Göz perdem açılıyor olabilir mi?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ve günaydın. Forumun eski sayılabilecek üyelerinden biri olmaktan ziyade ilk günkü gibi cevap arayışları olan biri olarak karşınızdayım. Hikayemi yine eski arkadaşlar az çok duyup okumuş bazıları ile özelden konuşmuşuzdur yazılanlar dışında. Çok detaya girmek istemiyorum çünkü detayları ara ara anlattım. Özet geçiyim ailemde ki herkes cinlerle irtibat sahibi idi annem bir cin padişahıyla evliydi sonradan zor da olsa bozuldu babama bir hocadan geçme yüzlerce cini vardı bir süre kullandı sonra onu, bizi kısacası hayatımızı kötü etkiledi o da zor da olsa uzaklaştı ve ben. Doğumumdan itibaren içlerinde oldum. 4-5 yaşlarında babam cinlerle konuşurken duvarlara bakıp görmeye çalıştım hiç bir zaman o anlardan korkmadım. Annem bakmamı dinlemeye çalışmamamı söylese de o boyutu belki bir çok insanın korkacağı zamanda ben bağlanmıştım. Zaman ilerledi rüyalarımda gördüm, internet üzerinden yazılı kaynaklarla çağırma girişimlerinde bulundum sesler oldu rüyalar gelişti vs. derken gelecekten olaylar görmeye başladım. Gördüğümde birilerine anlattım teyit edilmesi için gerçekleştiğini izledik. Rüyamda x bir yere gitmem söylendi uyanır uyanmaz çalıştığım iş yerinden rapor alıp o yere gittim bir akraba diyelim şans eseri(değil) medyumun birisi çıktı geldi. Tamamen yalancı bir medyum. Neyse foyasını ortaya döktüm diyelim yine detaylarını mesajlarımda anlattım. Arkadaşlar kısacası aklınızda bunları okurken psikolojik sorun, merak, vb düşünceler bulunmasın. Uzun bir süredir fal bakıyorum bu şekilde geliştirmeye ve cevap almaya çalışıyorum. Ayahuasca vb deneyimlerle görülerim olmuştu tabi etkisi boyunca derken son 1 haftadır herhangi bir yerde birilerini görüyorum. Göz yanılsaması gibi. Biraz önce odadan bir şey geçti gibi şu örneği vermem doğru olur kartal düşünün onun bedensiz hali siyah bir bulut diyebilirsiniz büyüklüğünden bahsediyorum ilk gördüğümde o boyut ileriden gelip arka tarafıma geçtiğinde çok kısa bir süreliğine karanlık oldu sonrasında geçti. Çok nadir sesler duymaya başladım fakat çok nadir. Aile bireylerinden birinin seslenmesi gibi. İnsana benzer birini görüyorum fakat sürekli yüzleri giyimleri kapalı çarşaf örneği doğru olurdu tabi ben dikkatimi verinceye kadar kayboluyor. Hayata bakış açım meslekler, para vb isteklerden çok uzakta. Cinler ve diğer varlıklarla iletişimi elime alıp dünyadaki sistemi gücüm yettiğince değiştirme gayretindeyim yine uzun bir süredir. Bu konuda eleştirmenizi istemiyorum çünkü hakkımda bildiğiniz kadar bilmediğiniz bir ton şey var. Birden düşünmeye yada yapabileceğimi düşünmeye başlamadım. Soru şu 20 yaşıma yıl olarak girdim fakat göz perdesi daha küçük yaşlarda açılıyor diye biliyorum. Fal bakımım süresinde cinleri görenler, musallat olayını anlatan insanları dinledim, yardım etmeye çalıştım bazıları ciddi bir psikolojik sorun haline getirmiş ne yazık ki bazıları da kullanılıyor ve tam anlamıyla farkında değil. Hissiyat konusunda büyü, muska vb uygulamaları hissedip çözebiliyorum tamamen doğaçlama. Bu konuda hiç bir dua vb bilgi gereksinim yok. İçimden geçenlerle ulaşıyorum diyelim sonuca ve bunu aslında istemiyorum. İpler hala istediğim gibi elimde değil. Dini görüşüm müslüman değilim sebebi tamamen yaradanın emirlerinden işimi geleni uygulayıp işime gelmeyenlerle onun karşısına çıkmak istemiyor olmam ve bazı konular da akıl karışıklıklarım var ve bunu zamanı gelince kitap halinde anlatmayı düşünüyorum fakat ilk önce kendi gözümde gerekli mertebeye ulaşmam gerekiyor. Hazır anlatmışken bir kaç sorum olacak sizlere. Cin musallatı yaşayanlar varsa aranızda uyku da ilişkiye girme, uyuyamama yada uyanamama, vb onlarca madde yaşanırken gündelik hayatınızda hissiyatınız nasıldı. Yani ruh halinizden ziyade size bu musallatın artı ve eksileri nelerdi. Şuna inanıyorum her birimiz inanan ve inanmayan cinler tarafından en az bir kere sınanır ve iradesi ya devam ettirir yada bitirir bazılarında bağışıklık kazanması da diyebiliriz ama bundan korku duymayan insanlar da vardır aramızda ne gibi konularda + sağladılar. Sonrasında ne oldu devam mı ettiler yoksa bir şekilde cin uzaklaştı, siz uzaklaştırma uygulamaları yaptınız yada bir süre sonra psikolojiden ibaret olduğunu sandınız. İkinci bir sorum bu musallatın dışında olacak görme olayınız nasıl gerçekleşti. Aranızda bakım yapan insanlar var x bir kişi örneği ile anlatabilirler burada saklanmayacak ne varsa saklamayı ders edindik kendimize en azından yararlanalım bilgiden. Kendi isteğinizle görenlerden özellikle bu konuda bilgi almak istiyorum nasıl oluyor. İnsan sureti, kendi özellikleri ile misal odanızda otururken gözünüz gördüğü ve kulağınızın duyduğu şekilde mi oluyor yoksa hissiyatın gelişmiş hali mi? İkisi de olabilir fakat detaylara ihtiyacım var umarım anlatabilmişimdir. Nasıl çağırdınız, ne yaptınız bölümleri yok yazımda. Tamamen forum kurallarına uygun, herhangi x bir kişi için olumsuz durum yaratmayacak bir konu. Gönül rahatlığı ile anlatabilirsiniz. Ve bilgisi olmayan, x bir yerden okumuş kişiler bu googleye cin musallatı yazdığında çıkan sonuçları buraya aktarmak da dahil yada x bir kişinin anısı bunlara ihtiyacım yok. Kişisel birikimleri istiyorum ki yaşadığımı bir kılıfa oturtabileyim ve buna benzer olaylar yaşayan arkadaşlar varsa gerekli cevapları kolay bir şekilde bulabilsinler akılları karışmadan. Teşekkür ederim ve kendinize iyi bakın

