3.göz çakrasina enerji gönderme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasuo37

Kayıtlı Üye
1.200-300 kişi bir denek seçseler,o deneğin 3.göz çakrasına sürekli pozitif enerji gönderseler kişide ne gibi değişimler olur?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bence hiç bir şey.
Çakralar için faydalı enerjiyi kanal olarak veya üreterek yönlendirebilcek 1200 kişi bulmak imkansızdır.Yapacakları en fazla niyet enerjisini yönlendirmektir ki bence çok anlamsız.Elimizde sağlıklı çalışan bir üçüncü gözden daha fazlası olmayacaktır.Sizin öğrenmek istediğiniz büyük ihtimalle çakrayı genişletmek veya enerjisini arttırmak.Bunun için daha farklı çalışmalar var.Daha bilinçli yapılan-demek istediğimiz beynimiz farklı becerilerini kullanarak yaptığımız enerji arttırma çalışmaları var.
Benim fikrim budur.

canmert196

Kayıtlı Üye
1.200-300 kişi bir denek seçseler,o deneğin 3.göz çakrasına sürekli pozitif enerji gönderseler kişide ne gibi değişimler olur?

insiye çalışamaları vardı bir

ara sitedede yapılıyordu şuan yok sanırım kişide hangi çakraya hangi niyetle enerji yollanırsa kişininde yeteneği varsa bu desteklenmiş ve güçlenmiş olur.mudyumluk için insiye alınırsa medyumluk yetileri uyanmaya kıpırdanmaya başlar .

yasuo37

Kayıtlı Üye
İnsiye çalışmaları tam olarak nedir?

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
İnisiye

Bana göre Maji ilmine vakıf olmak ve bu ilmin beraberinde getirdiği gücü bilgeliği ve sorumluluğu üstlenebilmektir.

canmert196

Kayıtlı Üye
Sitede yapılan inisiyeler şifa enerjileri icin. Evrensel enerjiler bölümünü araştırabilirsiniz.

sitede yapılan insiye çalışmaları şifa dışındaki alanlarıda kapsıyor ama bunlar 4 yıl öncesinden bahsediyorum urum site üyelerinin belli kriterleri tutturanlara veriyordu belli dönemde yapılıyor sonra bitiyordu 1-2 yıl yapmıyordu.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kişinin üçüncü göz çakrasını sorunlu sayarsak ve bahsettiğiniz sayıdaki insanların son derecede başarılı enerji yönlendirdiğini varsayarsak çakrada düzelmeler meydana gelebilir bundan fazla olucak olan şey ise bana sorucak olursanız okadar yoğun enerji gönderimi özellikle tek kişiye gönderimi enerjilerden beslenen varlıkları o kişiye yönlendiricektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...