Bunun Anlamı Nedir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm çok konu açtım biliyorum özür dilerim.Ama merak ettiğim bir şey var.Odaklanmış bir şekilde ellerimi birbirine yaklaştırmaya çalışırken arada sanki bir şey varmış gibi zorlanıyorum kapatmakta.Acaba bu hissettiğim şey enerji midir?Merak ediyorum belki saçma bir soru özür dilerim.Cevaplarsaniz sevinirim.Teşekkür ederim.Birde enerji nasıl hissedilir? Her şey için teşekkürler.ALLAH'a emanet olun ☺

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bu en basit haliyle ellerin arasındaki manyetik çekim-itim kuvvetidir diyebiliriz.Genelde aura görme/auranın ilk katmanına dokunma çalışmalarının veya psiball çalışmalarının ilk adımlarında kullanılır.Keşif amacıyla da diyebiliriz.
Enerji nasıl hissedilir :) Şöyle cevap veriyim.Enerji dediğimiz şey sadece hislere yani sizin bahsettiğiniz şekilde dokunma hissine hitap eden bir şey değildir.Enerji duyulabilir de görülebilir de.Yani herkes hissedecek diye bir kaide yoktur ama evet genelde aşkın hislere geçilmeden hissedilerek başlanır.Enerjiyi doğru yerde aradığınızdan veya doğru enerjileri hissetmeye çalıştığınızdan emin olun gerisi gelecektir.
En basitinden sitede her hafta şifa çalışmaları var, bir kez katılın bakın şifa enerjisi nasıl bir şeymiş.Nasıl hissedilirmiş...Veya ellerinizle de çalışmaya devam edebilirsiniz.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Şifa çalışması içerisinde insan vücudundaki ''enerji düğümlenmesi/blokajı'' dediğimiz kısımlar çözülür. Kişinin o anki bildiği-hissettiği veya bilmediği-yeterli olamadığı için hissedemediği fiziksel-ruhsal sağlık durumu düzelir. Çalışmanın kapsamında şifa veren kişi bu işlemi uzaktan veya yüz yüzeyken yapabilir. Daha detaylı bilgi edinmek için ''ENERJİ OKULU'' bölümünü inceleyin. Burada oldukça detaylı olarak sorunuzun cevabını bulacaksınız.

Enerji Okulu bölüm linki: http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=150

İyi forumlar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...