Reiki-Uzaktan Uyumlanma Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar arkadaşlar.Ben uzaktan uyumlama almak istiyorum ancak piyasadaki hiçbir hocaya güvenemedim.Uyumlamayı alan herkesin Burada da uyumlama yapıldığını daha yeni keşfettim,aslında siteye de daha yeni giriş yaptım;uzun süredir sağlık sorunlarım mevcuttu.Çok başınızı ağrıtmadan konuya gireyim:
Uzaktan uyumlamayı kim yapmaktadır ve benim bu konu hakkında kiminle irtibata geçmem gerekmektedir?Bir ücret verilecek midir?
Eskiden beridir bu sitenin bir aile gibi olduğunu ve yardımı çok sevdiğini biliyorum,lütfen bana da yardım elinizi uzatın.

Çok teşekkürler,iyi çalışmalar.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
İyi akşamlar arkadaşlar.Ben uzaktan uyumlama almak istiyorum ancak piyasadaki hiçbir hocaya güvenemedim.Uyumlamayı alan herkesin Burada da uyumlama yapıldığını daha yeni keşfettim,aslında siteye de daha yeni giriş yaptım;uzun süredir sağlık sorunlarım mevcuttu.Çok başınızı ağrıtmadan konuya gireyim:
Uzaktan uyumlamayı kim yapmaktadır ve benim bu konu hakkında kiminle irtibata geçmem gerekmektedir?Bir ücret verilecek midir?
Eskiden beridir bu sitenin bir aile gibi olduğunu ve yardımı çok sevdiğini biliyorum,lütfen bana da yardım elinizi uzatın.
Çok teşekkürler,iyi çalışmalar.

İlk alınan uyumlamanın uzaktan olması genelde tercih edilmez ama.Çünkü genel usul öğretilirken yüz yüze çalışılmak zorunda.Reiki sadece enerjiyi aldım verdim değil.Yanında bir çok ekstra bilgi de var.Ama ben yinede bütün bu ekstra bilginin de araştıralarak öğrenilebilceğine inanıyorum.
Nedir bunlar?
El pozisyonları
Çakra bilgisi
Çalışma öncesi hazırlıklar
Biriyle nasıl çalışılır, nasıl niyet edilir gibi konular vs vs.
Bütün bunları kendiniz öğrenebilceğinizi düşünüyorsanız ilk uyumlamanızı uzaktan alabilirsiniz.Ama pek tavsiye edilmediğini belirteyim.

Site yöneticilerine danışabilirsiniz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Şifa ve şifacılık ile ilgili uyumlamalarımız belirli dönemlerde yapılmakta belli dönemlerde pasifize edilmektedir. Enerji çalışmaları ve uyumlamaları dönemsel etkilerden oldukça fazla etkilenir. Bu yüzden Bu dönemin etkisinden dolayı uyumlamalarımız askıya alınmıştır. Lakin bireysel uyumlamalar yapılabilmektedir. Lakin bu uyumlamayı verecek kişinin yetkinliğini bilmek gerekir. Yardımcı olacak biri olur ise site yönetimi olarak bu denetimi yaparız. Sevgi ve Işıkla...

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Tamam.Ben Altın Üçgen bireysel uyumlamasını almak istiyorum eğer uygun görürseniz;uzaktan.Bu çarşamba akşam saat 22:00 gibi müsaitim.Kişisel bilgilerimi size özelden verdim Sayın Yule.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.İyi forumlar.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Anlatamadım galiba. Şu an biz uyumlama yapmıyoruz. Yapacak bir başkası olur ise kişinin yetkinliği için yardımcı oluruz size demek istemiştim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...