Pyrokinezi yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm karşımda mum vardı ellerimi yanına koymuştum.Pyrokinezi çalışıyordum mum alevi büyüyüp küçülmeye başladı kaç kez hızlı hızlı sanki göz kırpar gibi.Dün ilk denememde de o günde olmuştu ama bugün daha iyi olmaya başladı anlamı nedir bunun acaba? Sağa sola mumun alevini nasıl götürücem kontrolü nasil ele alıcam?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bir konuda bilgi isterken biraz özen gösterseniz ne kadar güzel olacak. Cep telefonundan mesajlaşır gibi konu açıyorsunuz. Ne kelimelerde anlam bütünlüğü var. Dağınık ve anlaşılamayacak derecede karışık bir yazı yazmışsınız. Daha onaydan geçirirken mesajınızı düzelttim bir kısmını. Lütfen biraz özen gösteriniz. İkincisi pyrokinezi ile ilgili koca bir bölüm var Psişik Yetenekler diye. Önce orayı okuyup sonra anlamadığınız bir nokta olur ise o zaman konu açmanız gerekir. Hiç okumadan bakmadan bu nedir diye konu açmak bildiğimiz tabirle beleşçilik. Armut piş ağzıma düş bu tür farkındalık ve yetenek alanlarında geçersiz bir yöntemdir. Emek gerekiyor. Lütfen kendiniz önce bir araştırınız ilgili bölümde.

Bölümü bulamadığınızı da düşünerek alttaki linke tıklayarak bölüme gidebilirsiniz.

Tıkla...

Sevgi ve Işıkla...

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Önce farkındalık! Farkındalık gelişmeden bu tarz alanlarda başarı şansı oldukça düşüktür olsa bile bir noktaya kadar ilerleyebilirsiniz. Bireylerin en çok yaptığı hatalardan birisi de enerjiyi kontrol etmeyi öğrenmeden telekinezi, astral projeksiyon gibi alanlara dalmasıdır. Ancak önce enerji kontrolünün öğrenilmesi gerekmektedir. Enerjiyi kontrol etmeyi ve yönlendirmeyi öğrenen birey, temiz bir zihinle kinezilerde ve projeksiyonlarda başarı elde edecektir. O zaman buraya bu soruları sormanıza bile gerek kalmayacak.

Sevgi ve saygılarımla

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm farkındalık için önerebileceğin herhangi bir şey var mı?

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Selamun Aleyküm farkındalık için önerebileceğin herhangi bir şey var mı?

Eckhart Tolle - Şimdinin Gücü ve Şimdinin Gücü Uygulama kitaplarını okuyup bol bol nefes, beden ve düşünce izleme egzersizleri yapın. Sık sık meditasyon ve enerji kontrol çalışmaları yapın.

Sevgi ve saygılarımla

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eckhart Tolle - Şimdinin Gücü ve Şimdinin Gücü Uygulama kitaplarını okuyup bol bol nefes, beden ve düşünce izleme egzersizleri yapın. Sık sık meditasyon ve enerji kontrol çalışmaları yapın.

Sevgi ve saygılarımla

Selamun Aleyküm ALLAH ebediyyen razı olsun ALLAH'a emanet olun ?

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Hani o mumun ipliğinin etrafını saran ve sürekli yanmasını sağlayan kimyasal varya. İşte o kimyasalın ip üzerinde yoğun olduğu yerlerde mumun alevi yükseliyor sonra düşüyor.
Senin psişik gücünü sorgulamak haddimize değil de bilgi olarak kalsın buralarda yine.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hani o mumun ipliğinin etrafını saran ve sürekli yanmasını sağlayan kimyasal varya. İşte o kimyasalın ip üzerinde yoğun olduğu yerlerde mumun alevi yükseliyor sonra düşüyor.
Senin psişik gücünü sorgulamak haddimize değil de bilgi olarak kalsın buralarda yine.

ALLAH ebediyyen razı olsun.Öğrenmiş oldum. çok merak ediyordum sağolasınız mutlu oldum ??ALLAH'a emanet olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...