10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dolandırıldık intikam almak istiyorum

Paylaş

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Standart Dolandırıldık intikam almak istiyorum

Bir adam 2400 tl dolandırdı polise verme rağmen bulunamıyor ben yapmadım dedi ortağı ile çalışıyor işin İçinden çıktı anne adını biliyorum annesin resim var kendisinin elimde yok nasıl bir intikam alabilirim yardımcı olun lütfen

Yer
    Ukrayna
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    5
    13 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Size kimse burada bu konuda yardımcı olacağını düşünmüyorum. Özellikle büyü tarihi vs. vermezler. Ama benden size tavsiye kahhar, darr, muzil esmaları düşmanı ve zalimi helak etmede çok etkilidir. Araştırmanızı öneririm. Saatlerine getirirseniz çok etkili beddua olacaktır.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 3727
    Ettiği Teşekkür
    115
    247 mesaja 511 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    37

Yapabileceğiniz tek şey bir daha dolandırılmamak. Hukuken bir şey yapılamıyorsa dolandırılmanızda sizin de ihmaliniz büyük demektir. Alış verişleri, anlaşmaları ve diğer tüm karşılıklı etkinlikleri hukuka uygun yapınız. Birinden bir şey satın alırken fiş isteyin, senet imzalıyorsanız tutarın başını ve sonunu kapatmayı unutmayın, yapacağınız her işlem mutlaka yazılı bir belgede görünsün.

Saygılarımla

Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür ve bir orman gibi kardeşçesine! - Nazım Hikmet

Yer
    esfel-i safiliyn
    Rep Puanı : 45
    Ettiği Teşekkür
    0
    12 mesaja 22 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Verdiğim linkteki duayı oku mutlaka netice alırsın. sonra da bana da duada bulunursun. mücerreptir, ihlas ile yaparsan mutlaka karşılığını görürsün.

https://www.youtube.com/watch?v=1PF2z8u5s1s

USULÜ ZAYİ EDEN VUSÜLDEN MAHRUMDUR DEDİLER...

Rep Puanı : 53
    Ettiği Teşekkür
    11
    11 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Hukuki olarak hakkınızı aramakla birlikte, "Başımızın gözümüzün sadakası olsun." diyerek affetmenizi tavsiye ederim. Biliyorum zor bir şey ama mükafatını alırsınız. Yarın sizin de bir büyük günahınız, Allah'ın Gafur ismiyle beklemediğiniz bir şekilde affedilir.

"Onlar bollukta ve darlıkta infak ederler. Öfkelerini yutanlardır onlar, insanları affedenlerdir. Allah, güzel düşünüp güzel davrananları sever." -Ali İmran: 134

Ama illa "yok bunu yanına bırakmam." diyorsanız, ona da lafım olmaz. Benimki sadece bir tavsiye.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    1
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Oğluma telefon alacaktım bilmiyorum buradan söylemek yasak çok tanınan bir site rozetli bir satıcıydı gsm mağazası hesabına havale yaptıktan sonra site üzerinden telefon numaralarını değiştirdi yapılan hesabın şikayetçi olduğum da suç. Arkadaşı çıktı polisler bir aydır bulamıyor kendisi sıyrıldı oğlum çok üzülüyor

Rep Puanı : 53
    Ettiği Teşekkür
    11
    11 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Çok üzüldüm. Keşke elden bir şey gelse. Ama şöyle düşünün; yapacağınız büyü size o parayı geri getirmeyecek. İntikamın da bir faydası da olmayacak, zararı olacak. Büyü yapmak yasak. Yasak bir yola sapmış olacaksınız ve inanın size geri dönüşü olacak. Yani adam size çifte zarar vermiş olacak. Bence değmez. O mahluk elbet belasını bulur, yeter ki siz elinizi kirletmeyin. Yasal yollardan sonuç elde edemiyorsanız yaradana havale edin.

Bu tavsiyemle sıktıysam özür dilerim. Tek istediğim sizi daha fazla zarardan korumak. İlla büyü yaptırmak istiyorsanız istediğiniz yönde de bir tavsiye vereyim: büyüyü kendiniz yapmaya çalışmayın, bilen birine yaptırın. Kendiniz yaparsanız hem tutma ihtimali az olur, hem de şahıs yerine doğrudan siz zarar görebilirsiniz.

Daha fazla yapın yapmayın demeyeceğim. Selametle...

Rep Puanı : 163
    Ettiği Teşekkür
    55
    63 mesaja 82 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    12

Ben size ayrıntılarıyla versem dahi, bir eğitiminiz olmadığı için bir işe yaramayacaktır. Madem çok ısrarcısınız işinin ehli rine gitmelisiniz. Kendi başınıza yapacağınız şeyler garanti vermez.

Her şeyin bir bedeli vardır

Rep Puanı : 133
    Ettiği Teşekkür
    14
    17 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Ahmet hocanın paylaştığı dua intikam, kötü istekler için paylaşılmış ve anlatmış olduğu bir dua değildir. Hesap gününe bırakın. Bundan daha iyisi var mı?

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    44
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Fakat bunları unutup pek havas ilmini bilmesemde bereket ve bolluk verilen bir dua okunsa daha iyi olmazmıydı veya eğer bu şahsı allaha havale edipte kendi hayatınıza devam etseniz biliyorsunuzki büyü yapmak ve yaptırmak hele kara büyü sizin dipsiz bir çukura girmenizi sağlayacaktır ayriyeten büyüyü kendiniz yapmanız taktirde büyü sadec size zarar verecektir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)