Dolandırıldık intikam almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yhkjh

Kayıtlı Üye
Bir adam 2400 tl dolandırdı polise verme rağmen bulunamıyor ben yapmadım dedi ortağı ile çalışıyor işin İçinden çıktı anne adını biliyorum annesin resim var kendisinin elimde yok nasıl bir intikam alabilirim yardımcı olun lütfen

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Yapabileceğiniz tek şey bir daha dolandırılmamak. Hukuken bir şey yapılamıyorsa dolandırılmanızda sizin de ihmaliniz büyük demektir. Alış verişleri, anlaşmaları ve diğer tüm karşılıklı etkinlikleri hukuka uygun yapınız. Birinden bir şey satın alırken fiş isteyin, senet imzalıyorsanız tutarın başını ve sonunu kapatmayı unutmayın, yapacağınız her işlem mutlaka yazılı bir belgede görünsün.

Saygılarımla

Akhenaten

Kayıtlı Üye
Hukuki olarak hakkınızı aramakla birlikte, "Başımızın gözümüzün sadakası olsun." diyerek affetmenizi tavsiye ederim. Biliyorum zor bir şey ama mükafatını alırsınız. Yarın sizin de bir büyük günahınız, Allah'ın Gafur ismiyle beklemediğiniz bir şekilde affedilir.

"Onlar bollukta ve darlıkta infak ederler. Öfkelerini yutanlardır onlar, insanları affedenlerdir. Allah, güzel düşünüp güzel davrananları sever." -Ali İmran: 134

Ama illa "yok bunu yanına bırakmam." diyorsanız, ona da lafım olmaz. Benimki sadece bir tavsiye.

yhkjh

Kayıtlı Üye
Oğluma telefon alacaktım bilmiyorum buradan söylemek yasak çok tanınan bir site rozetli bir satıcıydı gsm mağazası hesabına havale yaptıktan sonra site üzerinden telefon numaralarını değiştirdi yapılan hesabın şikayetçi olduğum da suç. Arkadaşı çıktı polisler bir aydır bulamıyor kendisi sıyrıldı oğlum çok üzülüyor

Akhenaten

Kayıtlı Üye
Çok üzüldüm. Keşke elden bir şey gelse. Ama şöyle düşünün; yapacağınız büyü size o parayı geri getirmeyecek. İntikamın da bir faydası da olmayacak, zararı olacak. Büyü yapmak yasak. Yasak bir yola sapmış olacaksınız ve inanın size geri dönüşü olacak. Yani adam size çifte zarar vermiş olacak. Bence değmez. O mahluk elbet belasını bulur, yeter ki siz elinizi kirletmeyin. Yasal yollardan sonuç elde edemiyorsanız yaradana havale edin.

Bu tavsiyemle sıktıysam özür dilerim. Tek istediğim sizi daha fazla zarardan korumak. İlla büyü yaptırmak istiyorsanız istediğiniz yönde de bir tavsiye vereyim: büyüyü kendiniz yapmaya çalışmayın, bilen birine yaptırın. Kendiniz yaparsanız hem tutma ihtimali az olur, hem de şahıs yerine doğrudan siz zarar görebilirsiniz.

Daha fazla yapın yapmayın demeyeceğim. Selametle...

fako

Kayıtlı Üye
Ben size ayrıntılarıyla versem dahi, bir eğitiminiz olmadığı için bir işe yaramayacaktır. Madem çok ısrarcısınız işinin ehli rine gitmelisiniz. Kendi başınıza yapacağınız şeyler garanti vermez.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Ahmet hocanın paylaştığı dua intikam, kötü istekler için paylaşılmış ve anlatmış olduğu bir dua değildir. Hesap gününe bırakın. Bundan daha iyisi var mı?

zehter

Kayıtlı Üye
Fakat bunları unutup pek havas ilmini bilmesemde bereket ve bolluk verilen bir dua okunsa daha iyi olmazmıydı veya eğer bu şahsı allaha havale edipte kendi hayatınıza devam etseniz biliyorsunuzki büyü yapmak ve yaptırmak hele kara büyü sizin dipsiz bir çukura girmenizi sağlayacaktır ayriyeten büyüyü kendiniz yapmanız taktirde büyü sadec size zarar verecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...