Uykudan uyandığımda normalde yanımda olmayan insanları gördüm

hardman01

Kayıtlı Üye
Bu olay geçen sene oldu. Ben normalde ne cinlere ne uzaylılara vs. inanmam. Saçma geliyor kulağa. Bu yaşadığımada cindir falan demiyorum. Her neyse yurtta kalıyordum. Oda da tekim. Uyandım ama tamda böyle uyanamadım kara basan gibi birşey oldu konuşamadım. Kara basan arada olur. Ama ayrıca ben bulunduğum odadan farklı bir odada babam ve kuzenimle birlikte gördüm kendimi. Bir günde evde odamda uyuyorum Annem şehir dışındaydı. UYnadığım yine aynı şekilde annemi gördüm annem konuşuyor, temizlik yapıyor, bildiğin her zaman evdeyken ne yapıyorsa aynısını yapıyordu. Ama işin garibi annem evde yoktu şehir dışına çıkmıştı. Yurttaki odada babamla kuzenimin işi ne? Sonradan açıldıktan uykudan yeni uyandığınızda sarhoş gibi olursunuz ya o halden kurtulduktan sonra hiç bir şeyin olmadığını anladım. Annemi özlemiştim. Annem gelmiş diye sevindim resmen ama gerçek değilmiş.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu olaylar olduğunda genelde uyurken ne tarafa doğru uyumuştunuz? Uyandığınızda ne tarafa dönüktünüz? Genelde sağ tarafımıza uyumamız ve kıbleye doğru yatmamamız gerekir bunlara dikkat ederseniz ve uyumadan önce "Allahım bedenimde ruhumda sana emanet hayırlı uykular ve hayırla uyanmalar nasip et" şeklinde kısa bir dua ederseniz bir daha olacağını sanmıyorum. Yine de söylemek isterim anneninizi özlemeniz, her zaman alıştığınız düzene dönme isteğiniz sayesinde rüyadan uyanma sırasında beyniniz size oyun oynamış olabilir.