Akhenaten

Kayıtlı Üye
Sizi bilmem ama benimki yazıyı okumaya çalışırken resmen kapandı. Şunu karınca duası gibi yazmak yerine paragraf paragraf ayırarak yazsaydınız da okuyabilseydik daha iyi olmaz mıydı?

Ori

Kayıtlı Üye
Lütfen sizi rahatsız eden konuları şikayet butonuyla bildiriniz. Konuyu tartışmaya itecek söylemlerden kaçınalım.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Anneniz ve babanız böyle bir konuda size yardım etmeyi red mi ediyor ki böyle bir forumda böyle bir uslupla-sanki insanlar size hizmet etmeye mecburlarmış gibi 'sıradaki' diyerek- varlıklar, anlaşmalar-temaslar konusunda kişisel birikim istiyorsunuz ? Ki bana göre bu düpedüz saflıktır.Bu olayların içinde olanlar bilir ki varlıklar ifşa olmak istemezler, haliyle kimse iki üç ayırt edici özellikten-belli başlı şeylerden veya basit çalışmalardan fazlasını vermeyecektir/veremeyecektir.
Aileniz bir zamanlar bu işlerin içindeyse bırakmış olsalar dahi en büyük yardım size onlardan gelecektir.
Bildiğime göre göz perdesi denilen şey yani varlıkları görme yetisi sonradan kazanılan bir şey değil.Görüyor olsaydınız çoktandır görürdünüz, buna rağmen bir şeyler görünüyorsa şekildeki gibi bir temas söz konusudur ve bu saatten sonra yetinin gelişmişliği enerji düzeyiniz ile doğru orantılı olacaktır.Basit bir mantık; İletişimde olmak istediğin varlığın frekansına yaklaş.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Varlıklar neden kendini saklıyor gizli tutuyor asıl en büyük safsata bu. Bu düzeni orjinaline çevirmek istiyorum. Teknoloji, zaman ilerledi varlıklar değişti aslında tek değişim sizin değiştirdiğiniz varlıklar oldu. Tarihin başından beri var olan varlıklar bu düzen şuanlarda gizli tutuluyor çünkü öyle isteniliyor denildi. Sizin şahsi bir bilginiz yok siz de konunun dışındasınız zahmet edip yorum yazmasaydınız keşke.

