666 Rakamı ve Rüyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deadsilence

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar şu ara 666 rakamıyla çok fazla karşılaşıyorum kullandığım bilgisayar uygulamaları, arabanın kilometre saati, Pc oyunları(kamyon simulasyonu) kalan yakıtı kontrol edeyim derken 666 lt olarak gördüm, Bunun gibi örnekler birçok kez oldu.

Böyle şeylere fazla takılmam ama az önce bir youtube videou beğendim videoyu beğenen 666 ıncı kişiydim bi kastım yoktu tuşa bastıktan sonra farkettim. Gördüğüm rüyalarda pek hayra alamet değiller tabirlerden baktım. Kuruntumu yapıyorum acaba.

Akhenaten

Kayıtlı Üye
Algıda seçicilik olabilir.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Algıda_seçicilik

Hayra alamet olmayan rüyalar içinse bir mutasavvıfın tavsiyesi vardı. (Kim olduğunu hatırlamıyorum.) "Bu rüyanın şerrinden rabbime sığınırım" minvalinde bir şeyler söyledikten sonra sol tarafınıza doğru üç kere üfleyin ve o rüyayı kimseye anlatmayın. Uykuya devam edecekseniz sağ tarafınıza dönün. Gördüğünüz rüyayı da unutmaya çalışın. Bu vesileyle söz konusu rüya yüzünden oluşacak vesveseyi de engellemiş olursunuz.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Bende 666 ile ilgili şöyle bişey buldum

Mesela 666 rakamıyla neyi çarparsan çarp çıkan sonuçları topladığında 9 çıkıyor. Başka bir rakam için geçerli olup olmadığını bilmiyorum. Mistik bir manası var mı bilmiyorum. Şans eseri denerken keşfetmiş oldum

Örnek 666 x 987 = 65142000

6+5+1+4+2+0 = 18

1+8 = 9

aNkA__

Kayıtlı Üye
Şizofrenilerde var dediğinizin benzeri bir durum hastalar televizyonun, radyonun, etraflarındaki şeylerin kendilerine mesaj gönderdiklerini söylerler o yüzden size tavsiyem üzerinde kesinlikle durmayın.
Rüyalarınız için ise yine üzerinde durmanızı tavsiye etmem malum günlük hayat içinde söylediğiniz gibi bir takıntınız varsa bilinçaltınız yoluyla bu sıkıntılarınızın rüyalarınıza yansıması bana oldukça doğal göründü. Herşeyden önce rüyayla amel edilmez..
En iyisini Allah bilir sağlıcakla...

deadsilence

Kayıtlı Üye
Cevaplarınız için teşekkkürler arkadaşlar kuvvetle muhtemel olumsuz rüyalardan sonra benim herşeyde bir kusur aramam bunun sebebi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...