresi okumam gerektiğini söyledi ve bunu yapmak istiyorum ama bunun bir zamanı bir kuralı varmıdır bu konuda beni bilgilendirebilirseniz inanin sizlere minnettar olurum . Şimdiden zaman ayirip yazımı okuyan ve cevap verecek olan dostlardan allah razi olsun.

deadsilence

Kayıtlı Üye
Ben denemiştim malüm kişi hayatımdan tamamen çıktı, başına herhangi bir olumsuz durum gelmedi bildiğim kadarıyla belkide gelmiştir :D, bundan önce böyle şeylere inanmazdım ama en olmayacak şekilde dileğim gerçekleşti. Ben 1000 defa felan okumadım içten dileklerimle okudum. Gerçekten haklıysanız deneyin.

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Üstadim tecrübenizi benimle paylaştığınız için tesekkur ederim cok sagolun. İnşallah rabbiminde izni sizlerinde vesilesi ile bende bu kişilerden kurtulurum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tehlike duyulan anda okunduğunda belayı def eden bir dua bence okumalısınız böyle bir etkisi var. Bin tane okunacaksa ve aksi belirtilmemişse aptesli bir şekilde gece 12:30 dan itibaren bir gece de okuyabilirsiniz. Gece okunan dualar daha etkili oluyor.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Evet bilgiler doğrudur fakat dikkat edilmesi gerekilen bir nokta vardir, Tebbet suresi büyü içinde kullanılmaktadır. Zira siz sadece bir kişi için okur iseniz bu büyüye yakın bir işlem olmaktadır. Bu uygulama da sadece bir kişi üzerine okunacak ise dikkat edilmesi gerekilen bir nokta vardır dua niz size geri dönebilir.
Karşıdaki kişinin bu işler de ki uyumu yahut Allah katında sizin karşınızda haklı ise dua niz size geri döner.
Tebbet süresini besleme ile okumalısınız Egerki besmelesiz okur iseniz bu büyüye girmektedir.
Baska bir dua üzerine yogunlasmanizi tavsiye ediyorum; bir müslüman evladına her ne hasıl ile zarar vermiş dahi olsa 1000 defa okunmasi karşıdaki kişinin hayatını helak eder en ıyisiyle sakat bırakır... Boyle bir ceza için rabden istenmesini onermemekteyim. Şöyle ki karşıdaki kişi size kötülük yapıyor size acı çektiriyor ve bunun karşılığında siz hiçbir kötülük yapmadığından eminsen oku. Fakat tereddüt de isen okuma. Sebebi şudur senin okuduğun dua bitiminde yanındaki melek te amin der.
Sayısı konusunda kesinlikle emin değilim. Bir kişiye bu kadar yük verilmemelidir zaten işin doğrusu o kişi 100.dua da cezalandırılır ve siz okumaya devam eder 900defa daha okursaniz bu okuduğunuz fazladan olan sayı size geri dönecektir.

O yüzden sayıyı az tutmanızda fayda vardır. Yahut başka bir dua ile yardım talep edebilirsiniz

deadsilence

Kayıtlı Üye
Evet bilgiler doğrudur fakat dikkat edilmesi gerekilen bir nokta vardir, Tebbet suresi büyü içinde kullanılmaktadır. Zira siz sadece bir kişi için okur iseniz bu büyüye yakın bir işlem olmaktadır. Bu uygulama da sadece bir kişi üzerine okunacak ise dikkat edilmesi gerekilen bir nokta vardır dua niz size geri dönebilir.
Karşıdaki kişinin bu işler de ki uyumu yahut Allah katında sizin karşınızda haklı ise dua niz size geri döner.
Tebbet süresini besleme ile okumalısınız Egerki besmelesiz okur iseniz bu büyüye girmektedir.
Baska bir dua üzerine yogunlasmanizi tavsiye ediyorum; bir müslüman evladına her ne hasıl ile zarar vermiş dahi olsa 1000 defa okunmasi karşıdaki kişinin hayatını helak eder en ıyisiyle sakat bırakır... Boyle bir ceza için rabden istenmesini onermemekteyim. Şöyle ki karşıdaki kişi size kötülük yapıyor size acı çektiriyor ve bunun karşılığında siz hiçbir kötülük yapmadığından eminsen oku. Fakat tereddüt de isen okuma. Sebebi şudur senin okuduğun dua bitiminde yanındaki melek te amin der.
Sayısı konusunda kesinlikle emin değilim. Bir kişiye bu kadar yük verilmemelidir zaten işin doğrusu o kişi 100.dua da cezalandırılır ve siz okumaya devam eder 900defa daha okursaniz bu okuduğunuz fazladan olan sayı size geri dönecektir.

O yüzden sayıyı az tutmanızda fayda vardır. Yahut başka bir dua ile yardım talep edebilirsiniz

Belirttiğiniz gibi bir insanın 1000 kere belasını istemek çok şeytani birşey. Ben belirtmeyi unutmuşum inançlı bir insansanız mutlaka Besmele ile okuyun. İçinizde az birşey şüphe varsa okumayın vebale girmeyin.

Sessizferyad

Kayıtlı Üye
Değerli dostlar zaman ayırıp okuma ve cevap verme nezaketinde bulundugunuz için inanin sizlere minnetarim.Allah hepinizden razi olsun duayı en kısa zamanda okuyacağım ve yaşadığım bir tecrübe olursa burdan paylasacagim. Rabbim hepimizi zalimin zulmunden korusun.

Asag2

Kayıtlı Üye
Bitane medyum bana karabiberle yanında birşey daha verdi tavada yakmam için ve eşimin ve annesin ismini soylicekmisim 11 gün boyunca geri gerçekmiş doğruluğu nedir acaba yapsam başıma dert alirmiyim

ruhname

Kayıtlı Üye
Bitane medyum bana karabiberle yanında birşey daha verdi tavada yakmam için ve eşimin ve annesin ismini soylicekmisim 11 gün boyunca geri gerçekmiş doğruluğu nedir acaba yapsam başıma dert alirmiyim
Onu bilmem ama yapacağınız işlemin bir büyü olduğunu bilmelisiniz.

Asag2

Kayıtlı Üye
Birtane muska ve sirkeli sular var elimde birde karabiberler işte nasıl kurtula bilirim onlardan