fako

Kayıtlı Üye
asadışı bir iş yapıyorsunuz ve bunu sağda solda anlatırmısınız? Ayrıca edinilen kişisel deneyimler asla paylaşılmaz. Neden paylaşalım? Siz birine sırrınızı anlatsanız yada sadece bir kişinin bilmesini istediğiniz şeyleri o kişinin sizin anlattığınız şeyleri sağda solda söylese ne hissedersin? Ayrıca anlaşmalar katı bir şekilde gizlilik ile sürdürülür çünkü; varlıkar ile insanların teması, keskin bir çizgiyle yasaktır. Şahsen şuana kadar deneyim ve bilgilerimi söylersem gizlilik, insan tarafından bir tercih değildir. Gizlilik talep edilen şartlardan bazılarıdır. Eğer belli bir tecrübe ve bilgi birikimine ulaşırsanız; gizliliğin insanlar tarafından koyulan bir düzen, sistem değil insanlardan talep edilen bir şart olduğunu anlayacaksınız. Ki sizin bilgisiz biri oladığınızı var sayıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anneniz ve babanız böyle bir konuda size yardım etmeyi red mi ediyor ki böyle bir forumda böyle bir uslupla-sanki insanlar size hizmet etmeye mecburlarmış gibi 'sıradaki' diyerek- varlıklar, anlaşmalar-temaslar konusunda kişisel birikim istiyorsunuz ? Ki bana göre bu düpedüz saflıktır.Bu olayların içinde olanlar bilir ki varlıklar ifşa olmak istemezler, haliyle kimse iki üç ayırt edici özellikten-belli başlı şeylerden veya basit çalışmalardan fazlasını vermeyecektir/veremeyecektir.
Aileniz bir zamanlar bu işlerin içindeyse bırakmış olsalar dahi en büyük yardım size onlardan gelecektir.
Bildiğime göre göz perdesi denilen şey yani varlıkları görme yetisi sonradan kazanılan bir şey değil.Görüyor olsaydınız çoktandır görürdünüz, buna rağmen bir şeyler görünüyorsa şekildeki gibi bir temas söz konusudur ve bu saatten sonra yetinin gelişmişliği enerji düzeyiniz ile doğru orantılı olacaktır.Basit bir mantık; İletişimde olmak istediğin varlığın frekansına yaklaş.
Okurken aklımdan geçen cümleyi alıp kendine ilk cümle yapmışsın demek ki aklın yolu bir. Böyle bir ailede doğupta bu soruların cevaplarını internette aramak niye?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Aldığım cevaplar tatmin etmiyor diyelim. Zamanında başarısızlıklarının esiri oldukları için benim de aynı hataları yapacağımı muhtemel görüyorlar aile konusunda bir destek yok. Bu da bende tamamen ters etki yaratıyor birinin başarısızlığı diğerinin de olacağı anlamına gelmiyor konu ne olursa olsun. Gizlilik anlaşmaları vs.. uydurmadan itibaren. Burada anlatılabilecek o kadar konu var ki ruhsal katlar vs.. vs.. kaç kişi orası ile irtibat halinde muamma. Yaşayanlardan cevap istiyorum bilgi sahibi olduğunu iddaa edenler şurada burada yazılıp anlatılanlar değil arkadaşlar. Yoksa her hangi kişisel bir bilginiz yazmayın çünkü anlaşamıyacağınız.

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba ,3 harflilerle ilgili deneyimi olanlardan paylaşım rica etmişsiniz benim maalesef ki çok oldu hatta ailemin beni çocuk yaşta sayılırken hocalara goturmuslugu çoktur.Sizin gibi onları kullanarak biryerlere gelmek değil bundan kurtulmak için çok çabaladım.Yakın zaman önce kendi hatalarım yüzünden yine kendime çektim maalesef korunma dualarıyla uzaklaştırdim kendimden.Allah onları uzak etsin onlardan gelecek yardımda eksik kalsın. Tabii sizin düşüncenize saygim sonsuz. Bende izler birakan psikolojimi bozan kötü deneyimlerdi.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bir çok hoca ve akrabam ilede bu konuda hep ters düşmüşüzdür. Sürekli bir korku, isteksizlik yaşıyorlar. Cinlerden ve şeytandan korktuğumuz kadar yaradandan korksaydık çok daha farklı olurdu herşey. Ben en üstük varlık olduğumuza inanıyorum yeri geldiğinde cinleri de şeytanı da kullanabileceğimizi fakat hangi amaç için olduğu işin bir diğer tarafı. Yani korkanlar korkak şekilde kalabilirler bu konuda. Herkesin kendince haklı sebepleri var bu konudaki bakış açılarının detaylarında. Benimde var.

