Tarot kartları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lookinside

Kayıtlı Üye
Merhaba, tarot kartlarını çok üzgün olduğum bir dönemde ve olmasını çok istediğim bir şey için hiç fal bakmayı bilmememe rağmen almıştım bir yıl önce. Sürekli aynı şeyi dileyip kart açıyordum. Sürekli kartlarla zaman geçiriyor dokunup enerji yüklemeye çalışıyordum.Kafama göre uyduruk bakımlar yapıyordum aslı astarı olmayan.Sonunda dileğim gerçekleşti ve ben o günden sonra kartlarımı kaldırdım, sakladım. Bir yıldır hiç ellemedim. Kutusuna bile bakmadım, dokunmadım. Yanlış bir enerji vermemek için.Şimdi yine çok istediğim bir şey var bir dileğim var ama çok enteresan bir şekilde batıl inanç oluşturmuşum kendimce sanki o dileğim gerçekleştikten sonra o kartlara başka bir şey için dokunursam, daha önce gerçekleşen dileğim bozulacakmış gibi korkuyorum ve kartlara bir türlü dokunamıyorum. Bununla ilgili tarot kartlarıyla ilgilenen kişilerden bilgi alabilir miyim? Bir doğruluğu var mı yaptığım şeyin yoksa tamamen benim uydurduğum bir inanç mı bu?şimdiden teşekkürler...

4

43887

Kartlar enerjisel özelliğe sahiptir. Kişi bağını güçlendirdimi o büyünün içerisine girmiş sayılır. Ben çalışmalarımı Tarot üzerinden gerçekleştiririm. Ancak anladığım kadarıyla siz tarot bakmışsınız kehanetler belli bir süre sonra gerçekleşmiş sıkıntı yok.Bu olağan bir durum. Siz dileginiz ,sorunuz ne ise olumsuzu göstermiş olsaydı kartlar, olumsuz bir durum yaşama olasılığınız yüksekti. Şimdi bir dileğim var deyip tekrar bakım yapmak tarotculara göre yanlış yöntem söylev. Tarot dilek kartı değil. Uzmanlar kaç yılını veriyor. Bence biraz dikkat etmekte fayda var. Tarot'un enerjisi çok farklı, sindirmeli sonra kisi yeterli görüyorsa kendini üzerinde farklı çalışmalar yapmalı. Dilekte olsa o niyetle bir çalışma kartları net çözmeden olumsuz sonuclar yasamaniza da sebebiyet verir. Sadece sizi değil çevrenizi de etkiler.
İyi forumlar.

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
bende kartlar enerjimi emiyormuş gibi hissediyorum, aslında kartların bakıcının yanından ayırmaması önerilir, sürekli enerji alışverişi içinde olması hatta birlikte uyuması falan, ben denedim de hiç bana göre değil. senede bir önemli bir karar almadan önce açarım bir kez bakarım kartlarıma toplar kaldırırım hemen yerine hemen. Üniversitedeyken çok sık bakardım, kartların üstünde olmayan şekiller ve isimler belirmeye başlamıştı artık, çoğu zaman açmadan açılımın enerjisini alıyordum, olumsuzsa yorumlamıyordum, bu beni acayip yoruyordu. yaklaşık 12 yıldır rafa kaldırdım, tarot bana birşeyler haber verirken sanki benden de birşeyler götürüyormuş gibi bir hisse kapılıyorum.

lookinside

Kayıtlı Üye
Aslinda benim yaptigim sizlerinki gibi profesyonelce bakimlar degildi. Hic anlamam kart bakmaktan, yalnizca soru sorup kart secip anlamini okuyordum ve hep olumlu seyler cikiyordu o konuyla ilgili. Yine de o dilegimi kaybetmekten o kadar korkuyorum ki, bir daha kartlara dokunamadim. Sormak istedigim de buydu. Ama sanirim ben kartlarimla yanlis iletisime gecmisim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Aslinda benim yaptigim sizlerinki gibi profesyonelce bakimlar degildi. Hic anlamam kart bakmaktan, yalnizca soru sorup kart secip anlamini okuyordum ve hep olumlu seyler cikiyordu o konuyla ilgili. Yine de o dilegimi kaybetmekten o kadar korkuyorum ki, bir daha kartlara dokunamadim. Sormak istedigim de buydu. Ama sanirim ben kartlarimla yanlis iletisime gecmisim.

Bu tür çalışmalar içten gelse dahi enerjisel birikintiyle beslenir. Siz eğer inanç olarak bu tür bir enerjiyi verdi iseniz o enerjiyi çekmişsiniz anlamına gelir. Fal bakmaktan anlamıyor olmanız kartların enerjisel değerlerinin ve sembollerinin işe yaramaz olduğu anlamına gelmiyor. Yıllardır insanlar bu kart sistemine enerji aktarımı ile güç veriyor. Ve sembollere güç veriyor. İsteseniz de istemeseniz de kartlar enerjiyle ve uyumlamayla dolu. Siz kişisel bir kart aldığınız zaman sadece kişisel enerjiniz ile uyumlu hale dönüştürüyorsunuz. Ve beslediğiniz enerji ile kartlar sizinle iletişime geçiyor. Kartlara bu tür yanlış bir enerji yüklediğinizde kişisel fikrimce kartlara dokunmamalısınız. En uygun olan birine hediye etmenizdir.Sevgi ve Işıkla...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...