İlginç Rüyam Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

unseelie

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar. Dün gece gördüğüm rüya ile ilgili soru sormak istiyorum. Rüyamda önceki iki hayatımı gördüm. Birinde Roma gibi bir yerdeydim ve kaçıyordum diğerinde mısır da firavuna suikast girişiminde bulundum. Yakalanmadan tekrar geri evime getirildim. Kendi evimdeydim rüyam da ve bana rahim bölgeme 5. boyut bir parazitin yapıştığını bu yüzden vücudumun sürekli yorgun olduğunu söylediler. Kendimi dinlersem onu hissedebilirmişim. Bundan sonra rüyadan resmen atıldım. Uyandığımda yaklaşık 4 saat aşırı titreme kusma ve baş ağrısı yaşadım. Nöbet gibiydi. Hayatımda ilk kez başıma geldi. Rüya yı uzun uzun anlatamıyorum. Bunu yazarken bile elim titriyor. Çok uzun bir rüyaydı. Her detayı hatırlıyorum. O iki yaşam benim hayatımdandı. Bunu hissettim. En son beni uyardılar. Arkadaşlar bu rüyayı ciddiye almalı mıyım yoksa bu delilik mi olur?

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
dostum bana atalarının ruhunu yaşamışsın gibi geldi assassin creed'deki gibi suikast felan

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bu size bir mesaj da olabilir psikolojinizin bilinçaltınızın bir tezahürüde olabilir.Rüyanızı biraz psikoloji dalında inceleyip araştırın bu konuda e-kitap'larda vardı sanırım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
5. Boyut parazit varlık teşhisi rüyada kim tarafından yapılıyordu?

asterix

Kayıtlı Üye
Bu rüyayı ve her rüyayı ciddiye al bence,yorumlanmamış rüya okunmamış mektup gibidir.Rüya sembolikten çok canlı gerçek sahneler gibiyse geçmişten duygusal takıldığın nktalardan parçalar görmüş olabilirsin,her halikarda bu iyi bir rüya sırtından bir kambur kalkacak.

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayatımızda iyi veya kötü şekilde rüyanın yeri muhakkak derecede var. Gereği olan rüyalara bağlı kalmadan ama bağlı kalmayıp da bunu yorumlamayacağımız anlamına gelmez. İşin ehillerinden rüyanın tasvirini öğrenip sana karşı uyarı mı ikaz mı her neyse nitelendirmen gerek. Seni senden daha iyi tanıyacak kimsenin olmadığı kanısındayım ve nihai karar mercinin sen olduğunu düşünüyorum. Belki de başka insanların tasvirlerine gerek duymaksızın kendi kendine tahlil yapabilirsin. Bu açıdan baktığımızda da kendini tanıman için yol gösterici olabilir.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bazen öyle bir rüyalar görüyoruz ki ne kendimiz nede bir başkası cevap verebiliyor. Araştırmalar sonuçsuz kalabiliyor kendimden biliyorum. Eğer bir cevap bulabilirseniz hangi yollarla bulduğunuzu banada söylemeniz ricam olacaktır kendinize iyi bakın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...