KuRt176

Kayıtlı Üye
Bir çok hoca ve akrabam ilede bu konuda hep ters düşmüşüzdür. Sürekli bir korku, isteksizlik yaşıyorlar. Cinlerden ve şeytandan korktuğumuz kadar yaradandan korksaydık çok daha farklı olurdu herşey. Ben en üstük varlık olduğumuza inanıyorum yeri geldiğinde cinleri de şeytanı da kullanabileceğimizi fakat hangi amaç için olduğu işin bir diğer tarafı. Yani korkanlar korkak şekilde kalabilirler bu konuda. Herkesin kendince haklı sebepleri var bu konudaki bakış açılarının detaylarında. Benimde var.

Mantıklı cevaplar veriyorsunuz. Lakin bendeki izleniminiz ne aradığını bilmiyor şeklinde. Maksadınız yeteneğinizi geliştirmekse Mısır, Kudüs ve Mekke üçgeni arasında bir seyehat yapmanız faydanıza olacaktır. Kim bilir aradığınızı bulabilir veya sizi bekleyen kristal ile karşılaşabilirsiniz. Halen arafta iseniz ya geri dönün ya da bir amaç için yolunuza devam edin. Tek diyebileceğim bu. Eminim sitedekiler için de bu.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Fal bakımlarına başladığımdan beri bu konuda yalnız olmadığımı biraz daha anladım. Şu konuda bir anlayış 10 kişiden 9 u korkuyor. Korku geçmişte bir karabasan hikayesi, bir cinle iletişim rüya yada şahsi ziyaret yada bir hikayeden gelen korku e günümüz filmleri, dizileri benim bakış açım yaşadıklarımdan ibaret. En çok korktuğum an karşılaştığım ilk andı. Sonrasında korku anlamında gram bir duygum kalmadı ki insanlar olaya sadece cin gözüyle bakıyor. Bize yaradan tarafından gönderilen bir varlıkta olabilecek iken sadece cinlere dayatmak resmin en amatör bakış hali bunu da insanlara hep anlatmışımdır. Bilimde insan beyninin neler yapabileceği az çok konuşuluyor ve yaradanın asıl gerçek yasaklar olarak kullanmamıza olanak olmayan şeyleri zaten mevcut halde farkında olduğumuzu düşünüyorum. Nasıl ki alkol almak haram ise yaşadığın hayattaki sonuca göre günahların siliniyorsa falcılık ve büyücülük benim kanaatimce aynı kefede. Ama daha zoru. Geleceği görebilenlerimiz var fakat bunu varlığa dayatmak benim için bir küfürdür yaradana. Geleceği bence görenler yaradan tarafından bir mesaj olarak alıyor ve o mesajı nasıl değerlendirdiği onun bir sınavı haline geliyor. Gel gelelim ki bunu anlatma kısmı yine zor. Bloglarımda elimden geldiğince yazıp anlatıyorum fakat konu bunlar olunca en bilenimiz en çok bilmeyen aslında. Benim en büyük eksikliğim şahsi, istediğimde iletişime geçememem. Kuşku halim üst boyutta. Her ne kadar kendim yaşadıklarımı, gördüklerimi söylenenleri bir kefeye sıkıştırsam da bir varlık rüyamda, bizzat yanımda olup sana şu konuyu ben söylemiştim der kulağımla duyup gözümle görene kadar ve beni inandırana kadar ben kuşkularımda devam ederim. Aynı şey için gelecekle alakalı görülerimde yaradan tarafından gelecek net bir mesaj içinde geçerli. Yoksa sorgularım. Maddi imkansızlıklarım mevcut. Sözleşmeli erliğe gitmeyi düşünüyorum karşıma maddiyat açısından rahatlatacak bir yol çıkmazsa şayet. Sonrasında artık evimde, yaşadığım şehirde ve gittiğim şehirlerde bir ilaç bulamadıysam muhtemelen dediğiniz gibi seyahetlere başlayacam çünkü yaradanın bizlere öylesine verdiğine inanmıyorum bu yetenekleri diyelim. Şeytanın varoluşu bile bizim için bir nimettir. Nasıl ki tarihler boyunca yöneten ve yönetilen olduysak bu yüzyılda kat ve kat yönetilen konumdayız. İnandığım o kadar çok farklı dal var ki muhtemelen bu yüzden bazı insanlar için kolay olan konu benim için zor. Cinlerin şeytanların şerlerinden gelecek en büyüğü benim en çok güleceğim olacaktır ki zamanla ailemin geçmiş varlık kademelerini tam anlamıyla öğrenince neden ben olduğumu biraz daha anlar hale geldim. Çocukluk yaşlarımda karşımda ilk gördüğüm uzun boylu beyaz sakallı beyazlar içinde bir zattı cinlerden önce. İlk görüm bu olmuş iken sonrasında gelişen olaylar da korkunun en azından ruhani boyutta bir kapı açma kilidi olduğunu öğrendim diyebilirim. Fakat korkusuz olan biri içinde varlıklar o kişiden korkuyor demek doğru olacaktır ki inanın bir çok farklı deneyimlerim ve denemelerim oldu. Varlığı olan kişiler, hocaların üstümde denemeleri anlık sonuçlar. Site yöneticileri bilgi sahibi gibiler de ne yazık ki aynı şehirde değiliz ulaştığım insanlar da 1 ile oldum zannedenler yaradan tarafından mesajlar geldiğine inansam da sonuca götürecek seviyede değil. Varlıklarla iletişimim ancak şahsi bir zarar meselesi olursa ortaya çıkar boyutta ki bu hiç istemediğim bir şey. O yüzden dediğiniz gibi ne aradığımı bilmiyorum çünkü ne ile karşılaşacağımın gram haberdarı değilim. Sadece içine girmeye hazırım konu bu.

