Şans için dua terkibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Merhaba. Her kese bol şanslı günler dilerim. Ben şanssızlıktan çok sıkıntı çektim hep. Dendmediyim dua zikir kalmadi artık. Ancak şu günlerde fayda eden bir dua denedim aşk konusunda. Dua terkibi ve bir çok kiymetli isimler bulunuyor içinde. Ve ayrica duanın içinde kendi isminle sevgilinin ismi de okunması için yerler bırakılmıştır. Ben bu duayı okuyup fayda gördüm. O yüzden Uzman kişilere sesleniyorum lütfen böyle bir terkib yaparmısınız ya da varsa paylaşırmısınız? Lütfen rica ediyorum. O kadar çok sevap kazanacaksınız ki, insanlık adına gerçekten çok faydalı bir şey yapmış olucaksınız. Çünki buna ihtiyacı olan çok fazla Insan var. Lütfen uzman olanlar ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlar zamanınızın bir parçasını bu iyilik için harcarmısınız? Teşekkür ederim.

Her kes şanslı ihtiyaci olan yok mu? Uzman kişiler için bu çok kolay bir şey. Yardım etmek isteyen yok mu?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Uzman kişiler yani gerçekten işinde uzman kişiler kendi uygulamalarının paylaşımını asla yapmazlar.Sebebide sitede defalarca açıklanmıştır.
Çünkü her uygulama majisyenin kendine özeldir.Başkasına açıkladığı zaman o uygulamanın geçerliliği bitmiştir.Bir majikal işlem uygulamadan önce korunma arınma gibi şeylerde de usta olması lazım kişinin.Yani sadece tertibi oku bitsin gibi birşey söz konusu değil.Bu sebepten sitemizde verilen tavsiyeler bu konuda eğitim almamış olanların bu işlere girişmemeleri yönündedir.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Ben kendi okudugum ve fayda gördüyüm duanın genel uygulamasını rica etdim özel kendileri için yaptıklarını deyil. Hala da istiyorum.
Yorumunuza bir sorum var. Farz edelim ben bir dua okuyorum ve ya zikir çekiyorum ve faydasını görüyorum. Eğer açıklarsam gecerliliği biter mi?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Tabiki de hayır. Öyle bir durum söz konusu yok...
Eğer dediğiniz gibi olsaydı kuranı kerimde duaların hepsi zikrlerin hepsi karışık yazardı ve ne için kullanmamız gerektiğine dair de hadis ler de yer almazdı.
Bu görüş daha çok üstünlük otoritesini kurmaktan geçer.
Allahın isimlerini zikrettigimde binbir çeşit sonuçları vardır bunlardan birini bizim seçmemiz gerekiyor. Yahut bizim kesfetmemiz gerekiyor Örnek 4gun boyunca günde 753defa okur ise hacet lerin kabulü sağlanır. Bunu kesfeden kişi paylaşımda bulunmuş... Eğer ki kuranı kerimde güç ayrılığı yahut üstünlük düşüncesi bulunsaydi peygamberlerin hayatları güllük gülistanlık olup kendilerinin dile getirdiği dua ları da bilmezdik...
İslam da herşey böyledir.
Majisyen farklı bir kavram farklı bir niteliği bulunmaktadır. Sizin ettiğiniz dua ları Maji ile karşılaştırmayiniz. Bilakis doğu Maji sinde Vefk tılsım bulunmaktadır bunların paylasilmamasi doğrudur. Havas ilminde ise Vefk tılsım vb uygulamalar da geçerlidir.
Maji yi arastirmanizi rica ediyorum
Sonuç olarak dua lar zikrler paylasilabilir ve hiçbir sorun teşkil etmemektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...