KuRt176

Kayıtlı Üye
Müslüman olsaydın Havas ilmi ile ilgilen derdim ama değilsin.
Bahsettiğiniz çözüm gibi görünmüyor. Ayrıca arkadaşın sorununa çözüm olacağını sanmıyorum. Ledün ilminden bahsetseniz belki derdim. Lakin arkadaşın Havas ilmi ile ilgisi yok. Onun arayışı daha başka.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Mantığım evrensel bir dil olduğu. Yani inanan bir varlıkla inanmayana aynı eş değer sözlerin etkileşimi denir gücü mü bilmiyorum adını. Tek bir din ile başka din mensupları insanlara nasıl ki çözüm arayışlarında daha çok yardımdan ziyade kalıplaşan fikirleri üretiyoruz aynı şeyin varlıklarda da geçerli olduğuna inanıyorum. Ben bir insanım. Din, dil ırk ayrımı ile onlarla insan gibi yaşayamam. Aynı şekilde şeytan, cin, demon, melek ve adını bilip söyleyemediğimiz unuttuğumuz bilmediğimiz varlıklarla da geçerli. Dünyanın yaratılışından beri var olan bir varlığa ben müslüman olarak konuşup söz geçireceğime şahsen inanmıyorum. Söz geçermekten kastım tam anlamıyla aklınızda uyanan fikir. En üstün varlık biz iken bizliği çözmemiz gerektiğine inanıyorum. Yaradan ibadet içindir. Bizler büyü yapalım diye kitaplar indirmedi. Bence bir çok dal yanlış havasta bunlardan biri. Yaradandan istemek yerine yazdıklarından ve yarattıklarının yazdıklarından istemek bana çok da sıcak gelmiyor açıkçası. Bir yerlerde büyük oyunun kurbanı olan insanları seziyorum. Belki havas beni çözüme götürebilir bazı konularda belki x bir yazılı kaynak beni sonuca ulaştırabilir fakat bahsettiğim konular sonsuz konular. Cin kontrolü, diğer varlıklarla iletişim bence olması gerekenin aksine olduruluyor. Umarım bir gün gereken gerçek cevapları kendimde bulur sizi de bilgilendiririm.

boristanblue

Kayıtlı Üye
Çok bilen yanılır dostum, yavaş yavaş sorsan konuları ayırsan da bu kavram karmaşasından kurtulsan.

Açıkçası ne öğrenmek ve neyi anlatmaya çalıştığını anlayamadım.